Helaas, deze vacature is niet actief.

Programmaleider (herhaalde oproep) in Bergschenhoek

Beschrijving

Programmaleider (herhaalde oproep)
 • Dienstverband: (36 uur)
 • Salaris: € 2715 - € 4105
 • Sluitingsdatum: 6 februari 2017

Lansingerland is een dynamische gemeente in het hart van de regio Rotterdam, bestaande uit de kernen Berkel en Rodenrijs, Bergschenhoek en Bleiswijk. De gemeente kenmerkt zich door mooie woonwijken en goede voorzieningen zoals winkels, scholen, sportaccommodaties en recreatiemogelijkheden en een rijk verenigingsleven. Gemeenschapszin, ondernemerschap en duurzaamheid bepalen daarbij onze identiteit. Lansingerland is als Greenport hèt kenniscentrum voor high tech agrobusiness en ontwikkelt zich steeds meer als logistiek centrum. Ruim 260 hectaren zijn gereserveerd voor innovatieve en recreatieve bedrijven (meer dan in buurstad Rotterdam). De gemeente Lansingerland heeft ruim 58.000 inwoners. De komende tijd staan wij voor grote uitdagingen, zoals het verder vormgeven van de decentralisaties van het sociale domein en het oplossen van de problemen die mede veroorzaakt zijn door achterblijvende woningbouw. Hiervoor zoeken wij een energieke collega die ‘out of the box’ kan denken en houdt van uitdagingen. Voor onze afdeling Beheer & Onderhoud zoeken wij een:

 

Programmaleider (36 uur)

Groen en Spelen

 

Waar kom je te werken?

De afdeling Beheer & Onderhoud is een moderne beheerorganisatie. Gezamenlijk zijn we verantwoordelijk voor een schone, hele en veilige openbare ruimte, beheer en onderhoud van de gemeentelijke gebouwen, de sportparken en –velden en de gemeentelijke begraafplaatsen, de inzameling van huishoudelijk afval, en vormen een onderdeel van de crisisbeheersingsorganisatie. We doen dit met circa 80 medewerkers in drie teams. De afdeling werkt, conform de gemeentelijke visie, op basis van het principe van regie. Dit betekent sturen op wat belangrijk is en uitbesteden wat kan. Goed opdrachtgeverschap en heldere sturing op basis van afspraken zijn hierdoor kerncompetenties. Het team beheer maakt gebruik van programmamanagement en assetmanagement (conform PAS55). Om Inwoners en ondernemers te betrekken en invloed te geven op het beheer wordt strategisch omgevingsmanagement en wijkgericht werken toegepast.

 

Wat ga je doen?

 • het bepalen van de onderhoudsbehoefte op basis beleid, inspecties, meldingen en overige informatie;
 • het opstellen en actueel houden van de programmaplannen, beheerplannen en het daarop gebaseerde investerings- en exploitatiebudgetten voor de producten Groen en Spelen;
 • het in de rol van intern opdrachtgever verstrekken van opdrachten om de voorgenomen plannen en programma’s te realiseren en in samenhang hiermee monitoren van voortgang en afwijkingen. Mbt afwijkingen bijsturen, adviseren en rapporteren aan management en bestuur, o.a. via de Planning & Control cyclus;
 • het adviseren en informeren van de bestuurlijk portefeuillehouder op het vakgebied;
 • het gebruik maken van strategisch omgevingsmanagement en wijkgericht werken en het onderhouden van benodigde contacten met andere afdelingen en derden.

 

Wie ben je?

 • Je hebt een HBO/WO werk- en denkniveau en minimaal enige relevante werkervaring en bent goed op de hoogte van wet- en regelgeving op het gebied van Groen en Spelen;
 • Je hebt een initiatiefrijke, proactieve en op samenwerking gerichte werkhouding en je durft en neemt verantwoordelijkheid en je laat je hierop aanspreken;
 • Je hebt een zelfstandige en resultaatgerichte instelling en ervaring met de rol van (ambtelijk) opdrachtgever met goede communicatieve en adviesvaardigheden, zowel in woord als schrift;
 • Je kunt opereren in een politiek-bestuurlijke omgeving met het vermogen te schakelen tussen strategisch en operationeel niveau, tussen beleid en uitvoering en tussen politiek en burgers;
 • Je hebt aantoonbaar enige relevante werkervaring met assetmanagement, programmamanagement en strategisch omgevingsmanagement.

