Helaas, deze vacature is niet actief.

Medewerker Callcenter in Bergschenhoek

Lansingerland is een dynamische gemeente in het hart van de regio Rotterdam, bestaande uit de kernen Berkel en Rodenrijs, Bergschenhoek en Bleiswijk.

Beschrijving

De gemeente Lansingerland zet in op het nog verder verbeteren van haar dienstverlening. Daarom zijn wij voor ons team ‘Service en Contact’ op zoek naar een vriendelijke en servicegerichte:

Medewerker Callcenter

Flexibele allround medewerker met een hart voor dienstverlening

(24 of 28 uur)

 

Waar kom je te werken?

Wij staan voor een Lansingerland waar iedereen het beste uit zichzelf haalt. Wij willen blije inwoners, trotse medewerkers en een positief imago. Voor het team Service en Contact staan de inwoners en ondernemers van Lansingerland centraal. Wij verbeteren de service, denken in oplossingen en zorgen ervoor dat inwoners, ondernemers en instellingen zich geholpen voelen. We leggen het uit als iets bijvoorbeeld niet mogelijk is en kijken samen hoe het wél kan. De uitdagingen liggen op het terrein van het verder ontwikkelen en nog beter maken van onze dienstverlening in samenwerking met collega’s en onze inwoners. Wij gaan voor prima dienstverlening!

Wat ga je doen?

 • Je bent het visitekaartje van onze gemeente.
 • Je staat onze inwoners voornamelijk telefonisch te woord in het Nederlands en Engels. 
 • Daarnaast sta je inwoners ook via ons WhatsApp-kanaal of per email te woord.
 • Je vraagt goed door op de vraag van de inwoner, checkt of je het goed begrepen hebt en geeft zo compleet mogelijk antwoord.
 • Heb je het antwoord niet? Dan zorg je voor de juiste doorverwijzing naar collega’s of teams.
 • Je hebt een actieve rol in de analyse van veel gestelde vragen en hebt contact met de hele
 • organisatie voor het verzamelen van antwoorden.
 • Je bent in staat je eigen prestaties te analyseren en ontwikkelpunten te formuleren.

Wie ben je?

 • Je hebt een voltooide opleiding op minimaal MBO niveau.
 • Je hebt minimaal 2 jaar ervaring in een professioneel callcenter (aantoonbaar op je cv).
 • Je bent een proactieve netwerker en hebt goede sociale en contactuele eigenschappen.
 • Je kunt je zowel mondeling als schriftelijk goed en professioneel uitdrukken.
 • Je maakt je nieuwe applicaties snel eigen en kunt meerdere ballen tegelijk in de lucht houden.
 • Je kunt informatie analyseren en bent snel in het verwerken van informatie.
 • Je bent klantgericht, flexibel, accuraat en stressbestendig.
 • Je werkhouding is oplossingsgericht en je wilt de inwoner zo goed mogelijk helpen.
 • Je vindt het niet meer dan normaal een stapje extra te zetten voor de inwoners en je collega’s.
 • Je bent flexibel inzetbaar (werktijden van maandag t/m vrijdag van 8.30-17.00 uur). Je rooster kan wekelijks verschillen.

Over de gemeente Lansingerland

Lansingerland is een gemeente met ambitie. Altijd in beweging! In het hart van de Metropoolregio Rotterdam Den Haag bieden drie levendige kernen Berkel en Rodenrijs, Bergschenhoek en Bleiswijk en de buurtschappen Rotte en Kruisweg woon- en leefcomfort aan een sportieve bevolking. In Lansingerland staan de inwoners centraal en bouwen wij samen aan een samenleving waarin mensen veilig wonen, werken en recreëren. Dat blijft niet onopgemerkt. Veel jonge gezinnen en bedrijven kiezen voor Lansingerland, een gemeente in ontwikkeling met een bloeiend verenigingsleven, veel groen, een dorps karakter en dicht bij de stad. Ook economisch telt Lansingerland mee: de Greenport Lansingerland is hét innovatieve kenniscentrum voor hightech-agrobusiness en ontwikkelt zich steeds meer als logistiek centrum. In Lansingerland doet iedereen mee en is er volop kans voor ontwikkeling.

Wij denken in oplossingen en zorgen ervoor dat inwoners en ondernemers zich geholpen voelen. Samen maken wij Lansingerland. Lansingerland doet ‘t. Doe jij mee?

Wat kan je van ons verwachten?

Maatwerk, uitdaging en ontwikkeling zijn kernwoorden in ons personeelsbeleid. We hebben een informele en collegiale werksfeer, waarin het samen werken aan topkwaliteit dienstverlening voor onze inwoners, bedrijven en verenigingen centraal staat. Je krijgt ruime ontplooiingsmogelijkheden en goede secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder uitgebreide cursus- en trainingsmogelijkheden in de Lansingerland Academie én een ruim Individueel Keuzebudget (IKB) van 19,25% van het jaarsalaris.

Het IKB van 19,25% (dat ongeveer 2,2% hoger is dan de arbeidsvoorwaardenregeling voor gemeenten), kun je inzetten voor verschillende doelen waaronder extra verlof, extra inkomen of extra opleiding. Je krijgt een dienstverband voor bepaalde tijd voor de duur van 12 maanden. Na afloop van deze periode bieden we je, bij goed functioneren een contract voor onbepaalde tijd aan. De functie is gewaardeerd in salarisschaal 6 (max. € 2.846,-  bruto per maand bij een 36-urige werkweek).  Inschaling vindt plaats op basis van opleiding en ervaring.

Extra informatie

Status
Inactief
Plaats
Bergschenhoek
Dienstverbanden
Fulltime (startersfunctie)

Bergschenhoek | Administratief | Fulltime (startersfunctie)

Schrijf je nu in!

Wil jij op de hoogte gehouden worden van nieuwe interessante vacatures en altijd binnen 1 muisklik kunnen solliciteren? Schrijf je in als werkzoekende!

DIRECT INSCHRIJVEN

We heten wel YoungCapital, maar iedereen is even welkom. Ook als je al wat meer ervaring hebt. Meer weten? Check onze FAQ.