Helaas, deze vacature is niet actief.

docent Natuurkunde/Scheikunde Dollard college in Groningen

Met ingang van 1 augustus 2018 zijn we voor onze vestiging Pekela op zoek naar een docent Scheikunde... Onze schoolDe vestiging Pekela is een regionale school met 230 leerlingen. Dollard College Pekela geeft onderwijs aan leerlingen...

Beschrijving

Met ingang van 1 augustus 2018 zijn we voor onze vestiging Pekela op zoek naar een docent Scheikunde/Natuurkunde

Onze school
De vestiging Pekela is een regionale school met 230 leerlingen. Dollard College Pekela geeft onderwijs aan leerlingen in de onderbouw vmbo tot vwo, het derde en vierde leerjaar van de zesjarige havo en de bovenbouw mavo en vmbo kb en vmbo bb sector zorg en welzijn breed. Bewegen en sport krijgen veel aandacht op onze school. Aan de school is verder een Internationale Schakelklas (ISK) verbonden. In één of meer niveaugroepen krijgen niet-Nederlandstalige kinderen van 12 tot 18 jaar les.

Wij zoeken een collega
o die zich herkent in onze kernwaarden: gemeenschappelijk versterkend en bewust persoonlijk en werkt vanuit de algemeen geldende waarden: kwaliteit, betrokkenheid, ontwikkelingsgerichtheid, zorgdragend voor veiligheid; resultaatgerichtheid en efficiency;
o met minimaal een tweedegraads bevoegdheid Scheikunde of Natuurkunde;
o die verder aan de volgende voorwaarden voldoet:

* enthousiast, energiek, flexibel en proactief;
* creatief in zijn/haar denkbeelden, innovatief;
* affiniteit hebben met de doelgroep;
* in staat (zeer) gedifferentieerd te werken;
* competent in samenwerken in een team;
* competent in samenwerking met de omgeving.

Wij bieden
Een afwisselende baan in een plezierige werkomgeving. Het betreft een LB-functie volgens de cao vo met een maximum salaris van € 4.071,- per maand bij een volledige betrekking.

Vragen
Kijk op onze website . Voor nadere informatie over de vacature kun je contact opnemen met de heer H. Barla, afdelingsdirecteur, tel. 0597-481960.

Geïnteresseerd? Word je enthousiast bij het lezen van deze vacature en denk je dat je de geschikte kandidaat bent? Dan verzoeken we je digitaal te solliciteren via de knop Graag ontvangen wij jouw reactie zo spoedig mogelijk, maar uiterlijk 21 juni 2018.

.

Extra informatie

Plaats
Groningen
Dienstverbanden
Fulltime (startersfunctie)

Groningen | Groningen | Fulltime (startersfunctie)

Schrijf je nu in!

Wil jij op de hoogte gehouden worden van nieuwe interessante vacatures en altijd binnen 1 muisklik kunnen solliciteren? Schrijf je in als werkzoekende!

DIRECT INSCHRIJVEN

We heten wel YoungCapital, maar iedereen is even welkom. Ook als je al wat meer ervaring hebt. Meer weten? Check onze FAQ.