Helaas, deze vacature is niet actief.

Medewerker Openbare Ruimte in Utrecht

Beschrijving

Utrecht maken we samen met JOU!

Wil je werken voor de snelst groeiende stad van Nederland? Dat is doen waar jij goed in bent en ervoor zorgen dat álle inwoners in Utrecht prettig en gezond kunnen wonen, werken en leven.

 

Utrecht is aan het groeien en houdt zich bezig met oplossingen voor maatschappelijke vraagstukken, onder andere op het gebied van bereikbaarheid, duurzaamheid en gezondheid. Wat in Utrecht nodig is, staat centraal in ons werk. De aandacht gaat uit naar oplossingen in het belang van inwoners, ondernemers en bezoekers.

 

Dit doe je UtrECHT

Als Vak(technisch) medewerker ben je actief bezig met het onderhouden van de openbare ruimte (groen, grijs en schoon) voor het onderdeel Wijkonderhoud en Service (W&S) van Stadsbedrijven. De nadruk ligt op het groen onderhoud. De werkzaamheden worden verricht volgens vastgestelde normeringen.

 

Concreet houdt dit in je dat jij:

 • Groen onderhoud pleegt zoals het planten van bomen of schoffelen van onkruid.

 • Bestrating onderhoudt zoals zorgen voor voldoende materiaal als zand of stenen

 • Prullenbakken leegt en je collega’s helpt bij het opruimen van (zwerf)afval

 • Onderhouden van materialen en voertuigen

 

Dit is jouw werkplek

Het dagelijks werk van Stadsbedrijven is het visitekaartje van de gemeente. Of het nu gaat om het inzamelen van afval, het beheren, onderhouden of reinigen van de openbare ruimte, sportlocaties, zwembaden, parkeergarages, begraafplaatsen en welzijnsaccommodaties, de bereikbaarheid van en in de stad, bomen of grachten ... Iedereen ziet ons werk!

 

Jij gaat werken voor de afdeling  Wijkonderhoud en Service (W&S). W&S is één van de zes afdelingen van Stadsbedrijven.

W&S zorgt ervoor dat onze stad schoon, heel en veilig is. Wat we willen bereiken? ‘Wow-momenten’ van inwoners en bezoekers! We werken proactief, maar ook vraag- en oplossingsgericht. Daarbij is service een belangrijk onderdeel. We denken - buiten de vaste kaders om - mee met bewoners, ondernemers en gebruikers van de openbare ruimte.

Utrecht groeit naar 400.000 inwoners toe. De druk op de openbare ruimte zal daardoor ook toenemen. Dat vraagt om extra handen maar ook om een slimme manier van werken als W&S. De afdeling heeft in de afgelopen periode goed nagedacht over de daarbij behorende minimale omvang van ons team. Deze vacature is ontstaan vanuit die overwegingen. Ook het integrale karakter van de vacature sluit daarbij aan, maar we vragen wel nadrukkelijk een accent op kennis van groen omdat we die op peil willen houden binnen ons team.

 

Dit breng je mee

 • Minimaal MBO niveau 2 werk- en denkniveau of minimaal VMBO diploma gericht op de richting“groene ruimte”.

 • certificaat veilig werken volgens OHSAS richtlijnen (of bereid deze te halen)

 • rijbewijs B of BE

 • ervaring op het vakgebied en het werken met machines

 • kennis van materialen en de regels, voorschriften en werkwijzen rondom eigen functie

 • Met mensen om kunnen gaan en open staan voor ideeën van anderen

 • Cursussen/trainingen die voor het vakgebied noodzakelijk zijn

   

   

  Dit bieden we jou
  We willen dat onze medewerkers gemotiveerd en betrokken zijn en dat ook blijven. Daarom willen wij dat jij met plezier naar je werk gaat. Zo werken we optimaal samen aan een mooie stad. Dit bieden wij jou aan:
   

 • Een 36-urige werkweek met een bruto maandsalaris tussen de € 1571,- en
  € 2470,- Het precieze bedrag stemmen we af op jouw kennis en ervaring (groen/grijs of schoon).

 • Een tegemoetkoming in de reiskosten voor de afstand woon-werk verkeer bij gebruik van het openbaar vervoer of fiets.

 • Een Individueel Keuzebudget (IKB). Met het IKB pas je de arbeidsvoorwaarden aan naar jouw eigen omstandigheden. Denk bijvoorbeeld aan het kopen van extra verlofuren. De hoogte van het Individueel Keuze Budget (IKB) is 16,8% van je salaris.

 • We bieden veel ruimte voor persoonlijke ontwikkeling en diverse cursussen en trainingen.

 • Voor een overzicht van alle arbeidsvoorwaarden kijk op:
   

Is dit jouw baan? Solliciteer direct!

Enthousiast geworden om als Medewerker Openbare Ruimte aan de slag te gaan voor de gemeente Utrecht?

Solliciteer direct online onder aan deze pagina (CV en motivatie) maar uiterlijk 28 mei 2018.

Heb je vragen over de vacature, de organisatie of de procedure? Neem dan contact op met de Gebiedsmanager Roeland Gulikers,030-2867530 of Christiaan Sack, 0653759773.

 

Goed om te weten

Voor 1 juni 2018 laten wij je weten of je wel/niet wordt uitgenodigd voor een kennismakingsgesprek op 6, 7 of 8 juni a.s.

 

Je bent met name inzetbaar in het vakgebied groen, daarnaast verricht je ook werkzaamheden in het vakgebied schoon en grijs. Voor deze werkzaamheden ontvang je een inconveniententoelage. Daarnaast ontvang je een toelage onregelmatige dienst, voor het werken in ploegendiensten. 

Voor meer informatie over wat wij onder andere doen in de stad, volg onderstaande links:

 

We willen een diverse en inclusieve organisatie zijn. Een organisatie die ruimte biedt aan iedereen en die de kracht van de diversiteit van medewerkers inzet om betere resultaten te halen voor de stad. Talent als basis en diversiteit als kracht. Naast je kwaliteiten, talenten en motivatie breng je onder andere ook jouw leeftijd, geaardheid, achtergrond of arbeidsbeperking mee. En die verwelkomen we.

 

Bij gelijke geschiktheid hebben interne sollicitanten voorrang op externe sollicitanten

 

 

 

 

Extra informatie

Status
Inactief
Plaats
Utrecht
Dienstverbanden
Fulltime (startersfunctie)

De Meern | Fulltime (startersfunctie)

Schrijf je nu in!

Wil jij op de hoogte gehouden worden van nieuwe interessante vacatures en altijd binnen 1 muisklik kunnen solliciteren? Schrijf je in als werkzoekende!

DIRECT INSCHRIJVEN

We heten wel YoungCapital, maar iedereen is even welkom. Ook als je al wat meer ervaring hebt. Meer weten? Check onze FAQ.