Helaas, deze vacature is niet actief.

Toezichthouder in Bergschenhoek

Beschrijving

Toezichthouder
 • Dienstverband: (36 uur)
 • Salaris: € 1990 - € 2913
 • Sluitingsdatum: 6 februari 2017

Lansingerland is een dynamische gemeente in het hart van de regio Rotterdam, bestaande uit de kernen Berkel en Rodenrijs, Bergschenhoek en Bleiswijk. De gemeente kenmerkt zich door mooie woonwijken en goede voorzieningen zoals winkels, scholen, sportaccommodaties en recreatiemogelijkheden en een rijk verenigingsleven. Gemeenschapszin, ondernemerschap en duurzaamheid bepalen daarbij onze identiteit. Lansingerland is als Greenport hèt kenniscentrum voor high tech agrobusiness en ontwikkelt zich steeds meer als logistiek centrum. Ruim 260 hectaren zijn gereserveerd voor innovatieve en recreatieve bedrijven (meer dan in buurstad Rotterdam). De gemeente Lansingerland heeft 60.000 inwoners. Er wordt nog volop gebouwd. Het college heeft vijf speerpunten benoemd: financiën op orde; kansen creëren en benutten bij de verkoop van gronden voor bedrijven en woningen; gezonde en krachtige samenleving; realistisch duurzaam; en anders besturen met wijkgericht werken en slim organiseren. Deze speerpunten vormen het hart van het beleid. Voor onze dynamische gemeente zoeken wij een energieke collega die ‘out of the box’ kan denken en houdt van uitdagingen. Voor onze afdeling Beheer & Onderhoud zoeken wij een

                                                                                                                                                     

Toezichthouder

-met zakelijke aanpak- (m/v)

(36 uur)

 

Waar kom je te werken?

Je komt te werken op een afdeling waar we taken resultaatgericht, innovatief en praktisch oppakken. De afdeling is verantwoordelijk voor het beheer en onderhoud van de openbare ruimte. De afdeling bestaat uit drie teams: het team Beheer, het team Projecten en het team Buitendienst. Je komt te werken in het team Projecten. Het team zorgt voor het dagelijks onderhoud en de realisatie van planmatig onderhoud van de openbare ruimte, het contractmanagement met betrekking tot huishoudelijk afval en gemeentelijke accommodaties. In het team werken projectleiders, directievoerders, projectmedewerkers en toezichthouders.

 

Wat ga je doen?

 • Je houdt toezicht op leveringen, diensten en werken van derden (regulier onderhoud en planmatige renovaties). In goed overleg met de directievoerder spreek je de aannemer aan op afwijkingen van het gesloten contract. Je legt dat vast in bijvoorbeeld verslagen van bouwvergaderingen
 • Je controleert op basis van het contract de weekstaten en termijnstaten
 • Je coördineert de werkzaamheden en bent het aanspreekpunt voor de directievoerder, aannemer en bewoners
 • Je werkt mee aan het voorbereiden van bestekken en maakt desgewenst kostenramingen
 • Je zorgt voor een adequate afhandeling van meldingen die jouw werk betreffen.

   

  Wie ben je?

 • Je bent een stevige persoonlijkheid die in staat is derden op een constructieve wijze aan te spreken op het geleverde resultaat
 • Je bent bij de uitvoering van je taken ‘hard op de inhoud, zacht op de relatie’
 • Je hebt oog voor verschillende belangen en kunt hier een afweging in maken.
 • Je bezit goede communicatieve vaardigheden, zowel mondeling als schriftelijk
 • Je hebt kennis van en bij voorkeur ervaring met het werkveld Beheer & Onderhoud
 • Je hebt minimaal een MBO werk- en denkniveau met een voor de functie relevante opleiding, bijvoorbeeld MTS

 

Wat kan je van ons verwachten?

Maatwerk, uitdaging en ontwikkeling zijn kernwoorden in ons personeelsbeleid. We hebben een informele en collegiale werksfeer, waarin het samen werken aan topkwaliteit dienstverlening voor onze inwoners centraal staat. Je krijgt ruime ontplooiingsmogelijkheden en goede secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een individueel keuzebudget van 18,5% van het jaarsalaris (inclusief vakantiegeld en eindejaarsuitkering en in te zetten voor verschillende doelen waaronder verlof), variabele werktijden en uitgebreide cursus- en trainingsmogelijkheden.

