Helaas, deze vacature is niet actief.

Adviseur Afval en Schoon in Bergschenhoek

Lansingerland is een dynamische gemeente in het hart van de regio Rotterdam, bestaande uit de kernen Berkel en Rodenrijs, Bergschenhoek en Bleiswijk.

Beschrijving

Adviseur Afval en Schoon
 • Dienstverband: (36 uur)
 • Salaris: € 2527 - € 3712
 • Sluitingsdatum: 7 maart 2017

Lansingerland is een dynamische gemeente in het hart van de Metropoolregio Rotterdam Den Haag, bestaande uit de kernen Berkel en Rodenrijs, Bergschenhoek en Bleiswijk. De gemeente kenmerkt zich door mooie woonwijken en goede voorzieningen zoals winkels, scholen, sportaccommodaties en recreatiemogelijkheden en een rijk verenigingsleven. Gemeenschapszin, ondernemerschap en duurzaamheid bepalen daarbij onze identiteit. Lansingerland is als Greenport hèt kenniscentrum voor high tech agrobusiness en ontwikkelt zich steeds meer als logistiek centrum. Ruim 250 hectaren zijn gereserveerd voor innovatieve en recreatieve bedrijven (meer dan in buurstad Rotterdam). De gemeente Lansingerland heeft meer dan 60.000 inwoners. Er wordt nog volop gebouwd. Het college heeft vijf speerpunten benoemd: financiën op orde; kansen creëren en benutten bij de verkoop van gronden voor bedrijven en woningen; gezonde en krachtige samenleving; realistisch duurzaam; en anders besturen met wijkgericht werken en slim organiseren. Deze speerpunten vormen het hart van het beleid. Voor onze dynamische gemeente zoeken wij een energieke collega die ‘out of the box’ kan denken en houdt van uitdagingen. Voor onze afdeling Beheer en Onderhoud zoeken wij een

 

Adviseur

Afval en Schoon

(36 uur)

 

Waar kom je te werken?

De afdeling Beheer & Onderhoud is een moderne beheerorganisatie. Gezamenlijk zijn we verantwoordelijk voor een schone, hele en veilige openbare ruimte, beheer en onderhoud van de gemeentelijke gebouwen, de sportparken en –velden en de gemeentelijke begraafplaatsen, de inzameling van huishoudelijk afval, en vormen we een onderdeel van de crisisbeheersingsorganisatie. We doen dit met circa 75 medewerkers in drie teams. De afdeling werkt, conform de gemeentelijke visie, op basis van het principe van regie. Dit betekent sturen op wat belangrijk is en uitbesteden wat kan. Goed opdrachtgeverschap en heldere sturing op basis van afspraken zijn hierdoor kerncompetenties. Het team beheer is in de kern verantwoordelijk voor de regie en sturing op het beheer van de openbare ruimte. We maken hiervoor gebruik van programmamanagement en assetmanagement conform PAS55. Strategisch omgevingsmanagement en wijkgericht werken worden toegepast om onze stakeholders (inwoners en ondernemers) maximaal bij het beheer te betrekken. Voor het programma afval en schoon wordt gewerkt aan het gemeentelijke afvalbeleid en de VANG doelstellingen.

 

Wat ga je doen?

 • het in uitvoering brengen van de activiteiten uit het jaarlijks programmaplan (doelen, activiteiten en middelen) voor de producten die onder het programma Huishoudelijk Afval zijn opgenomen. Voorbeelden hiervan zijn; inzameling bij de hoogbouw, communicatie met inwoners, opstellen van een bestuursakkoord
 • Het uitvoering geven aan het subsidietraject zwerfafval en het de andere facetten van het programma schoon.
 • Het toetsen van nieuwbouwplannen op voorzieningen voor afval en het meewerken aan de LIOR.
 • Het coördineren van de communicatie over afval en schoon.
 • Beleidsrapportage en ondersteuning van de programmaleider afval & schoon.

 

Wie ben je?

 • Je hebt een HBO werk- en denkniveau en hebt minstens 3 jaar relevante werkervaring.
 • Je bent goed op de hoogte van wet- en regelgeving op het gebied van Huishoudelijk Afval (van afval naar grondstof) en Schoon.
 • Je hebt een proactieve en op samenwerking gerichte werkhouding.
 • Je hebt een zelfstandige en resultaatgerichte instelling met goede communicatieve en adviesvaardigheden, zowel in woord als schrift.
 • Je kunt aantoonbaar werken en presteren in een politiek-bestuurlijke omgeving met het vermogen te schakelen tussen strategisch en operationeel niveau, tussen beleid en uitvoering en tussen politiek en burgers.

 

Wat kan je van ons verwachten?

