Helaas, deze vacature is niet actief.

Medewerker personeelsadministratie in Enschede - Kantoor Forum

Wat ga je... De afdeling Personeelsadministratie van het Dienstencentrum Human Resources voert onder meer de personeelsadministratie voor Defensie uit. Jij komt als ervaren medewerker personeelsadministratie ons team...

Beschrijving

Wat ga je doen

De afdeling Personeelsadministratie van het Dienstencentrum Human Resources voert onder meer de personeelsadministratie voor Defensie uit. Jij komt als ervaren medewerker personeelsadministratie ons team versterken.

Je verzorgt administratieve, registratieve, financiële en ondersteunende werkzaamheden, en mutatiegerelateerde vraagafhandeling. Daarnaast handel je de transacties uit de personeels- en salarisadministratie af, controleer je gestelde mutaties en verwerk je mutatiegerelateerde gebruikersvragen.

Wie zoeken we
  • Je hebt een mbo 4-diploma in de richting HRM of op sociaal-juridisch vlak, of je beschikt over een praktijkdiploma boekhouden.
  • Je hebt ervaring in een soortgelijke functie.
  • Je hebt kennis van en vaardigheid in het interpreteren en toepassen van wet- en regelgeving op het vlak van P&O en inkomens.
  • Je hebt kennis van personeelsregistratiesystemen en van algemene en financiële rechtspositionele regelingen.
  • Je beschikt over goede contactuele eigenschappen en hebt een flexibele instelling.
  • Je kunt goed zelfstandig werken, ook onder druk.
Arbeidsvoorwaarden

Salarisniveau
Minimum salaris: € 1775 bruto per maand
Maximum salaris: € 2600 bruto per maand

(Het genoemde salaris is gebaseerd op een volledige werkweek.)

Overige arbeidsvoorwaarden

Naast het salaris en vakantiegeld kun je rekenen op een eindejaarsuitkering van 6,4%, de zogeheten dertiende maand. Defensie hecht sterk aan persoonlijke groei en loopbaanontwikkeling en biedt daarvoor tal van mogelijkheden. Tot de secundaire arbeidsvoorwaarden behoren onder meer maximaal 75% betaald ouderschapsverlof (onder voorwaarden), studiefaciliteiten, een extra verlofregeling voor ouderen en een vergoeding woon-werkverkeer.

De organisatie - Ministerie van Defensie

Defensie zet zich in voor de belangen, welvaart en vrijheid van Nederland. We zijn dagelijks actief in binnen- en buitenland. Onze wereldwijde inzet versterkt de internationale samenwerking en zorgt ervoor dat mensen zich in vrijheid kunnen ontplooien. Nu en in de toekomst.

Bij het ministerie van Defensie werken ongeveer 58.000 mensen direct en indirect aan vrede en veiligheid. Het ministerie bestaat uit de Bestuursstaf (het departement), de Koninklijke Marine, de Koninklijke Landmacht, de Koninklijke Luchtmacht, de Koninklijke Marechaussee, het Defensie Ondersteuningscommando (DOSCO) en de Defensie Materieel Organisatie (DMO).

Defensie is een van de grootste werkgevers van Nederland en vertoont overeenkomsten met een groot bedrijf. De operationele commando's (zee-, land- en luchtstrijdkrachten), de Marechaussee, het DOSCO en de DMO lijken op werkmaatschappijen.

De afdeling - Defensie Ondersteuningscommando, Dienstencentrum Human Resources

Het Defensie Ondersteuningscommando (DOSCO) is de overkoepelende dienstverlener voor de gehele Defensieorganisatie. Elk dienstencentrum heeft zijn eigen expertise. Het DOSCO wil de klantgerichtheid versterken, de dienstverlening professionaliseren en de doelmatigheid vergroten.

Dienstencentrum Human Resources
Je werkt op de afdeling Personeelsadministratie van het Dienstencentrum Human Resources van de divisie Personeel en Organisatie.

Deze afdeling voert de personeelsadministratie voor Defensie uit. Ook verzorgen we administratieve, registratieve, financiële en ondersteunende werkzaamheden, en mutatiegerelateerde vraagafhandeling. Naast medewerkers personeelsadministratie bestaat de sectie uit een sectiehoofd en senior en medior medewerkers.

Bijzonderheden

Er zijn vier vacatures voor de functie van medewerker personeelsadministratie.

Extra informatie

Plaats
Enschede - Kantoor Forum

Overijssel

Schrijf je nu in!

Wil jij op de hoogte gehouden worden van nieuwe interessante vacatures en altijd binnen 1 muisklik kunnen solliciteren? Schrijf je in als werkzoekende!

DIRECT INSCHRIJVEN

We heten wel YoungCapital, maar iedereen is even welkom. Ook als je al wat meer ervaring hebt. Meer weten? Check onze FAQ.