De generieke functienaam is medewerker werkbegeleiding A en de functie is gewaardeerd in salarisschaal 7 (max. € 2.913,00 bruto per maand bij een 36-urige werkweek). Inschaling vindt plaats op basis van opleiding en ervaring.

Je krijgt een ambtelijke aanstelling in algemene dienst. Je wordt aangesteld bij wijze van proef voor de duur van een jaar. Bij goed functioneren volgt een aanstelling voor onbepaalde tijd.

 

Wil je meer weten?

Wil je je nog verder verdiepen in de gemeente Lansingerland, kijk dan op . Om een completer beeld te krijgen over het werken bij gemeente Lansingerland nodigen we je uit om rond te kijken op onze jobsite .

Heb je nog vragen over de functie of de afdeling dan kun je contact opnemen met Harry Prinsen, teamleider Projecten van de afdeling B&O. Voor vragen over de sollicitatieprocedure kun je terecht bij Marja van der Berg, P&O adviseur. Beiden zijn bereikbaar via telefoonnummer 14 010.

 

Enthousiast geworden?

Dan zijn wij benieuwd naar je sollicitatiebrief en curriculum Vitae. Je kunt tot 7 februari a.s. via onze jobsite rechtstreeks solliciteren bij de gemeente Lansingerland. Je ontvangt altijd direct een ontvangstbevestiging van je sollicitatie. Een assessment kan deel uitmaken van de sollicitatieprocedure.

Als ambtenaar heb je een bijzondere verantwoordelijkheid. Daarom vragen we voor iedere nieuwe collega een Verklaring Omtrent het Gedrag aan en legt iedere nieuwe medewerker aan het begin van de aanstelling de ambtseed/belofte af.

 

Acquisitie naar aanleiding van deze vacature stellen wij niet op prijs.

Interesse?
Vacature delen
Toezichthouder
 • Dienstverband: (36 uur)
 • Salaris: € 1990 - € 2913
 • Sluitingsdatum: 6 februari 2017

Lansingerland is een dynamische gemeente in het hart van de regio Rotterdam, bestaande uit de kernen Berkel en Rodenrijs, Bergschenhoek en Bleiswijk. De gemeente kenmerkt zich door mooie woonwijken en goede voorzieningen zoals winkels, scholen, sportaccommodaties en recreatiemogelijkheden en een rijk verenigingsleven. Gemeenschapszin, ondernemerschap en duurzaamheid bepalen daarbij onze identiteit. Lansingerland is als Greenport hèt kenniscentrum voor high tech agrobusiness en ontwikkelt zich steeds meer als logistiek centrum. Ruim 260 hectaren zijn gereserveerd voor innovatieve en recreatieve bedrijven (meer dan in buurstad Rotterdam). De gemeente Lansingerland heeft 60.000 inwoners. Er wordt nog volop gebouwd. Het college heeft vijf speerpunten benoemd: financiën op orde; kansen creëren en benutten bij de verkoop van gronden voor bedrijven en woningen; gezonde en krachtige samenleving; realistisch duurzaam; en anders besturen met wijkgericht werken en slim organiseren. Deze speerpunten vormen het hart van het beleid. Voor onze dynamische gemeente zoeken wij een energieke collega die ‘out of the box’ kan denken en houdt van uitdagingen. Voor onze afdeling Beheer & Onderhoud zoeken wij een

                                                                                                                                                     

Toezichthouder

-met zakelijke aanpak- (m/v)

(36 uur)

 

Waar kom je te werken?

Je komt te werken op een afdeling waar we taken resultaatgericht, innovatief en praktisch oppakken. De afdeling is verantwoordelijk voor het beheer en onderhoud van de openbare ruimte. De afdeling bestaat uit drie teams: het team Beheer, het team Projecten en het team Buitendienst. Je komt te werken in het team Projecten. Het team zorgt voor het dagelijks onderhoud en de realisatie van planmatig onderhoud van de openbare ruimte, het contractmanagement met betrekking tot huishoudelijk afval en gemeentelijke accommodaties. In het team werken projectleiders, directievoerders, projectmedewerkers en toezichthouders.

 

Wat ga je doen?

