Helaas, deze vacature is niet actief.

Informatiemanager sociaal domein (herhaalde oproep) in Bergschenhoek

Wat wij bieden:

  Beschrijving

  Informatiemanager sociaal domein (herhaalde oproep)
  • Dienstverband: (36 uur)
  • Salaris: € 2726 - € 4121
  • Sluitingsdatum: 8 maart 2017

  Lansingerland is een dynamische gemeente in het hart van de regio Rotterdam, bestaande uit de kernen Berkel en Rodenrijs, Bergschenhoek en Bleiswijk. De gemeente kenmerkt zich door mooie woonwijken en goede voorzieningen zoals winkels, scholen, sportaccommodaties en recreatiemogelijkheden en een rijk verenigingsleven. Gemeenschapszin, ondernemerschap en duurzaamheid bepalen daarbij onze identiteit. Lansingerland is als Greenport hèt kenniscentrum voor high tech agrobusiness en ontwikkelt zich steeds meer als logistiek centrum. Ruim 260 hectaren zijn gereserveerd voor innovatieve en recreatieve bedrijven (meer dan in buurstad Rotterdam). De gemeente Lansingerland heeft 60.000 inwoners. Er wordt nog volop gebouwd. Het college heeft vijf speerpunten benoemd: financiën op orde; kansen creëren en benutten bij de verkoop van gronden voor bedrijven en woningen; gezonde en krachtige samenleving; realistisch duurzaam; en anders besturen met wijkgericht werken en slim organiseren. Deze speerpunten vormen het hart van het beleid. Voor onze dynamische gemeente zoeken wij een energieke collega die ‘out of the box’ kan denken en houdt van uitdagingen. Wij zoeken voor onze afdeling Publiekszaken een

  Informatiemanager sociaal domein (herhaalde oproep)

  ( 36 uur)

   

  Waar kom je te werken?

  Je komt te werken op de afdeling Publiekszaken. De afdeling werkt hard aan het leveren van uitstekende gemeentelijke producten en diensten aan de inwoners van Lansingerland. Burgerparticipatie en vraaggericht werken staan hoog in het vaandel. Alle publiek gerelateerde diensten komen hier fysiek bij elkaar. Het team Maatschappelijke ondersteuning & Jeugd bestaat uit 19 personen en houdt zich bezig met de uitvoering van de WMO, de Jeugdwet  en contractbeheer.

   

  Wat ga je doen?

  • Je bent verantwoordelijke voor het ordenen van gegevens uit systemen, het analyseren van de gegevens, het logisch presenteren en het afstemmen op inhoud met beleidsadviseurs;
  • Je levert maandelijks rapportages met alle relevante cijfers sociaal domein;
  • Je levert input voor bestuurlijke rapportages;
  • Je organiseert en levert de informatie in het proces van zorglevering die nodig is voor het management;
  • Je hebt een signalerende rol in het tijdig bij sturen op financiën en de toekomstige inkoop van producten;
  • Je bent onderdeel van de keten en werkt nauw samen met de afdelingen Economische & Maatschappelijke Ontwikkeling en Financiën.

   

  Wie ben je?

  • Je hebt een HBO werk- en denkniveau blijkende uit een voor de functie relevante afgeronde opleiding (bijvoorbeeld Bedrijfskunde, Bestuurskunde, Beleid en Management in de Gezondheidszorg of een andere relevante studie op HBO-niveau) of ruime werkervaring;
  • Je hebt kennis van en minimaal drie jaar ervaring op het brede terrein van het sociaal domein en specifiek met informatiebeheer en informatiemanagement in de sociale sector (aantoonbaar op cv);
  • Je hebt het vermogen om helder en bondig te rapporteren en adviseren, je hebt financieel inzicht, gevoel voor bestuurlijke verhoudingen, extern oriëntatie vermogen en oog voor detail;
  • Het kunnen werken met systemen als GWS, Cognos en de Kubussen (Centric) is een pré;
  • Je hebt een sterk analytisch vermogen en je bent oplossings- en resultaatgericht;
  • Je bent flexibel, stressbestendig en hebt doorzettingsvermogen.

   

  Wat kan je van ons verwachten?

  Maatwerk, uitdaging en ontwikkeling zijn kernwoorden in ons personeelsbeleid. We hebben een informele en collegiale werksfeer, waarin het samen werken aan topkwaliteit dienstverlening voor onze inwoners centraal staat. Je krijgt ruime ontplooiingsmogelijkheden en goede secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een individueel keuzebudget van 18,5% van het jaarsalaris (inclusief vakantiegeld en eindejaarsuitkering en in te zetten voor verschillende doelen waaronder verlof), variabele werktijden en uitgebreide cursus- en trainingsmogelijkheden.

