Helaas, deze vacature is niet actief.

p&o-adviseur in Utrecht - Kromhoutkazerne

Wat ga je... Ben jij die ondernemende P&O adviseur?Wij zoeken een ondernemende en zelfstandige P&O adviseur die ons team komt versterken. Als ervaren en zelfstandige P&O-adviseur draag jij bij aan voldoende goed opgeleide,

Beschrijving

Wat ga je doen

Ben jij die ondernemende P&O adviseur?
Wij zoeken een ondernemende en zelfstandige P&O adviseur die ons team komt versterken.

Als ervaren en zelfstandige P&O-adviseur draag jij bij aan voldoende goed opgeleide, gemotiveerde en verantwoordelijke medewerkers. Jij begeleidt, ondersteunt en adviseert gevraagd en ongevraagd het lijnmanagement van de eenheid of eenheden die jij toegewezen krijgt. Dit doe je over de volledige breedte van de HR-processen, op het vlak van niet-standaard personele vraagstukken, en bij het integrale proces van bedrijfsvoering door middel van planning en control op P&O-gebied. Ook richt jij je op veranderingsprocessen, reorganisaties en op de personele consequenties bij eenvoudige organisatieveranderingen.
Je initieert, coördineert, bewaakt en begeleidt procedures ten aanzien van ten aanzien van loopbaan en ontwikkeling. Ook integreer je proactief P&O-aspecten in de bedrijfsvoering van de organisatie-eenheid. Daarnaast bewaak je de rechtmatigheid met betrekking tot de uitvoering van de P&O-procedures, -processen en –maatregelen.

Je adviseert en assisteert het lijnmanagement en de senior P&O-adviseur verder bij de analyse van personele en managementinformatie door het opstellen en verstrekken van managementinformatie, en door het analyseren en interpreteren van informatie.

Wie zoeken we
  • Je herkent je in het volgende profiel.
  • Je hebt een afgeronde hbo-opleiding personeel en arbeid (P&A). Daarnaast heb je aantoonbaar ruime ervaring in een grote organisatie als zelfstandig P&O-adviseur.
  • Ervaring opgedaan binnen het Ministerie van Defensie of bij de Rijksoverheid een pré.
  • Je bezit een groot analytisch vermogen, bent flexibel ingesteld en je kunt goed zelfstandig werken, ook onder druk.
  • Je bent in het bezit van rijbewijs B.
Arbeidsvoorwaarden

Salarisniveau
Minimum salaris: € 2600 bruto per maand
Maximum salaris: € 4123 bruto per maand

(Het genoemde salaris is gebaseerd op een volledige werkweek.)

De organisatie - Ministerie van Defensie

Het Ministerie van Defensie bestaat uit de Bestuursstaf (het departement), de Koninklijke Marine, de Koninklijke Landmacht, de Koninklijke Luchtmacht, de Koninklijke Marechaussee, het Defensie Ondersteuningscommando en de Defensie Materieel Organisatie. De Minister van Defensie leidt het Ministerie van Defensie.

Defensie vertoont overeenkomsten met een groot bedrijf. De operationele commando's (zee-, land- en luchtstrijdkrachten), de Marechaussee, het Defensie Ondersteuningscommando (DosCo) en de Defensie Materieel Organisatie (DMO) lijken op werkmaatschappijen. Defensie heeft circa 60.000 medewerkers en is daarmee één van de grotere werkgevers van Nederland.

De afdeling - DefensieOndersteuningscommando Dedicated P&O DGO

Defensie Ondersteuningscommando, divisie Gezondheidzorgorganisatie, afdeling Personeel en Organisatie
De werkzaamheden worden verricht binnen de divisie Gezondheidzorgorganisatie (DGO) van het Defensie Ondersteuningscommando (DOSCO).
Het DOSCO is een zelfstandig defensieonderdeel binnen het ministerie van Defensie, en is opgericht om defensiebreed ondersteunende producten en diensten te leveren. Speerpunten van deze ondersteuning zijn klantgerichtheid en kostenbewustzijn. Het DOSCO is samengesteld uit vier divisies, waaronder DGO.

Bijzonderheden

Je vindt het geen probleem om per (dienst)auto te reizen om je werkzaamheden te verrichten. Jouw aandachtsgebied is Eerstelijns Gezondheidszorg Bedrijf en de Defensie Tandheelkundige Dienst. De regio Noord bevat de volgende locaties: Utrecht (standplaats), Garderen en Havelte. Voor beide bedrijven werk je nauw samen met 2 collega's die de werkzaamheden verrichten voor de regio Zuid en de Regio Noord-West.

Deze vacature is zowel in- als extern opengesteld. De interne kandidaten hebben een voorkeurspositie ten op zichte van de externe kandidaten en zullen als eerste worden beschouwd.

Extra informatie

Plaats
Utrecht - Kromhoutkazerne

Utrecht

Schrijf je nu in!

Wil jij op de hoogte gehouden worden van nieuwe interessante vacatures en altijd binnen 1 muisklik kunnen solliciteren? Schrijf je in als werkzoekende!

DIRECT INSCHRIJVEN

We heten wel YoungCapital, maar iedereen is even welkom. Ook als je al wat meer ervaring hebt. Meer weten? Check onze FAQ.