 • Je houdt toezicht op leveringen, diensten en werken van derden (regulier onderhoud en planmatige renovaties). In goed overleg met de directievoerder spreek je de aannemer aan op afwijkingen van het gesloten contract. Je legt dat vast in bijvoorbeeld verslagen van bouwvergaderingen
 • Je controleert op basis van het contract de weekstaten en termijnstaten
 • Je coördineert de werkzaamheden en bent het aanspreekpunt voor de directievoerder, aannemer en bewoners
 • Je werkt mee aan het voorbereiden van bestekken en maakt desgewenst kostenramingen
 • Je zorgt voor een adequate afhandeling van meldingen die jouw werk betreffen.

   

  Wie ben je?

 • Je bent een stevige persoonlijkheid die in staat is derden op een constructieve wijze aan te spreken op het geleverde resultaat
 • Je bent bij de uitvoering van je taken ‘hard op de inhoud, zacht op de relatie’
 • Je hebt oog voor verschillende belangen en kunt hier een afweging in maken.
 • Je bezit goede communicatieve vaardigheden, zowel mondeling als schriftelijk
 • Je hebt kennis van en bij voorkeur ervaring met het werkveld Beheer & Onderhoud
 • Je hebt minimaal een MBO werk- en denkniveau met een voor de functie relevante opleiding, bijvoorbeeld MTS

 

Wat kan je van ons verwachten?

Maatwerk, uitdaging en ontwikkeling zijn kernwoorden in ons personeelsbeleid. We hebben een informele en collegiale werksfeer, waarin het samen werken aan topkwaliteit dienstverlening voor onze inwoners centraal staat. Je krijgt ruime ontplooiingsmogelijkheden en goede secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een individueel keuzebudget van 18,5% van het jaarsalaris (inclusief vakantiegeld en eindejaarsuitkering en in te zetten voor verschillende doelen waaronder verlof), variabele werktijden en uitgebreide cursus- en trainingsmogelijkheden.

De generieke functienaam is medewerker werkbegeleiding A en de functie is gewaardeerd in salarisschaal 7 (max. € 2.913,00 bruto per maand bij een 36-urige werkweek). Inschaling vindt plaats op basis van opleiding en ervaring.

Je krijgt een ambtelijke aanstelling in algemene dienst. Je wordt aangesteld bij wijze van proef voor de duur van een jaar. Bij goed functioneren volgt een aanstelling voor onbepaalde tijd.

 

Wil je meer weten?

Wil je je nog verder verdiepen in de gemeente Lansingerland, kijk dan op . Om een completer beeld te krijgen over het werken bij gemeente Lansingerland nodigen we je uit om rond te kijken op onze jobsite .

Heb je nog vragen over de functie of de afdeling dan kun je contact opnemen met Harry Prinsen, teamleider Projecten van de afdeling B&O. Voor vragen over de sollicitatieprocedure kun je terecht bij Marja van der Berg, P&O adviseur. Beiden zijn bereikbaar via telefoonnummer 14 010.

 

Enthousiast geworden?

Dan zijn wij benieuwd naar je sollicitatiebrief en curriculum Vitae. Je kunt tot 7 februari a.s. via onze jobsite rechtstreeks solliciteren bij de gemeente Lansingerland. Je ontvangt altijd direct een ontvangstbevestiging van je sollicitatie. Een assessment kan deel uitmaken van de sollicitatieprocedure.

Als ambtenaar heb je een bijzondere verantwoordelijkheid. Daarom vragen we voor iedere nieuwe collega een Verklaring Omtrent het Gedrag aan en legt iedere nieuwe medewerker aan het begin van de aanstelling de ambtseed/belofte af.

 

Acquisitie naar aanleiding van deze vacature stellen wij niet op prijs.

Interesse?
Vacature delen
Andere vacatures bij de Gemeente Lansingerland
Vacature delen
Powered by

Extra informatie

Plaats
Bergschenhoek
Dienstverbanden
Fulltime (startersfunctie)

Bergschenhoek | Zuid-Holland | Administratief | Fulltime (startersfunctie)

Schrijf je nu in!

Wil jij op de hoogte gehouden worden van nieuwe interessante vacatures en altijd binnen 1 muisklik kunnen solliciteren? Schrijf je in als werkzoekende!

DIRECT INSCHRIJVEN

We heten wel YoungCapital, maar iedereen is even welkom. Ook als je al wat meer ervaring hebt. Meer weten? Check onze FAQ.