 

Wat kan je van ons verwachten?

Het team Beheer bestaat uit competente en betrokken professionals. Maatwerk, uitdaging en ontwikkeling zijn kernwoorden in ons personeelsbeleid. We hebben een informele en collegiale werksfeer, waarin het samen werken aan topkwaliteit dienstverlening voor onze inwoners centraal staat. Je krijgt ruime ontplooiingsmogelijkheden en goede secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een vaste eindejaarsuitkering, levenslooptoelage, variabele werktijden en uitgebreide cursus- en trainingsmogelijkheden.

Je krijgt een ambtelijke aanstelling in algemene dienst. De functie is gewaardeerd in salarisschaal 10 (max. € 4.105)  bruto per maand bij een 36-urige werkweek). Inschaling vindt plaats op basis van opleiding en ervaring. De generieke functienaam is adviseur B.

 

Wil je meer weten?

Wil je je nog verder verdiepen in de gemeente Lansingerland, kijk dan op . Om een completer beeld te krijgen over het werken bij gemeente Lansingerland nodigen we je uit om rond te kijken op onze jobsite .

Heb je nog vragen over de functie of de afdeling dan kun je contact opnemen met  Marco van der Sloot, teamleider Beheer. Voor vragen over de sollicitatieprocedure kun je terecht bij Marja van den Berg, P&O adviseur. Beiden zijn bereikbaar via telefoon 14 010.

 

Enthousiast geworden?

Dan zijn wij benieuwd naar je sollicitatiebrief en curriculum Vitae. Je kunt tot 7 februari 2017 via onze jobsite rechtstreeks solliciteren bij de gemeente Lansingerland.

 

Interesse?
Vacature delen
Programmaleider (herhaalde oproep)
 • Dienstverband: (36 uur)
 • Salaris: € 2715 - € 4105
 • Sluitingsdatum: 6 februari 2017

Lansingerland is een dynamische gemeente in het hart van de regio Rotterdam, bestaande uit de kernen Berkel en Rodenrijs, Bergschenhoek en Bleiswijk. De gemeente kenmerkt zich door mooie woonwijken en goede voorzieningen zoals winkels, scholen, sportaccommodaties en recreatiemogelijkheden en een rijk verenigingsleven. Gemeenschapszin, ondernemerschap en duurzaamheid bepalen daarbij onze identiteit. Lansingerland is als Greenport hèt kenniscentrum voor high tech agrobusiness en ontwikkelt zich steeds meer als logistiek centrum. Ruim 260 hectaren zijn gereserveerd voor innovatieve en recreatieve bedrijven (meer dan in buurstad Rotterdam). De gemeente Lansingerland heeft ruim 58.000 inwoners. De komende tijd staan wij voor grote uitdagingen, zoals het verder vormgeven van de decentralisaties van het sociale domein en het oplossen van de problemen die mede veroorzaakt zijn door achterblijvende woningbouw. Hiervoor zoeken wij een energieke collega die ‘out of the box’ kan denken en houdt van uitdagingen. Voor onze afdeling Beheer & Onderhoud zoeken wij een:

 

Programmaleider (36 uur)

Groen en Spelen

 

Waar kom je te werken?

De afdeling Beheer & Onderhoud is een moderne beheerorganisatie. Gezamenlijk zijn we verantwoordelijk voor een schone, hele en veilige openbare ruimte, beheer en onderhoud van de gemeentelijke gebouwen, de sportparken en –velden en de gemeentelijke begraafplaatsen, de inzameling van huishoudelijk afval, en vormen een onderdeel van de crisisbeheersingsorganisatie. We doen dit met circa 80 medewerkers in drie teams. De afdeling werkt, conform de gemeentelijke visie, op basis van het principe van regie. Dit betekent sturen op wat belangrijk is en uitbesteden wat kan. Goed opdrachtgeverschap en heldere sturing op basis van afspraken zijn hierdoor kerncompetenties. Het team beheer maakt gebruik van programmamanagement en assetmanagement (conform PAS55). Om Inwoners en ondernemers te betrekken en invloed te geven op het beheer wordt strategisch omgevingsmanagement en wijkgericht werken toegepast.

