Helaas, deze vacature is niet actief.

Vacature Schaduwdocent in Groningen

Voor onze vestiging Terra Meppel vo zoeken wij voor het komende schooljaar...... 0,6 - 0,8 fte vacaturenummer... Onze school Terra Meppel is een christelijke school en biedt vmbo en het Groene Lyceum aan ruim 750 leerlingen. Wij...

Beschrijving

Voor onze vestiging Terra Meppel vo zoeken wij voor het komende schooljaar en

SCHADUWDOCENT

0,6 - 0,8 fte
vacaturenummer 1043

Onze school
Terra Meppel is een christelijke school en biedt vmbo en het Groene Lyceum aan ruim 750 leerlingen. Wij sluiten aan bij de kwaliteiten en ambities van de leerling. We begeleiden de leerlingen om succesvol te zijn in de samenleving, in het vervolgonderwijs en in het beroep van hun keuze. Er is aandacht voor talentontwikkeling, binnen en buiten de muren van de school. De leerling wordt op elk niveau maximaal uitgedaagd en optimaal begeleid. Terra Meppel heeft een jong en enthousiast team van docenten en ondersteunende medewerkers en is gevestigd in twee schoolgebouwen aan de Werkhorst: het Juniorcollege voor de onderbouw en het Groene Land gebouw voor de bovenbouw.

Wij zoeken een collega

 • die zich herkent in onze kernwaarden; gemeenschappelijk versterkend en bewust persoonlijk en werkt vanuit de bij Terra algemeen geldende waarden: kwaliteit, betrokkenheid, ontwikkelingsgerichtheid, veiligheid, resultaatgerichtheid en efficiency;
 • die een onderwijsvisie heeft waarbij de leerling centraal staat en uitdaging ziet in het begeleiden van leerlingen bij hun studieloopbaan;
 • die beschikt over brede vakinhoudelijke en vakdidactische kennis en vaardigheden;
 • die reflecteert op zijn/haar handelen;
 • die goed kan samenwerken met collega’s en een professionele instelling heeft;
 • die de christelijk grondslag onderschrijft.

De werkzaamheden zijn oa;

 • het verzorgen van (schaduw)lessen tijdens afwezigheid van vakdocent;
 • ondersteuning bieden aan docenten en de groep tijdens theorie- en praktijklessen;
 • uitvoeren van onderwijsprocessen en beoordelen van leerresultaten;
 • ondersteuning bieden aan leerlingen op verschillende gebieden zowel binnen als buiten de
 • lessen;
 • begeleiden van leerlingen op sociaal emotioneel terrein;
 • deelnemen aan overlegsituaties.

Wij bieden
Een uitdagende functie binnen een plezierige werkomgeving, waarbij de kernwaarden centraal staan. Het betreft een Schaal 5-functie volgens de cao mbo met een maximum salaris van € 2.476,- per maand op basis van een volledige betrekking.

Informatie
Voor verdere informatie kun je contact opnemen met mevr. B. van der Veen, afdelingsdirecteur, tel. (0522) 25 33 64.

Geïnteresseerd?
Word je enthousiast bij het lezen van deze vacature en denk je dat je de geschikte kandidaat bent? Dan verzoeken we je digitaal te solliciteren. Klik op de knop "solliciteer nu" om naar het sollicitatieformulier te gaan. Graag ontvangen wij jouw reactie zo spoedig mogelijk, maar uiterlijk 29 augustus 2018.


.

Extra informatie

Status
Inactief
Plaats
Groningen
Dienstverbanden
Fulltime (startersfunctie)

Groningen | Fulltime (startersfunctie)

Schrijf je nu in!

Wil jij op de hoogte gehouden worden van nieuwe interessante vacatures en altijd binnen 1 muisklik kunnen solliciteren? Schrijf je in als werkzoekende!

DIRECT INSCHRIJVEN

We heten wel YoungCapital, maar iedereen is even welkom. Ook als je al wat meer ervaring hebt. Meer weten? Check onze FAQ.