Helaas, deze vacature is niet actief.

Acantus | Projectleider in Groningen

Beschrijving

We zullen ons eerst even voorstellen 
Duizenden woningen bouwen en nog eens duizenden woningen renoveren in relatief weinig tijd! Klinkt als een uitdaging? Bij Acantus is dit de klus waar wij voor staan. Dit heeft ons gedwongen om onze projecten anders te realiseren, effectiever! De oplossing? Even logisch als complex. Centraal staat hierbij dat wij de belangen van onze huurders, onze partner-aannemers en onszelf in lijn met elkaar gaan brengen. Door samen met onze leveranciers niet alleen afspraken te maken over één project, maar over de gehele uitdaging, verschuift de rol van projectbegeleiding naar procesbegeleiding. Samen op zoek naar continu verbetering. Door de effectiviteitswinst te delen, creëren wij een win/win-situatie, waarbij uiteindelijk iedereen beter af is. Ketensamenwerking in optima forma. 
Wij zijn Acantus, een woningcorporatie uit Veendam met 13.000 sociale huurwoningen in dit gebied. Van eengezinswoningen tot senioren-appartementen, bij ons kan je terecht. Samen met gemeenten, huurdersorganisaties en andere partners, bedenken, ontwerpen en ontwikkelen wij oplossingen op het gebied van wonen. 

Wie zoeken we? 
Wij zijn op zoek naar een senior projectleider: iemand die in staat is om invulling te geven aan regisserend opdrachtgeverschap, iemand die de organisatie helpt om deze vorm van samenwerking verder te ontwikkelen en iemand die onze maatschappelijke doelstelling onderschrijft. En zeker niet onbelangrijk: iemand die onszelf en onze partners uitdaagt het elke dag net iets beter te doen.

Als senior projectleider:

 • Ben je verantwoordelijk voor het realiseren van nieuwbouw- en renovatieprojecten.
 • Werk je zelfstandig en voel je je als een vis in het water tussen de verschillende spanningsvelden.
 • Laat je geen kans onbenut om de processen en de samenwerking verder te verbeteren.

We zijn natuurlijk vooral op zoek naar een projectleider die qua karakter, motivatie en visie perfect bij ons past. Daarnaast is onze ideale kandidaat naar alle waarschijnlijkheid:

 • Een ervaren projectleider, die zelfstandig sturing geeft aan complexe projecten.
 • Opererend op hbo-niveau, met een duidelijke affiniteit met bouw.
 • Een sparringpartner voor alle stakeholders, die continu op zoek is naar verbeteringsmogelijkheden in de samenwerking.
 • Een visierijke projectleider die, zowel individueel als in een team, een echte bijdrage levert aan de ontwikkeling van ons team en andere teamleden kan inspireren.

Herken jij jezelf terug in bovengenoemde punten? Dan zou jij zomaar eens onze nieuwe projectleider kunnen zijn.

Met wie en voor wie werk je? 
Ons totale team bestaat uit 170 medewerkers, verdeeld over de afdelingen Onderhoud & Investeringen, Bedrijfsvoering & Financiën, Wonen en staf. Samen werken we hard aan alles wat met wonen in onze wijken, dorpen, buurten en straten te maken heeft. 

Het team Investeringen & Planmatig onderhoud bestaat uit 6 projectleiders en een teamleider. 

Ben jij al enthousiast geworden en ben je nieuwsgierig naar wat we jou allemaal te bieden hebben? Lees hieronder dan snel nog even een minuutje verder over deze unieke functie. 
Lees hieronder dan snel nog even een minuutje verder over deze unieke functie.

Dit krijg je van ons

 • Als projectleider heb je alle ruimte, mogelijkheden en vrijheid om jezelf verder te ontwikkelen. We investeren fors in je ontwikkeling en bieden alle ruimte voor opleidingen en trainingen.
 • Je werkt in een organisatie met een duidelijke maatschappelijke taak.
 • Een prima salaris tussen de € 3.384,- tot € 4.572,- bruto per maand, op basis van 36 uur.
 • Een functie voor 36 uur.
 • Een werkplek voor gezellige en inspirerende collega’s.

Ben jij helemaal enthousiast geworden na het lezen van deze vacature en wil jij werken bij één van de leukste woningcorporaties van Noordoost-Nederland? Heb jij de brains, skills en drive die we zoeken? Twijfel dan niet en solliciteer bij ons als projectleider. Dit kan via deze .

Tijdens de sollicitatieprocedure wordt gebruik gemaakt van een assessment en CV-OK. Voor vragen over de functie en/of de procedure kun je contact opnemen met Reimer te Velde, consultant Effectus-HR, op telefoonnummer 06-53634291

Effectus-HR: 
Effectus-HR adviseert opdrachtgevers op het gebied van werving en selectie van professionals. Hierbij staat de grondigheid van de procedure en arbeidsmarktcommunicatie centraal in het wervingsproces. 

Acquisitie: 
Acantus en Effectus-HR aanvaarden geen ongevraagde hulp van bureaus voor deze vacature. Toegestuurde cv’s van een kandidaat door bureaus aan Acantus of Effectus-HR zonder zoekopdracht van de afdeling HRM worden gezien als eigendom van Acantus. Er zal geen vergoeding worden betaald in geval de kandidaat ingehuurd wordt door Acantus als gevolg van deze verwijzing of via andere middelen. Het reproduceren van deze vacature, in welke vorm dan ook, geheel of gedeeltelijk, is niet toegestaan. 

.

Extra informatie

Plaats
Groningen
Dienstverbanden
Fulltime (startersfunctie)

Groningen | Groningen | Fulltime (startersfunctie)

Schrijf je nu in!

Wil jij op de hoogte gehouden worden van nieuwe interessante vacatures en altijd binnen 1 muisklik kunnen solliciteren? Schrijf je in als werkzoekende!

DIRECT INSCHRIJVEN

We heten wel YoungCapital, maar iedereen is even welkom. Ook als je al wat meer ervaring hebt. Meer weten? Check onze FAQ.