Helaas, deze vacature is niet actief.

Medewerker Burgerzaken KCC in Zaandam

De... Als (balie)medewerker bij de afdeling Klantcontact Burgerzaken ben jij het visitekaartje voor onze gemeente. Je fungeert als eerste aanspreekpunt en staat onze klanten vriendelijk te woord. Samen met je team zorg je ervoor dat onze...

Beschrijving

De functie

Als (balie)medewerker bij de afdeling Klantcontact Burgerzaken ben jij het visitekaartje voor onze gemeente. Je fungeert als eerste aanspreekpunt en staat onze klanten vriendelijk te woord. Samen met je team zorg je ervoor dat onze inwoners de afdeling als prettig en dienstverlenend ervaren. Je verzorgt een groot aantal diensten voor onze inwoners. Je verzorgt uittreksels en akten, je geeft reisdocumenten uit en bent verantwoordelijk voor de uitgifte van verlengingen van rijbewijzen. In deze rol is heldere communicatie erg belangrijk. Ook moet je zeer stevig in je schoenen kunnen staan om lastige gesprekken netjes in goede banen te kunnen leiden. Je moet dus in staat zijn om je in allerlei situaties moeiteloos aan te passen aan je gesprekspartner.

Omdat Burgerzaken twee avonden per week geopend is, is het belangrijk dat je flexibel beschikbaar bent. Het rooster wordt ver van te voren gemaakt, maar opvang tijdens vakantie of verzuim vinden wij erg belangrijk, zodat onze inwoners altijd snel en adequaat geholpen kunnen worden. Jij werkt in ieder geval wekelijks op dinsdag- of donderdagavond.

Het Klantcontactcentrum is binnen Zaanstad dé ingang voor alle inwoners, bedrijven en instellingen, die contact zoeken met de gemeente. Of het nu om een paspoort of een vergunning gaat of om een telefonische vraag of een e-mail. Het is het doel van de afdeling om de dienstverlening zo goed mogelijk af te stemmen op de vraag. Daaronder verstaan we onder andere:
- Kwaliteit: Vragen deskundig afhandelen, dienstverlening van goede kwaliteit
- Service: Een hoog serviceniveau, een toegankelijke gemeente zijn
- Snelheid: Vragen worden zo spoedig mogelijk afgehandeld en de klant heeft goed inzicht in de behandeltermijn.

Jouw profiel

Voor deze functie is een klantvriendelijke instelling een absolute must. De klant staat bij jou dus altijd centraal. Je bent goed in staat om helder en duidelijk te kunnen communiceren en vindt het prettig om gastvrij en behulpzaam te zijn. Je vindt het heel gewoon om actief mee te denken en naar oplossingen te zoeken. Ook:
- Heb je een positief afgeronde HBO studie in de richting Juridische Dienstverlening (of vergelijkbaar).
- Heb je een uitstekende beheersing van de Nederlandse taal (in woord en geschrift).
- Sta je stevig in je schoenen en ben je absoluut stressbestendig. Werkdruk motiveert jou juist om samen met je collega’s je schouders eronder te zetten.
- Ben je flexibel inzetbaar en ben je bereid om tijdens de avondopenstelling te werken.

Het aanbod

De beloning voor deze functie ligt tussen de € 1818,- en € 2729,- (schaal 6). Inschaling is afhankelijk van kennis en ervaring. Inschaling in aanloopschaal is mogelijk. Zaanstad is een lerende, op ontwikkeling gerichte organisatie. Je krijgt als medewerker alle kans om jouw talent verder te ontwikkelen. Naast een goed salaris, zijn er diverse interessante arbeidsvoorwaarden, zoals 36-urige werkweek, flexibiliteit in arbeidstijden en een uitstekende pensioenvoorziening. Daarnaast ontvang je elke maand een Individueel Keuze Budget om naar eigen inzicht te besteden, bijvoorbeeld aan extra vakantiedagen. Op basis van fiscale uitruil wordt er tegemoet gekomen in de reiskosten. Kijk voor een uitgebreid overzicht van onze arbeidsvoorwaarden op

De organisatie

Zaanstad faciliteert opleidingen, trainingen en workshops, maar creëert ook carrièremogelijkheden voor medewerkers om hun talenten in te zetten in een andere rol of functie binnen de gemeente. In verband met de promotie een collega heeft de afdeling Klantcontactcentrum (KCC) Burgerzaken een (fulltime) vacature voor de functie Medewerker Burgerzaken. Misschien is deze vacature wel een mooie uitdaging voor jou!

Extra informatie

Plaats
Zaandam
Dienstverbanden
Fulltime (startersfunctie)

Zaandam | Noord-Holland | Fulltime (startersfunctie)

Schrijf je nu in!

Wil jij op de hoogte gehouden worden van nieuwe interessante vacatures en altijd binnen 1 muisklik kunnen solliciteren? Schrijf je in als werkzoekende!

DIRECT INSCHRIJVEN

We heten wel YoungCapital, maar iedereen is even welkom. Ook als je al wat meer ervaring hebt. Meer weten? Check onze FAQ.