Maatwerk, uitdaging en ontwikkeling zijn kernwoorden in ons personeelsbeleid. We hebben een informele en collegiale werksfeer, waarin het samen werken aan topkwaliteit dienstverlening voor onze inwoners centraal staat. Je krijgt ruime ontplooiingsmogelijkheden en goede secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een individueel keuzebudget van 18,5% van het jaarsalaris (inclusief vakantiegeld en eindejaarsuitkering en in te zetten voor verschillende doelen waaronder verlof), variabele werktijden en uitgebreide cursus- en trainingsmogelijkheden.

Je krijgt een ambtelijke aanstelling in algemene dienst. Je wordt aangesteld bij wijze van proef voor de duur van een jaar. Bij goed functioneren volgt een aanstelling voor onbepaalde tijd.

De generieke functienaam is Adviseur A en de functie is gewaardeerd in salarisschaal 9 (max. € 3.712,- bruto per maand bij een 36-urige werkweek). Inschaling vindt plaats op basis van opleiding en ervaring.

 

Wil je meer weten?

Wil je je nog verder verdiepen in de gemeente Lansingerland kijk dan op . Om een completer beeld te krijgen over het werken bij gemeente Lansingerland nodigen we je uit om rond te kijken op onze jobsite .

Heb je nog vragen over de functie of de afdeling dan kun je contact opnemen met Ruud de Prez, hoofd afdeling Beheer en Onderhoud. Voor vragen over de sollicitatieprocedure kun je terecht bij Marja van der Berg P&O adviseur. Beiden zijn bereikbaar via telefoonnummer 14 010.

 

Enthousiast geworden?

Dan zijn wij benieuwd naar je sollicitatiebrief en curriculum Vitae. Je kunt tot 8 maart 2017 via onze jobsite rechtstreeks solliciteren bij de gemeente Lansingerland. Je ontvangt altijd direct een ontvangstbevestiging van je sollicitatie. Een assessment kan deel uitmaken van de sollicitatieprocedure.

Als ambtenaar heb je een bijzondere verantwoordelijkheid. Daarom vragen we voor iedere nieuwe collega een Verklaring Omtrent het Gedrag aan en legt iedere nieuwe medewerker aan het begin van de aanstelling de ambtseed/belofte af.

 

Acquisitie naar aanleiding van deze vacature stellen wij niet op prijs.

Interesse?
Vacature delen
Adviseur Afval en Schoon
 • Dienstverband: (36 uur)
 • Salaris: € 2527 - € 3712
 • Sluitingsdatum: 7 maart 2017

Lansingerland is een dynamische gemeente in het hart van de Metropoolregio Rotterdam Den Haag, bestaande uit de kernen Berkel en Rodenrijs, Bergschenhoek en Bleiswijk. De gemeente kenmerkt zich door mooie woonwijken en goede voorzieningen zoals winkels, scholen, sportaccommodaties en recreatiemogelijkheden en een rijk verenigingsleven. Gemeenschapszin, ondernemerschap en duurzaamheid bepalen daarbij onze identiteit. Lansingerland is als Greenport hèt kenniscentrum voor high tech agrobusiness en ontwikkelt zich steeds meer als logistiek centrum. Ruim 250 hectaren zijn gereserveerd voor innovatieve en recreatieve bedrijven (meer dan in buurstad Rotterdam). De gemeente Lansingerland heeft meer dan 60.000 inwoners. Er wordt nog volop gebouwd. Het college heeft vijf speerpunten benoemd: financiën op orde; kansen creëren en benutten bij de verkoop van gronden voor bedrijven en woningen; gezonde en krachtige samenleving; realistisch duurzaam; en anders besturen met wijkgericht werken en slim organiseren. Deze speerpunten vormen het hart van het beleid. Voor onze dynamische gemeente zoeken wij een energieke collega die ‘out of the box’ kan denken en houdt van uitdagingen. Voor onze afdeling Beheer en Onderhoud zoeken wij een

 

Adviseur

Afval en Schoon

(36 uur)

 

Waar kom je te werken?

De afdeling Beheer & Onderhoud is een moderne beheerorganisatie. Gezamenlijk zijn we verantwoordelijk voor een schone, hele en veilige openbare ruimte, beheer en onderhoud van de gemeentelijke gebouwen, de sportparken en –velden en de gemeentelijke begraafplaatsen, de inzameling van huishoudelijk afval, en vormen we een onderdeel van de crisisbeheersingsorganisatie. We doen dit met circa 75 medewerkers in drie teams. De afdeling werkt, conform de gemeentelijke visie, op basis van het principe van regie. Dit betekent sturen op wat belangrijk is en uitbesteden wat kan. Goed opdrachtgeverschap en heldere sturing op basis van afspraken zijn hierdoor kerncompetenties. Het team beheer is in de kern verantwoordelijk voor de regie en sturing op het beheer van de openbare ruimte. We maken hiervoor gebruik van programmamanagement en assetmanagement conform PAS55. Strategisch omgevingsmanagement en wijkgericht werken worden toegepast om onze stakeholders (inwoners en ondernemers) maximaal bij het beheer te betrekken. Voor het programma afval en schoon wordt gewerkt aan het gemeentelijke afvalbeleid en de VANG doelstellingen.

