Helaas, deze vacature is niet actief.

Instructeur in Groningen

Beschrijving

Ben je toe aan een nieuwe uitdaging? Binnen de opleiding Doktersassistent zijn we op zoek naar twee enthousiaste en inspirerende instructeurs die ons team willen komen versterken per 1 september 2018. We zijn op zoek naar collega's die deskundig zijn en ervaring hebben met de beroeps specifieke praktijkvakken.

Over deze baan
Als instructeur combineer je je vakkennis uit de praktijk met pedagogische en didactische vaardigheden. Je verzorgt praktijkinstructie aan studenten en ontwikkelt practica en praktijkopdrachten. Je werkt samen met en onder verantwoordelijkheid van de docent. En je assisteert de docent bij het opstellen, afnemen en beoordelen van toetsen en examens. Het beheer van de praktijkruimte hoort ook bij je taken. Je blijft actief betrokken bij de ontwikkelingen in de praktijk om deze te vertalen naar de studenten. Je bent en blijft een professional.

Als instructeur combineer je vakkennis en vaardigheden met de theorie en didactische vaardigheden. Je ondersteunt docenten tijdens de praktijkvakken zoals LAB lessen, Medisch Technisch Handelen, Praktijkscholing (ofwel Triage). Daarnaast verzorg je zelfstandig de Skill lessen (oefenlessen van studenten m.b.t. de praktijkvaardigheden en EHBO) en ondersteun je als assessor bij examinering. In het instructeursoverleg worden voorbereidende werkzaamheden voor de praktijklessen onderling verdeeld. Je werkt intensief samen met je studenten en begeleidt ze in hun ontwikkeling naar professioneel beroepsbeoefenaar. Je bent en blijft een professional.

Jouw werkomgeving
Op onze school werken de studenten voor en met mensen. Dat betekent dat er naast het verwerven van kennis en vaardigheden, ook veel aandacht is voor de persoonlijke ontwikkeling. Wij verzorgen modern en interactief onderwijs, waarbij de praktijk een belangrijk onderdeel is.  Wij bieden onderwijs in diverse richtingen zoals assisterenden in de gezondheidszorg: apothekers-, dokters- en tandartsassistent; verzorging en verpleging en sociaal-agogisch werk. Wij zien onze school als een inspirerende (leer)omgeving, waar studenten hun loopbaanwensen kunnen realiseren om succesvol deel te nemen aan de maatschappij. Alle medewerkers leveren hieraan graag een maximale bijdrage!

Je gaat werken bij een Noorderpoort locatie midden in de stad Groningen. De opleiding Doktersassistent is een niveau 4 opleiding en wordt aangeboden binnen de school "Gezondheidszorg en Welzijn". Het opleidingsteam bestaat uit 7 docenten en 4 instructeurs, die veel waarde hechten aan een goede samenwerking en afstemming van werkzaamheden en waarin flexibiliteit m.b.t. inzet noodzakelijk is. De opleiding werkt ten aanzien van de beroepspraktijkvorming o.a. samen met ziekenhuizen en huisartsenpraktijken in de stad en in de regio.

Dit ben jij

 • Je bent een teamspeler
 • Je werkt zelfstandig
 • Je kunt goed omgaan met de doelgroep
 • Je bent enthousiast
 • Je bent teamgericht en hebt een enthousiaste werkhouding
 • Je bent pro-actief
 • Je bent communicatief sterk
 • Je bent een gedreven collega die enthousiasme voor het vak uitdraagt.

Passen wij bij jou?
Bij Noorderpoort hechten we veel waarde aan een leven lang leren. Voor onze studenten, maar ook voor onze medewerkers. Je krijgt bij ons daarom alle mogelijkheden om jezelf te ontwikkelen.

Werken met jongeren vinden wij inspirerend en uitdagend. Het vergt flexibiliteit, inlevingsvermogen en doortastendheid van zowel onze docenten als onze medewerkers in ondersteunende functies.

Wij zetten ons elke dag met veel passie en plezier in voor het succes van onze studenten. Het bieden van uitstekend onderwijs heeft daarin altijd onze focus. Uitstekend onderwijs betekent in onze ogen onder andere dat er een nadrukkelijke verbinding is met de praktijk.

Wij bieden
Bij Noorderpoort krijg je naast een aantrekkelijk salaris (inclusief 13e maand) en goede secundaire arbeidsvoorwaarden  volop ruimte voor je persoonlijke ontwikkeling. Om hierin te faciliteren bieden wij via de Noorderpoort Academie diverse opleidingen en activiteiten aan. Deze helpen je verder bij je persoonlijke & professionele ontwikkeling van je loopbaan. Jouw succes staat voorop!

  Inschaling in schaal 7 conform CAO MBO
  Het is vereist om de Training PDA (Pedagogische Didactische Aantekening) voor instructeurs te volgen  Starten vanaf oktober 2018.

  Reacties van uitzendbureaus worden niet in behandeling genomen. .

  Extra informatie

  Plaats
  Groningen
  Dienstverbanden
  Fulltime (startersfunctie)

  Groningen | Groningen | Fulltime (startersfunctie)

  Schrijf je nu in!

  Wil jij op de hoogte gehouden worden van nieuwe interessante vacatures en altijd binnen 1 muisklik kunnen solliciteren? Schrijf je in als werkzoekende!

  DIRECT INSCHRIJVEN

  We heten wel YoungCapital, maar iedereen is even welkom. Ook als je al wat meer ervaring hebt. Meer weten? Check onze FAQ.