Helaas, deze vacature is niet langer actief. Je kunt daarom niet meer solliciteren.

Roostermaker (A) in Groningen

Groningen | Niedersachsen | Fulltime (startersfunctie)

Beschrijving

Wij zoeken voor onze school vanaf het nieuwe schooljaar een roostermaker (A) voor 0,4 fte. Je bent verantwoordelijk voor wijzigingen in de dagroosters. Relevante kennis en ervaring als roostermaker met het roosterpakket Xedule is een pré.

Over deze baan
De roostermaker (A) verricht uitvoeringsgerichte werkzaamheden waarbij ruimte bestaat voor eigen aanpak en keuze van de wijze van uitvoering van het werk. De roostermaker (A) verricht planningswerkzaamheden ten behoeve van het personeel en de deelnemers. De roostermaker A verricht uitvoeringsgerichte werkzaamheden waarbij ruimte bestaat voor eigen aanpak en keuze van de wijze van uitvoering van het werk.

Jouw werkomgeving
Noorderpoort is het grootste ROC van Noord-Nederland. We hebben 17 scholen, 1400 medewerkers en ruim 15.000 studenten. We zetten ons elke dag opnieuw in voor het succes van deze studenten.

Je gaat werken op een dynamische school met een breed scala aan opleidingen in de horeca en bakkerij, hotelschool, leisure & hospitality en uiterlijke verzorging. Onze teams zetten zich volop In voor hun studenten. Wij zijn als Noorderpoort Euroborg gehuisvest in een mooi modern gebouw, voorzien van prachtig uitgeruste praktijkruimtes, waaronder een professionele keuken, diverse restaurants en  een kapsalon. Gastvrijheid & Toerisme biedt meer dan alleen opleidingen. In het  onderwijsleerbedrijf maken onze studenten kennis met alle facetten van hun toekomstige beroep. Met veel enthousiasme runnen ze o.a. een hotel, meerdere restaurants, een bakkerswinkel, een kappers- en beautysalon en een evenementenbureau.

Dit ben jij
• Je hebt relevante kennis en ervaring als roostermaker met het roosterpakket Xedule
• Je bent bij voorkeur beschikbaar op maandag tot en met vrijdag
• Je bent stressbestendig
• Je hebt inzicht in de organisatie van het onderwijs
• Je bent analytisch sterk en kunt patronen in complexe roosters doorzien
• Je bent vaardigheid in het maken van complexe roosters
• Je kunt goed zelfstandig en in een team werken
• Je houdt van afwisseling
• Je bent communicatief sterk en flexibel

Passen wij bij jou?
Bij Noorderpoort hechten we veel waarde aan een leven lang leren. Voor onze studenten, maar ook voor onze medewerkers. Je krijgt bij ons daarom alle mogelijkheden om jezelf te ontwikkelen.

Werken met jongeren vinden wij inspirerend en uitdagend. Het vergt flexibiliteit, inlevingsvermogen en doortastendheid van zowel onze docenten als onze medewerkers in ondersteunende functies.

Wij zetten ons elke dag met veel passie en plezier in voor het succes van onze studenten. Het bieden van uitstekend onderwijs heeft daarin altijd onze focus. Uitstekend onderwijs betekent in onze ogen onder andere dat er een nadrukkelijke verbinding is met de praktijk.

Wij bieden
Bij Noorderpoort krijg je naast een aantrekkelijk salaris (inclusief 13e maand) en goede secundaire arbeidsvoorwaarden (laptop en telefoon) volop ruimte voor je persoonlijke ontwikkeling. Om hierin te faciliteren bieden wij via de Noorderpoort Academie diverse opleidingen en activiteiten aan. Deze helpen je verder bij je persoonlijke & professionele ontwikkeling van je loopbaan. Jouw succes staat voorop!

  • Ingangsdatum is 1 september voor de duur van 1 jaar. Verlenging behoort tot de mogelijkheden.
  • De functie is ingedeeld in schaal 6 (€1776 - €2586 bij 1,0 fte)

  Reacties van uitzendbureaus worden niet in behandeling genomen.

  Extra informatie

  Plaats
  Groningen
  Dienstverbanden
  Fulltime (startersfunctie)

  Helaas, deze vacature is niet langer actief. Je kunt daarom niet meer solliciteren.

  Zoek via het menu naar andere vacatures of bekijk hieronder vergelijkbare vacatures

  Roostermaker (A) in Groningen

  Wij zoeken voor onze school vanaf het nieuwe schooljaar een roostermaker (A) voor 0,4 fte. Je bent verantwoordelijk voor wijzigingen in de dagroost...

  Lees meer

  Schrijf je nu in!

  Wil jij op de hoogte gehouden worden van nieuwe interessante vacatures en altijd binnen 1 muisklik kunnen solliciteren? Schrijf je in als werkzoekende!

  DIRECT INSCHRIJVEN
  We heten wel YoungCapital, maar iedereen is even welkom. Ook als je al wat meer ervaring hebt. Meer weten? Check onze FAQ.