Helaas, deze vacature is niet actief.

2 docenten Veehouderij Terra Meppel mbo in Groningen

Voor onze vestiging Terra Meppel MBO zoeken wij met ingang van het schooljaar 2018 - 2019 DOCENTEN... 1,5 fte (verdeling in overleg) vacaturenummer... Onze school Terra Meppel biedt diverse mbo-opleidingen op alle niveaus aan ruim...

Beschrijving

Voor onze vestiging Terra Meppel MBO zoeken wij met ingang van het schooljaar 2018 - 2019

DOCENTEN VEEHOUDERIJ

1,5 fte (verdeling in overleg)
vacaturenummer 1006

Onze school
Terra Meppel biedt diverse mbo-opleidingen op alle niveaus aan ruim 400 leerlingen. We werken met het onderwijsconcept regioleren en sluiten aan bij de kwaliteiten en ambities van onze leerlingen. We begeleiden de leerlingen om succesvol te zijn in de samenleving, in het vervolgonderwijs en in het beroep van hun keuze. Er is aandacht voor talentontwikkeling, binnen en buiten de muren van de school. De leerling wordt op elk niveau maximaal uitgedaagd en optimaal begeleid. Terra Meppel is gevestigd in een modern schoolgebouw aan de Werkhorst.

Wij zoeken twee collega’s:
o die zich herkennen in onze kernwaarden; gemeenschappelijk versterkend en bewust persoonlijk en werken vanuit de bij Terra algemeen geldende waarden: kwaliteit, betrokkenheid, ontwikkelingsgerichtheid, veiligheid, resultaatgerichtheid en efficiency;
o die een onderwijsvisie hebben waarbij de student centraal staat en die uitdaging zien in het begeleiden van leerlingen bij hun studieloopbaan;
o die reflecteren op hun eigen handelen;
o die steengoed zijn in het verbinden van theorie en praktijk met een hands-on mentaliteit waarbij verwachtingen en afspraken concreet worden gemaakt;
o die kansen zien, goed kunnen samenwerken met collega’s en een professionele instelling hebben.

Van de ene collega verwachten we dat hij/zij:
o gepassioneerd is voor het vak en een groot netwerk heeft in de regio Meppel;
o natuurlijk leiderschap bezit en overwicht heeft en duidelijk is naar studenten;
o beschikt over brede vakinhoudelijke en vakdidactische kennis en vaardigheden.

Van de andere collega verwachten we dat hij/zij:
o een organisatietalent is met ervaring in de agrarische sector;
o zeer punctueel is, daadkrachtig en goed in het werken met verschillende systemen.

Wij bieden
Een unieke kans om de opleiding veehouderij Meppel nieuw elan te geven in samenwerking met het bedrijfsleven. De functies zijn uitdagend en de werkomgeving plezierig. Het betreffen LB-functies volgens de cao mbo met een maximum salaris van € 4.019,- per maand op basis van een volledige betrekking.

Informatie
Voor verdere informatie kun je contact opnemen met Jennifer Wessels Boer, afdelingsdirecteur, tel. 0522-251368.

Geïnteresseerd?
Word je enthousiast bij het lezen van deze vacature en denk je dat je de geschikte kandidaat bent? Dan verzoeken we je digitaal te solliciteren. Klik  om direct naar de vacature te gaan. Reacties (mét cv) ontvangen wij graag zo spoedig mogelijk, maar uiterlijk 25 juni 2018.

.

Extra informatie

Plaats
Groningen
Dienstverbanden
Fulltime (startersfunctie)

Groningen | Groningen | Fulltime (startersfunctie)

Schrijf je nu in!

Wil jij op de hoogte gehouden worden van nieuwe interessante vacatures en altijd binnen 1 muisklik kunnen solliciteren? Schrijf je in als werkzoekende!

DIRECT INSCHRIJVEN

We heten wel YoungCapital, maar iedereen is even welkom. Ook als je al wat meer ervaring hebt. Meer weten? Check onze FAQ.