Helaas, deze vacature is niet actief.

Medewerker Wijkbeheer- en Onderhoud in Zaandam

De... In verband met het doorgroeien van twee collega’s hebben wij twee vacatures voor de functie medewerker wijkbeheer en –onderhoud (36 uur per week) binnen het team Midden en Zuid. In deze mooie, afwisselende functie ben jij dé vakman/

Beschrijving

De functie

In verband met het doorgroeien van twee collega’s hebben wij twee vacatures voor de functie medewerker wijkbeheer en –onderhoud (36 uur per week) binnen het team Midden en Zuid. In deze mooie, afwisselende functie ben jij dé vakman/ - vrouw voor onze buitendienst. Je voert zelfstandig klein onderhoud uit aan de openbare ruimte en assisteert bij alle voorkomende werkzaamheden. Je verricht alle voorkomende werkzaamheden op het gebied van onderhoud van de openbare ruimte op het gebied van zowel groen (onkruidbeheersing), als grijs (reiniging). De buitendienstmedewerkers van Zaanstad zijn de visitekaartjes én belangrijke ogen en oren van onze gemeente. Je hebt in jouw rol ook nauw contact met ondernemers en inwoners binnen jouw werkgebied.

Je gaat werken in een redelijk jong en dynamisch team, waar onderlinge samenwerking, resultaten én werkplezier hoog op de agenda staan. Je werkt zelfstandig, maar ook in teamverband. Je begeleidt medewerkers van de sociale werkvoorziening en arbeidsparticipanten op gebied van groen en grijs. Die rol moet je goed passen. Verder neem je taken van de voorman over en ben je voor hem/haar een prettige, vakkundige sparringpartner.

Jouw team is onderdeel van de afdeling wijkbeheer & -onderhoud. Deze afdeling is verantwoordelijkheid voor het netjes en schoon houden van de openbare ruimte en het afhandelen van meldingen van burgers. De afdeling is niet alleen een productiebedrijf, maar geeft ook invulling aan de maatschappelijke rol van de gemeente, met specifieke aandacht voor de thema’s arbeidsparticipatie en burgerparticipatie. De afdeling bestaat totaal uit ongeveer 70 medewerkers en maakt daarnaast ook gebruik van de diensten van Werkom en arbeidsparticipanten.

Jouw profiel

- Je hebt (minimaal) een afgeronde MBO opleiding, niveau 3 (bij voorkeur in het groen).
- Je bent in het bezit van een rijbewijs B en bij voorkeur BE (of bent bereid om deze te halen).
- Je hebt ruime (aantoonbare) ervaring in het wijkonderhoud en hebt ervaring in het aansturen
en begeleiden van een groep collega’s.
-.Je bent in het bezit van goede communicatieve- en sociale vaardigheden.
- Je kunt goed zelfstandig werken, maar werkt ook graag samen met collega’s.
- Je bent flexibel, je hebt een groot probleemoplossend vermogen en past je gemakkelijk aan.
- Je werkt graag resultaatgericht, kunt goed prioriteiten stellen, je vindt het prettig om verantwoordelijkheid te nemen en voelt je betrokken bij je werk.
- Je hebt een hands on mentaliteit, toont graag initiatief en durft nieuwe ideeën aan te dragen.
- Je bent bereid om deel te nemen aan de wachtdienst/winterwachtdienst (Werkzaamheden in de stad bij calamiteiten en gladheid), waarbij je periodiek volgens rooster ook op onregelmatige tijden werkt.

Het aanbod

De beloning voor de functie medewerker wijkbeheer en –onderhoud (1) ligt tussen € 1.818,- en € 2.729, (schaal 6 op basis van een 36-urige werkweek). Inschaling is afhankelijk van kennis en ervaring. Inschaling in aanloopschaal is mogelijk. Zaanstad is een lerende, op ontwikkeling gerichte organisatie. Je krijgt bij onze gemeente als medewerker alle kans om jouw talent verder te ontwikkelen. Naast een goed salaris, zijn er diverse interessante arbeidsvoorwaarden, zoals 36-urige werkweek, flexibiliteit in arbeidstijden en een uitstekende pensioenvoorziening. Daarnaast ontvang je elke maand een Individueel Keuze Budget van maar liefst 17,05% om naar eigen inzicht te besteden, bijvoorbeeld aan extra vakantiedagen. Op basis van fiscale uitruil wordt er tegemoet gekomen in de reiskosten. Kijk voor een uitgebreid overzicht van onze arbeidsvoorwaarden op

De organisatie

De gemeente Zaanstad is verantwoordelijk voor het beheer en onderhoud van de openbare ruimte en levert een daarmee een belangrijke bijdrage aan een prettig woon-, werk-, en verblijfklimaat binnen de stad. Als je werkt bij de gemeente Zaanstad, dan doe je echt werk dat er toe doet. Wij vinden persoonlijke ontwikkeling en een goede werk/privébalans belangrijk. Ook is er bij onze gemeente voldoende ruimte voor jouw ideeën en inbreng. Zaanstad daagt je uit. Om het beste uit jezelf te halen. Durf jij dat aan? Misschien is deze vacature dan wel een mooie uitdaging voor jou!

Extra informatie

Status
Inactief
Plaats
Zaandam
Dienstverbanden
Fulltime (startersfunctie)

Zaandam | Fulltime (startersfunctie)

Schrijf je nu in!

Wil jij op de hoogte gehouden worden van nieuwe interessante vacatures en altijd binnen 1 muisklik kunnen solliciteren? Schrijf je in als werkzoekende!

DIRECT INSCHRIJVEN

We heten wel YoungCapital, maar iedereen is even welkom. Ook als je al wat meer ervaring hebt. Meer weten? Check onze FAQ.