Helaas, deze vacature is niet actief.

Kwaliteit en procesregiseur

Lansingerland is een dynamische gemeente in het hart van de regio Rotterdam, bestaande uit de kernen Berkel en Rodenrijs, Bergschenhoek en Bleiswijk.

Beschrijving

Lansingerland is een dynamische gemeente in het hart van de Metropoolregio Rotterdam Den Haag, bestaande uit de kernen Berkel en Rodenrijs, Bergschenhoek en Bleiswijk. De gemeente kenmerkt zich door mooie woonwijken en goede voorzieningen zoals winkels, scholen, sportaccommodaties en recreatiemogelijkheden en een rijk verenigingsleven. Gemeenschapszin, ondernemerschap en duurzaamheid bepalen daarbij onze identiteit. Lansingerland is als Greenport hèt kenniscentrum voor high tech agrobusiness en ontwikkelt zich steeds meer als logistiek centrum. Ruim 250 hectaren zijn gereserveerd voor innovatieve en recreatieve bedrijven (meer dan in buurstad Rotterdam). De gemeente Lansingerland heeft meer dan 60.000 inwoners. Er wordt nog volop gebouwd. Het college heeft vijf speerpunten benoemd: financiën op orde; kansen creëren en benutten bij de verkoop van gronden voor bedrijven en woningen; gezonde en krachtige samenleving; realistisch duurzaam; en anders besturen met wijkgericht werken en slim organiseren. Deze speerpunten vormen het hart van het beleid. Voor onze dynamische gemeente zoeken wij een energieke collega die ‘out of the box’ kan denken en houdt van uitdagingen. Voor onze afdeling Beheer en Onderhoud zoeken wij een

 

Kwaliteit- en procesregisseur

Een gedreven professional gericht op creëren van efficiency en toegevoegde waarde

(36 uur)

 

Waar kom je te werken?

Beheer & Onderhoud is een moderne, op uitvoering en resultaat gerichte afdeling. Wij zijn ons er sterk van bewust dat ons werk en onze kwaliteit inwoners raakt in hun directe leven. Dat maakt ons werk relevant en op hetzelfde moment staat al ons werk onder invloed van inwoners. Gezamenlijk zijn we verantwoordelijk voor het beheer en onderhoud van de openbare ruimte, de gemeentelijke gebouwen, de sportparken en –velden, de inzameling van huishoudelijk afval, de gemeentelijke begraafplaatsen en een deel van de crisisbeheersingsorganisatie. We doen dit met circa 80 medewerkers in drie teams. De afdeling werkt op basis van het principe van regisseurschap, waarbij goed opdrachtgeverschap en heldere sturing op basis van afspraken tot de kerncompetenties behoren. We maken hiervoor gebruik van programmamanagement en assetmanagement conform PAS55. Strategisch omgevingsmanagement en wijkgericht werken worden toegepast om onze stakeholders (inwoners en ondernemers) maximaal bij het beheer te betrekken.

 

Wat ga je doen?

 • Je verricht onderzoek, volgt, analyseert en evalueert ontwikkelingen met betrekking tot kwaliteit en processen binnen de afdeling met als doel om de processen op onze afdeling te optimaliseren en je vertaalt deze in goed onderbouwde voorstellen, plannen en notities.
 • Je organiseert en coördineert activiteiten. Denk hierbij aan het doorvoeren van procesverbeteringen op het gebied van zaakgericht werken, de P&C-cyclus, aanbestedingen, managementinformatie, het updaten van het proceshandboek van de afdeling, begeleiden van automatiseringsvraagstukken etc.
 • Je draagt zorg voor de uitwerking van planningen, procesbeschrijvingen en kwaliteitsprotocollen.
 • Je treedt op als projectleider/implementatiemanager
 • Je draagt bij aan de opzet, ontwikkeling en implementatie van monitoring- en sturingssystemen gericht op kwaliteit en procesverbetering.

 

Wie ben je?

 • Je bent een generalist met een afgeronde HBO-opleiding, bij voorkeur op het gebied van kwaliteits- en procesmanagement, aangevuld met ruime werkervaring
 • Je beschikt over minimaal een Orange Belt Lean Six Sigma en hebt ervaring in veranderingsprojecten
 • Kennis van en ervaring met Cognos is een pré
 • Affiniteit met een op uitvoering en resultaat gerichte organisatie binnen de context van gemeentelijke overheid, je hebt een ‘hands on’ mentaliteit.
 • Je beschikt over goede communicatieve vaardigheden en je kunt zowel zelfstandig als in teamverband functioneren
 • Je staat stevig in je schoenen en hebt gevoel voor kwaliteit. Je kunt gemakkelijk problemen benoemen, analyseren en oplossen.
 • Je bent samenwerkingsgericht, gedreven, analytisch, pragmatisch en proactief

 

 

Wat kan je van ons verwachten?

Maatwerk, uitdaging en ontwikkeling zijn kernwoorden in ons personeelsbeleid. We hebben een informele en collegiale werksfeer, waarin het samen werken aan topkwaliteit dienstverlening voor onze inwoners centraal staat. Je krijgt ruime ontplooiingsmogelijkheden en goede secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een individueel keuzebudget van 18,5% van het jaarsalaris (inclusief vakantiegeld en eindejaarsuitkering en in te zetten voor verschillende doelen waaronder verlof), variabele werktijden en uitgebreide cursus- en trainingsmogelijkheden.

Je krijgt een ambtelijke aanstelling in algemene dienst. Je wordt aangesteld bij wijze van proef voor de duur van een jaar. Bij goed functioneren volgt een aanstelling voor onbepaalde tijd.

De generieke functienaam is Adviseur B en de functie is gewaardeerd in salarisschaal 10 (max. € 4.121,00 bruto per maand bij een 36-urige werkweek). Inschaling vindt plaats op basis van opleiding en ervaring.

 

Wil je meer weten?

Wil je je nog verder verdiepen in de gemeente Lansingerland kijk dan op . Om een completer beeld te krijgen over het werken bij gemeente Lansingerland nodigen we je uit om rond te kijken op onze jobsite .

Heb je nog vragen over de functie of de afdeling dan kun je contact opnemen met Ruud de Prez, hoofd afdeling Beheer en Onderhoud. Voor vragen over de sollicitatieprocedure kun je terecht bij Peter de Wilde, P&O adviseur. Beiden zijn bereikbaar via telefoonnummer 14 010.

 

Enthousiast geworden?

Dan zijn wij benieuwd naar je sollicitatiebrief en curriculum Vitae. Je kunt tot 27 september via onze jobsite rechtstreeks solliciteren bij de gemeente Lansingerland. Je ontvangt altijd direct een ontvangstbevestiging van je sollicitatie. Een assessment kan deel uitmaken van de sollicitatieprocedure.

Als ambtenaar heb je een bijzondere verantwoordelijkheid. Daarom vragen we voor iedere nieuwe collega een Verklaring Omtrent het Gedrag aan en legt iedere nieuwe medewerker aan het begin van de aanstelling de ambtseed/belofte af.

 

 

 

Extra informatie

Dienstverbanden
Fulltime (startersfunctie)

Administratief | Fulltime (startersfunctie)

Schrijf je nu in!

Wil jij op de hoogte gehouden worden van nieuwe interessante vacatures en altijd binnen 1 muisklik kunnen solliciteren? Schrijf je in als werkzoekende!

DIRECT INSCHRIJVEN

We heten wel YoungCapital, maar iedereen is even welkom. Ook als je al wat meer ervaring hebt. Meer weten? Check onze FAQ.