Helaas, deze vacature is niet actief.

Communicatietalent in Groningen

Beschrijving

Krijg jij energie van (web)teksten schrijven? Zit het organiseren van bijeenkomsten en het uitwerken van communicatie-uitingen in je bloed? Kun je snel schakelen tussen verschillende soorten werkzaamheden, ben je proactief en digitaal vaardig? Dan zoeken wij jou!

Ons team is klein, maar zeer actief. In totaal zijn we met vier collega’s: twee medewerkers (van wie er een ons team nu verlaat) en twee adviseurs. We hebben allemaal ons eigen takenpakket, maar helpen elkaar waar nodig. Het team communicatie is onderdeel van de afdeling Middelen.

Wat ga je doen

Je levert een bijdrage aan alle voorkomende werkzaamheden. Je schrijft en redigeert (nieuws)berichten, brochureteksten en speeches. Je verzorgt, samen met ons, de media monitoring, begeleidt mediaproducties en organiseert en coördineert publiekscampagnes en evenementen. Je bent actief op onze social mediakanalen en beheert ons intranet. Je denkt mee over onze online dienstverlening (webcare, Obi4wan). En je krijgt een passende functie in onze crisisorganisatie.

Wat breng je mee

  • je hebt een afgeronde opleiding communicatie of journalistiek op HBO niveau;
  • je krijgt energie van teksten schrijven, taal heeft dan ook geen geheimen voor jou;
  • je volgt en hebt ideeën over ontwikkelingen in online communicatie;
  • je bent open, proactief en resultaatgericht;
  • je begrijpt de politieke omgeving waarin je werkt;
  • je toont daadkracht en krijgt energie van samenwerken;
  • je bent loyaal, integer en hebt verantwoordelijkheidsgevoel.

Wat bieden wij

Een veelzijdige baan, waarin alle facetten van het communicatie vak aan bod komen. Je wordt aangesteld in de functie van medewerker communicatie. Afhankelijk van opleiding en ervaring bedraagt het bruto salaris minimaal € 2.040,- (aanloopschaal 7) en maximaal € 3.376,- (functieschaal 8, salarisnorm 1 januari 2018) op basis van een fulltime functievervulling. De gemeente Stadskanaal heeft een systeem van toekenning van uitloopperiodieken.

Informatie

Als je vragen hebt over de functie, kun je contact opnemen met Bert Viel van team communicatie, (0599) 631 627. De interne en externe wervingsprocedure vindt gelijktijdig plaats. Interne kandidaten hebben bij gelijke geschiktheid voorrang.

Sollicitatie

Ben jij onze nieuwe collega? Stuur dan je motivatie en cv (in Word of PDF), onder vermelding van vacaturenummer 45902, naar . Je kunt reageren tot 13 augustus 2018. De gesprekken vinden plaats op 21 en 23 augustus.

Je krijgt eerst een tijdelijke aanstelling van een jaar met de intentie deze om te zetten naar een aanstelling voor onbepaalde tijd.

Extra informatie

Status
Inactief
Plaats
Groningen
Dienstverbanden
Fulltime (startersfunctie)

Groningen | Fulltime (startersfunctie)

Schrijf je nu in!

Wil jij op de hoogte gehouden worden van nieuwe interessante vacatures en altijd binnen 1 muisklik kunnen solliciteren? Schrijf je in als werkzoekende!

DIRECT INSCHRIJVEN

We heten wel YoungCapital, maar iedereen is even welkom. Ook als je al wat meer ervaring hebt. Meer weten? Check onze FAQ.