Helaas, deze vacature is niet actief.

Senior Vergunningverlener / regievoerder in Nijkerk

Beschrijving

201920 extern

Senior Vergunningenverlener (18 uur)/regievoerder (18 uur) M/V

36 uur per week

Inwoners, ondernemers, maatschappelijke instellingen en gemeente: samen zijn we Nijkerk, een dynamische gemeente met 43.000 inwoners. Als gemeentelijke organisatie faciliteren wij initiatieven van de samenleving en zoeken we de samenwerking actief op. Onze organisatie bestaat uit 27 slagvaardige zelfsturende teams, die plaats- en tijdonafhankelijk werken. Werk je bij ons, dan ben je een zelfstandige, ondernemende en flexibele professional. Voor de gemeente Nijkerk staan de kernwoorden 'vertrouwen', 'verantwoordelijkheid' en 'eigen kracht' centraal.

Voor ons team Veiligheid zoeken wij een ervaren en beleidsmatig sterke senior vergunningverlener/regievoerder. Het team Veiligheid borgt de openbare veiligheid en de crisisbeheersing en draagt zorg voor de uitvoering van het beleid, waaronder handhaving van wetgeving. Daarnaast worden op basis van het beleid vergunningen verleend en de veiligheid bij evenementen aangestuurd. Het team vult ook de regiefunctie in het samenwerkingsverband Omgevingsdienst de Vallei.

Wat ga je doen?

Als senior Vergunningenverlener zorg je voor de tijdige en juiste afhandeling van (complexe) aanvragen op het gebied van de APV en Bijzondere wetten. Je voert de regie over de afhandeling van de vergunningverlening binnen het team. Complexe aanvragen voor Drank- en Horecavergunningen en evenementen zijn eveneens jouw verantwoordelijkheid. Je ziet evenementen als veiligheidskritisch proces. Vanuit je ervaring en expertise en in samenspraak met collega's ontwikkel je (strategisch) beleid om dit in de praktijk te brengen. Je weet ontwikkelingen op de vakgebied om te zetten in heldere beleidsvoornemens. Bovendien voer je de regie over resultaatsafspraken met de Omgevingsdienst de Vallei (ODDV). Je zorgt dat de afspraken worden gemaakt en geëvalueerd. Concreet:
 • Juiste en tijdige interne regievoering over de afhandeling van de vergunningverlening binnen het team en regievoering over de afspraken tussen de gemeente en de Omgevingsdienst de Vallei.
 • Complexe aanvragen voor vergunningen tijdig en juist verlenen.
 • Afstemming met organisatoren over het veilig laten verlopen van evenementen.
 • Op basis van je expertkennis en ervaring ben je vraagbaak/coach voor collega's bij het behalen van de resultaten van het team, je bent sparringpartner voor de portefeuillehouder.
 • Signaleren van ontwikkelingen op het vakgebied, verwerken in bestaand en nieuw beleid.
 • Zorgen dat complexe projecten tot een goed resultaat leiden.
Functie-eisen
 • je beschikt over HBO plus/WO werk- en denkniveau, juridische richting, kennis van en ervaring met Wet BIBOB;
 • je hebt minimaal 5 jaar passende werkervaring op het werkgebied, bij voorkeur in een vergelijkbare (functie)omgeving;
 • je beschikt over een goed ontwikkelde omgevingssensitiviteit;
 • je bent sterk in analyseren en adviseren;
 • je beschikt over uitstekende schriftelijke en mondelinge communicatieve vaardigheden.
 • je hebt een goed ontwikkeld gevoel voor politiek-bestuurlijke verhoudingen en handelt hiernaar;
Competenties

Je bent in staat om overzicht te bewaren in een hectische omgeving. Je zoekt de samenwerking op. Verder ben je klantgericht, organisatiesensitief, resultaatgericht, besluitvaardig en inventief. Je beschikt over overtuigingskracht. Je bent integer. Deze eigenschappen, in combinatie met een positieve instelling en energieke werkhouding, maken jou tot een waardevolle aanvulling op ons team.

Wij zien graag dat je als medewerker:
 • nieuwsgierig blijft en in ontwikkeling wilt zijn.
 • de samenwerking zoekt en zelfstandig je taken oppakt.
 • kritisch durft te zijn en feedback geeft en ontvangt.
 • samen met je team de resultaten bepaalt.
Salaris

Afhankelijk van opleiding en ervaring bieden wij voor deze functie een salaris van maximaal € 4.859,- bij een fulltime dienstverband (schaal 11, salarispeil 1 januari 2018).

We starten met een tijdelijke aanstelling van 1 jaar, een vast dienstverband zal daarna afhankelijk zijn van functioneren.

Extra informatie

Plaats
Nijkerk
Dienstverbanden
Fulltime (startersfunctie)

Nijkerk | Utrecht | Fulltime (startersfunctie)

Schrijf je nu in!

Wil jij op de hoogte gehouden worden van nieuwe interessante vacatures en altijd binnen 1 muisklik kunnen solliciteren? Schrijf je in als werkzoekende!

DIRECT INSCHRIJVEN

We heten wel YoungCapital, maar iedereen is even welkom. Ook als je al wat meer ervaring hebt. Meer weten? Check onze FAQ.