 

Wat ga je doen?

 • het in uitvoering brengen van de activiteiten uit het jaarlijks programmaplan (doelen, activiteiten en middelen) voor de producten die onder het programma Huishoudelijk Afval zijn opgenomen. Voorbeelden hiervan zijn; inzameling bij de hoogbouw, communicatie met inwoners, opstellen van een bestuursakkoord
 • Het uitvoering geven aan het subsidietraject zwerfafval en het de andere facetten van het programma schoon.
 • Het toetsen van nieuwbouwplannen op voorzieningen voor afval en het meewerken aan de LIOR.
 • Het coördineren van de communicatie over afval en schoon.
 • Beleidsrapportage en ondersteuning van de programmaleider afval & schoon.

 

Wie ben je?

 • Je hebt een HBO werk- en denkniveau en hebt minstens 3 jaar relevante werkervaring.
 • Je bent goed op de hoogte van wet- en regelgeving op het gebied van Huishoudelijk Afval (van afval naar grondstof) en Schoon.
 • Je hebt een proactieve en op samenwerking gerichte werkhouding.
 • Je hebt een zelfstandige en resultaatgerichte instelling met goede communicatieve en adviesvaardigheden, zowel in woord als schrift.
 • Je kunt aantoonbaar werken en presteren in een politiek-bestuurlijke omgeving met het vermogen te schakelen tussen strategisch en operationeel niveau, tussen beleid en uitvoering en tussen politiek en burgers.

 

Wat kan je van ons verwachten?

Maatwerk, uitdaging en ontwikkeling zijn kernwoorden in ons personeelsbeleid. We hebben een informele en collegiale werksfeer, waarin het samen werken aan topkwaliteit dienstverlening voor onze inwoners centraal staat. Je krijgt ruime ontplooiingsmogelijkheden en goede secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een individueel keuzebudget van 18,5% van het jaarsalaris (inclusief vakantiegeld en eindejaarsuitkering en in te zetten voor verschillende doelen waaronder verlof), variabele werktijden en uitgebreide cursus- en trainingsmogelijkheden.

Je krijgt een ambtelijke aanstelling in algemene dienst. Je wordt aangesteld bij wijze van proef voor de duur van een jaar. Bij goed functioneren volgt een aanstelling voor onbepaalde tijd.

De generieke functienaam is Adviseur A en de functie is gewaardeerd in salarisschaal 9 (max. € 3.712,- bruto per maand bij een 36-urige werkweek). Inschaling vindt plaats op basis van opleiding en ervaring.

 

Wil je meer weten?

Wil je je nog verder verdiepen in de gemeente Lansingerland kijk dan op . Om een completer beeld te krijgen over het werken bij gemeente Lansingerland nodigen we je uit om rond te kijken op onze jobsite .

Heb je nog vragen over de functie of de afdeling dan kun je contact opnemen met Ruud de Prez, hoofd afdeling Beheer en Onderhoud. Voor vragen over de sollicitatieprocedure kun je terecht bij Marja van der Berg P&O adviseur. Beiden zijn bereikbaar via telefoonnummer 14 010.

 

Enthousiast geworden?

Dan zijn wij benieuwd naar je sollicitatiebrief en curriculum Vitae. Je kunt tot 8 maart 2017 via onze jobsite rechtstreeks solliciteren bij de gemeente Lansingerland. Je ontvangt altijd direct een ontvangstbevestiging van je sollicitatie. Een assessment kan deel uitmaken van de sollicitatieprocedure.

Als ambtenaar heb je een bijzondere verantwoordelijkheid. Daarom vragen we voor iedere nieuwe collega een Verklaring Omtrent het Gedrag aan en legt iedere nieuwe medewerker aan het begin van de aanstelling de ambtseed/belofte af.

 

Acquisitie naar aanleiding van deze vacature stellen wij niet op prijs.

Interesse?
Vacature delen
Andere vacatures bij de Gemeente Lansingerland
Vacature delen
Powered by

Extra informatie

Plaats
Bergschenhoek
Dienstverbanden
Fulltime (startersfunctie)

Bergschenhoek | Zuid-Holland | Administratief | Fulltime (startersfunctie)

Schrijf je nu in!

Wil jij op de hoogte gehouden worden van nieuwe interessante vacatures en altijd binnen 1 muisklik kunnen solliciteren? Schrijf je in als werkzoekende!

DIRECT INSCHRIJVEN

We heten wel YoungCapital, maar iedereen is even welkom. Ook als je al wat meer ervaring hebt. Meer weten? Check onze FAQ.