  Je krijgt een ambtelijke aanstelling in algemene dienst. Je wordt aangesteld bij wijze van proef voor de duur van een jaar. Bij goed functioneren volgt een aanstelling voor onbepaalde tijd. De generieke functienaam is Adviseur B en deze functie is gewaardeerd in salarisschaal 10 (max. € 4.121,-). Inschaling vindt plaats op basis van opleiding en ervaring.

   

  Wil je meer weten?

  Wil je je nog verder verdiepen in de gemeente Lansingerland kijk dan op . Om een completer beeld te krijgen over het werken bij gemeente Lansingerland nodigen we je uit om rond te kijken op onze jobsite .

  Heb je nog vragen over de functie of de afdeling dan kun je contact opnemen met Patricia Barkmeijer, teamleider Maatschappelijke ondersteuning & Jeugd. Voor vragen over de sollicitatieprocedure kun je terecht bij Marianne Wolters, P&O adviseur. Beiden zijn bereikbaar via telefoonnummer 14 010.

   

  Enthousiast geworden?

  Dan zijn wij benieuwd naar je sollicitatiebrief en curriculum Vitae.

  Je kunt tot 9 maart 2017 via onze jobsite rechtstreeks solliciteren bij de gemeente Lansingerland. Je ontvangt altijd direct een ontvangstbevestiging van je sollicitatie. Een assessment kan deel uitmaken van de sollicitatieprocedure. De vacature wordt tegelijk intern en extern opengesteld. Bij gebleken geschiktheid hebben interne kandidaten voorrang.

   

  Als ambtenaar heb je een bijzondere verantwoordelijkheid. Daarom vragen we voor iedere nieuwe collega een Verklaring Omtrent het Gedrag aan en legt iedere nieuwe medewerker aan het begin van de aanstelling de ambtseed/belofte af.

   

   

  Acquisitie naar aanleiding van deze vacature stellen wij niet op prijs.

  Interesse?
  Vacature delen
  Informatiemanager sociaal domein (herhaalde oproep)
  • Dienstverband: (36 uur)
  • Salaris: € 2726 - € 4121
  • Sluitingsdatum: 8 maart 2017

  Lansingerland is een dynamische gemeente in het hart van de regio Rotterdam, bestaande uit de kernen Berkel en Rodenrijs, Bergschenhoek en Bleiswijk. De gemeente kenmerkt zich door mooie woonwijken en goede voorzieningen zoals winkels, scholen, sportaccommodaties en recreatiemogelijkheden en een rijk verenigingsleven. Gemeenschapszin, ondernemerschap en duurzaamheid bepalen daarbij onze identiteit. Lansingerland is als Greenport hèt kenniscentrum voor high tech agrobusiness en ontwikkelt zich steeds meer als logistiek centrum. Ruim 260 hectaren zijn gereserveerd voor innovatieve en recreatieve bedrijven (meer dan in buurstad Rotterdam). De gemeente Lansingerland heeft 60.000 inwoners. Er wordt nog volop gebouwd. Het college heeft vijf speerpunten benoemd: financiën op orde; kansen creëren en benutten bij de verkoop van gronden voor bedrijven en woningen; gezonde en krachtige samenleving; realistisch duurzaam; en anders besturen met wijkgericht werken en slim organiseren. Deze speerpunten vormen het hart van het beleid. Voor onze dynamische gemeente zoeken wij een energieke collega die ‘out of the box’ kan denken en houdt van uitdagingen. Wij zoeken voor onze afdeling Publiekszaken een

  Informatiemanager sociaal domein (herhaalde oproep)

  ( 36 uur)

   

  Waar kom je te werken?

  Je komt te werken op de afdeling Publiekszaken. De afdeling werkt hard aan het leveren van uitstekende gemeentelijke producten en diensten aan de inwoners van Lansingerland. Burgerparticipatie en vraaggericht werken staan hoog in het vaandel. Alle publiek gerelateerde diensten komen hier fysiek bij elkaar. Het team Maatschappelijke ondersteuning & Jeugd bestaat uit 19 personen en houdt zich bezig met de uitvoering van de WMO, de Jeugdwet  en contractbeheer.

   

  Wat ga je doen?

  • Je bent verantwoordelijke voor het ordenen van gegevens uit systemen, het analyseren van de gegevens, het logisch presenteren en het afstemmen op inhoud met beleidsadviseurs;
  • Je levert maandelijks rapportages met alle relevante cijfers sociaal domein;
  • Je levert input voor bestuurlijke rapportages;
  • Je organiseert en levert de informatie in het proces van zorglevering die nodig is voor het management;
  • Je hebt een signalerende rol in het tijdig bij sturen op financiën en de toekomstige inkoop van producten;
  • Je bent onderdeel van de keten en werkt nauw samen met de afdelingen Economische & Maatschappelijke Ontwikkeling en Financiën.

