Helaas, deze vacature is niet actief.

Beleidsmedewerker cultuur in Huizen

Beleidsmedewerker... Huizen heeft een divers aanbod van culturele voorzieningen en initiatieven. Onze gemeenteraad organiseerde hierover onlangs een debat. Wil  je als beleidsmedewerker mooie initiatieven op het gebied van cultuur en...

Beschrijving

Beleidsmedewerker cultuur

Huizen heeft een divers aanbod van culturele voorzieningen en initiatieven. Onze gemeenteraad organiseerde hierover onlangs een debat. Wil  je als beleidsmedewerker mooie initiatieven op het gebied van cultuur en cultuurparticipatie helpen mogelijk te maken? We gaan graag met je in gesprek.

Werken bij de gemeente Huizen

De gemeente Huizen is in beweging. Bij alles wat we doen, staat de inwoner centraal. Dat betekent dat we als organisatie voortdurend in ontwikkeling zijn en dat we onze inwoners zoveel mogelijk bij ontwikkelingen in onze gemeente betrekken.

De organisatie heeft een informeel karakter. Er is een goede, open werksfeer, met korte communicatielijnen. Samenwerking is heel belangrijk. De gemeente heeft goede arbeidsvoorwaarden, zoals een eindejaarsuitkering, variabele werktijden, de mogelijkheid om thuis te werken en goede studiefaciliteiten.

Afdeling maatschappelijk beleid

De afdeling maatschappelijk beleid houdt zich bezig met beleid, bedrijfsvoering en kwaliteit van alle gemeentelijke taken in het sociaal domein en op het gebied van cultuur, sport en recreatie. We werken daarbij intensief samen met de gemeenten in de regio Gooi en Vechtstreek. Wij zijn per 1 mei 2019 op zoek naar een enthousiaste

Beleidsmedewerker Cultuur

voor 24 - 28 uur per week 

Wat ga je doen?

Onze adviseurs zijn breed inzetbaar. De nadruk van je werkzaamheden zal echter liggen op het beleidsterrein cultuur. De samenwerking met collega’s op het gebied van onderwijs, jeugdbeleid, toerisme en economie en van regiogemeenten is belangrijk in deze functie evenals natuurlijk de samenwerking met het culturele veld. Je werkzaamheden zijn onder andere:

 • Opbouwen en onderhouden van je netwerk onder culturele organisaties en -initiatieven.
 • Ondersteunen en faciliteren van culturele initiatieven.
 • Behandelen van subsidies.
 • Ontwikkelen, implementeren en evalueren van cultuurbeleid.
 • Ondersteunen en adviseren van de portefeuillehouder cultuur.
 • Deelnemen aan regionale projectgroepen op het gebied van cultuur, cultuureducatie en cultureel erfgoed.

Wat breng je mee?

 • Je hebt minimaal een HBO+ werk- en denkniveau.
 • Je hebt affiniteit met en kennis van het beleidsterrein cultuur.
 • Je hebt enkele jaren werkervaring in een adviserende functie.
 • Je beweegt je gemakkelijk in een politiek-bestuurlijke omgeving.
 • Je werkt zelfstandig en houdt van aanpakken.
 • Je vind het leuk om verschillende nieuwe taken op te pakken en weet met een proactieve instelling taken tot een goed einde te brengen.
 • Je hebt een open en op samenwerking gerichte houding.
 • Je praat en schrijft gemakkelijk op het niveau passend bij bovenstaande werkzaamheden.

Wat bieden wij jou?

 • Een boeiende afwisselende functie in een dynamische omgeving.
 • Goede secundaire arbeidsvoorwaarden zoals fiscale voordelen binnen het Individueel Keuze Budget (IKB). Het IKB is 17% op je brutosalaris.
 • Het salaris voor deze functie (beleidsmedewerker C) is, afhankelijk van opleiding en werkervaring, maximaal € 3805,00 bruto per maand (schaal 9 op basis van 36 uur per week). Voor deze functie kennen we voor goede en zeer ervaren kandidaten de mogelijkheid om op termijn in uitloop schaal 10 (maximaal ¬ 4225,00 bruto per maand bij 36 uur per week) te komen.


Extra informatie

Status
Inactief
Plaats
Huizen
Dienstverbanden
Fulltime (startersfunctie)

Huizen | Fulltime (startersfunctie)

Schrijf je nu in!

Wil jij op de hoogte gehouden worden van nieuwe interessante vacatures en altijd binnen 1 muisklik kunnen solliciteren? Schrijf je in als werkzoekende!

DIRECT INSCHRIJVEN

We heten wel YoungCapital, maar iedereen is even welkom. Ook als je al wat meer ervaring hebt. Meer weten? Check onze FAQ.