 

Wat ga je doen?

 • het bepalen van de onderhoudsbehoefte op basis beleid, inspecties, meldingen en overige informatie;
 • het opstellen en actueel houden van de programmaplannen, beheerplannen en het daarop gebaseerde investerings- en exploitatiebudgetten voor de producten Groen en Spelen;
 • het in de rol van intern opdrachtgever verstrekken van opdrachten om de voorgenomen plannen en programma’s te realiseren en in samenhang hiermee monitoren van voortgang en afwijkingen. Mbt afwijkingen bijsturen, adviseren en rapporteren aan management en bestuur, o.a. via de Planning & Control cyclus;
 • het adviseren en informeren van de bestuurlijk portefeuillehouder op het vakgebied;
 • het gebruik maken van strategisch omgevingsmanagement en wijkgericht werken en het onderhouden van benodigde contacten met andere afdelingen en derden.

 

Wie ben je?

 • Je hebt een HBO/WO werk- en denkniveau en minimaal enige relevante werkervaring en bent goed op de hoogte van wet- en regelgeving op het gebied van Groen en Spelen;
 • Je hebt een initiatiefrijke, proactieve en op samenwerking gerichte werkhouding en je durft en neemt verantwoordelijkheid en je laat je hierop aanspreken;
 • Je hebt een zelfstandige en resultaatgerichte instelling en ervaring met de rol van (ambtelijk) opdrachtgever met goede communicatieve en adviesvaardigheden, zowel in woord als schrift;
 • Je kunt opereren in een politiek-bestuurlijke omgeving met het vermogen te schakelen tussen strategisch en operationeel niveau, tussen beleid en uitvoering en tussen politiek en burgers;
 • Je hebt aantoonbaar enige relevante werkervaring met assetmanagement, programmamanagement en strategisch omgevingsmanagement.

 

Wat kan je van ons verwachten?

Het team Beheer bestaat uit competente en betrokken professionals. Maatwerk, uitdaging en ontwikkeling zijn kernwoorden in ons personeelsbeleid. We hebben een informele en collegiale werksfeer, waarin het samen werken aan topkwaliteit dienstverlening voor onze inwoners centraal staat. Je krijgt ruime ontplooiingsmogelijkheden en goede secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een vaste eindejaarsuitkering, levenslooptoelage, variabele werktijden en uitgebreide cursus- en trainingsmogelijkheden.

Je krijgt een ambtelijke aanstelling in algemene dienst. De functie is gewaardeerd in salarisschaal 10 (max. € 4.105)  bruto per maand bij een 36-urige werkweek). Inschaling vindt plaats op basis van opleiding en ervaring. De generieke functienaam is adviseur B.

 

Wil je meer weten?

Wil je je nog verder verdiepen in de gemeente Lansingerland, kijk dan op . Om een completer beeld te krijgen over het werken bij gemeente Lansingerland nodigen we je uit om rond te kijken op onze jobsite .

Heb je nog vragen over de functie of de afdeling dan kun je contact opnemen met  Marco van der Sloot, teamleider Beheer. Voor vragen over de sollicitatieprocedure kun je terecht bij Marja van den Berg, P&O adviseur. Beiden zijn bereikbaar via telefoon 14 010.

 

Enthousiast geworden?

Dan zijn wij benieuwd naar je sollicitatiebrief en curriculum Vitae. Je kunt tot 7 februari 2017 via onze jobsite rechtstreeks solliciteren bij de gemeente Lansingerland.

 

Interesse?
Vacature delen
Andere vacatures bij de Gemeente Lansingerland
Vacature delen
Powered by

Extra informatie

Opleidingsniveaus
HBO, Universiteit
Plaats
Bergschenhoek
Dienstverbanden
Fulltime (startersfunctie)

Bergschenhoek | Zuid-Holland | Administratief | Fulltime (startersfunctie) | HBO | Universiteit

Schrijf je nu in!

Wil jij op de hoogte gehouden worden van nieuwe interessante vacatures en altijd binnen 1 muisklik kunnen solliciteren? Schrijf je in als werkzoekende!

DIRECT INSCHRIJVEN

We heten wel YoungCapital, maar iedereen is even welkom. Ook als je al wat meer ervaring hebt. Meer weten? Check onze FAQ.