   

  Wie ben je?

  • Je hebt een HBO werk- en denkniveau blijkende uit een voor de functie relevante afgeronde opleiding (bijvoorbeeld Bedrijfskunde, Bestuurskunde, Beleid en Management in de Gezondheidszorg of een andere relevante studie op HBO-niveau) of ruime werkervaring;
  • Je hebt kennis van en minimaal drie jaar ervaring op het brede terrein van het sociaal domein en specifiek met informatiebeheer en informatiemanagement in de sociale sector (aantoonbaar op cv);
  • Je hebt het vermogen om helder en bondig te rapporteren en adviseren, je hebt financieel inzicht, gevoel voor bestuurlijke verhoudingen, extern oriëntatie vermogen en oog voor detail;
  • Het kunnen werken met systemen als GWS, Cognos en de Kubussen (Centric) is een pré;
  • Je hebt een sterk analytisch vermogen en je bent oplossings- en resultaatgericht;
  • Je bent flexibel, stressbestendig en hebt doorzettingsvermogen.

   

  Wat kan je van ons verwachten?

  Maatwerk, uitdaging en ontwikkeling zijn kernwoorden in ons personeelsbeleid. We hebben een informele en collegiale werksfeer, waarin het samen werken aan topkwaliteit dienstverlening voor onze inwoners centraal staat. Je krijgt ruime ontplooiingsmogelijkheden en goede secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een individueel keuzebudget van 18,5% van het jaarsalaris (inclusief vakantiegeld en eindejaarsuitkering en in te zetten voor verschillende doelen waaronder verlof), variabele werktijden en uitgebreide cursus- en trainingsmogelijkheden.

  Je krijgt een ambtelijke aanstelling in algemene dienst. Je wordt aangesteld bij wijze van proef voor de duur van een jaar. Bij goed functioneren volgt een aanstelling voor onbepaalde tijd. De generieke functienaam is Adviseur B en deze functie is gewaardeerd in salarisschaal 10 (max. € 4.121,-). Inschaling vindt plaats op basis van opleiding en ervaring.

   

  Wil je meer weten?

  Wil je je nog verder verdiepen in de gemeente Lansingerland kijk dan op . Om een completer beeld te krijgen over het werken bij gemeente Lansingerland nodigen we je uit om rond te kijken op onze jobsite .

  Heb je nog vragen over de functie of de afdeling dan kun je contact opnemen met Patricia Barkmeijer, teamleider Maatschappelijke ondersteuning & Jeugd. Voor vragen over de sollicitatieprocedure kun je terecht bij Marianne Wolters, P&O adviseur. Beiden zijn bereikbaar via telefoonnummer 14 010.

   

  Enthousiast geworden?

  Dan zijn wij benieuwd naar je sollicitatiebrief en curriculum Vitae.

  Je kunt tot 9 maart 2017 via onze jobsite rechtstreeks solliciteren bij de gemeente Lansingerland. Je ontvangt altijd direct een ontvangstbevestiging van je sollicitatie. Een assessment kan deel uitmaken van de sollicitatieprocedure. De vacature wordt tegelijk intern en extern opengesteld. Bij gebleken geschiktheid hebben interne kandidaten voorrang.

   

  Als ambtenaar heb je een bijzondere verantwoordelijkheid. Daarom vragen we voor iedere nieuwe collega een Verklaring Omtrent het Gedrag aan en legt iedere nieuwe medewerker aan het begin van de aanstelling de ambtseed/belofte af.

   

   

  Acquisitie naar aanleiding van deze vacature stellen wij niet op prijs.

  Interesse?
  Vacature delen
  Andere vacatures bij de Gemeente Lansingerland
  Vacature delen
  Powered by

  Extra informatie

  Plaats
  Bergschenhoek
  Dienstverbanden
  Fulltime (startersfunctie)

  Bergschenhoek | Zuid-Holland | Administratief | Fulltime (startersfunctie)

  Schrijf je nu in!

  Wil jij op de hoogte gehouden worden van nieuwe interessante vacatures en altijd binnen 1 muisklik kunnen solliciteren? Schrijf je in als werkzoekende!

  DIRECT INSCHRIJVEN

  We heten wel YoungCapital, maar iedereen is even welkom. Ook als je al wat meer ervaring hebt. Meer weten? Check onze FAQ.