Helaas, deze vacature is niet actief.

Procesadviseur/kennisbeheerder m/v asd in BILTHOVEN

Zó werkt het in De... Het is goed werken voor de inwoners, organisaties en bedrijven in de zes dorpen die samen onze gemeente vormen. We weten dat we elkaar nodig hebben om de gemeente De Bilt leefbaarder, groener, duurzamer en...

Beschrijving

Zó werkt het in De Bilt

Het is goed werken voor de inwoners, organisaties en bedrijven in de zes dorpen die samen onze gemeente vormen. We weten dat we elkaar nodig hebben om de gemeente De Bilt leefbaarder, groener, duurzamer en ondernemender te maken. Om het voor de 42.000 mensen nog fijner te maken om hier te wonen, te werken en te recreëren. Mensenwerk dus. Onze ongeveer 240 medewerkers laten zich elke dag weer inspireren door de wensen en ontwikkelingen in Bilthoven, De Bilt, Groenekan, Maartensdijk, Hollandsche Rading en Westbroek. Steeds vaker werken wij binnen een netwerk van inwoners en bedrijven, dat zelf zaken voor elkaar kan krijgen. Mensen, middelen en technieken slim aan elkaar knopen: dat is onze kracht. Door meer en betere samenwerking binnen de organisatie en met externe partners: dat is de werkelijke innovatie in onze manier van werken. Wij dagen je uit om hieraan mee te bouwen en te laten zien wat jij op dit gebied in je mars hebt.  Je beheerst de kunst om je aan te kunnen passen aan nieuwe initiatieven en ontwikkelingen. Daarom ben je goed op de hoogte van wat er in de samenleving leeft. Je vindt er de uitdagingen om ook je eigen functioneren te verbeteren en neemt de verantwoordelijkheid om veranderingen in gang te zetten. Kortom: je bent een netwerker, een regisseur en een leider in je eigen werk. Als dit je aanspreekt, ben je misschien wel geschikt als Procesadviseur / kennisbeheerder (m/v) voor 26 uur per week bij de unit vergunningenloket, vacaturenummer E 2 2017

De unit Vergunningenloket maakt, samen met de unit Klantcontact en de unit Maatschappelijke Voorzieningen, deel uit van de afdeling Publiekszaken. Bij het Vergunningenloket werken 16 medewerkers (casemanagers, vergunningverleners, juristen en plantoetsers). Het Vergunningenloket is sinds juni 2012 operationeel. De medewerkers van het loket zijn verantwoordelijk voor het verlenen van alle vergunningen van de Wabo, de APV en de bijzondere wetten. Momenteel loopt er een belangrijk traject gericht op de digitalisering van het Wabo proces in ons zaaksysteem.

Wat doe je?

Als procesadviseur/kennisbeheerder bij de unit vergunningen houd je je bezig met de processen van het vergunningenloket. Dit zijn de processen m.b.t. de WABO en de APV/Overige vergunningen. Je analyseert processen en adviseert over mogelijke verbeteringen, ook in relatie tot de ondersteunende systemen, waaronder het zaaksysteem. Dit doe je in nauw overleg met de functioneel beheerders. Momenteel werken we aan het verder digitaliseren van de omgevingsvergunning in ons zaaksysteem. Je valt wat dat betreft met je neus in de boter en neemt het stokje over van de projectleider. Aan jou de taak om te borgen dat het project goed landt bij de collega’s die ermee moeten werken. Ook word je mogelijk betrokken bij de implementatie van een nieuw zaaksysteem. Als procesadviseur ben je ook belast met taken rondom wijzigingsbeheer; je zorgt er samen met de functioneel beheerders voor dat wijzigingen daadwerkelijk in gebruik worden genomen. 

Wie zoeken we?

  • Een afgeronde HBO-opleiding op het gebied van bijvoorbeeld business procesmanagement, bedrijfskunde, informatiekunde
  • Enige ervaring met beleids- en advieswerkzaamheden is een pré
  • Enige ervaring met het analyseren van processen en adviseren van het management is een pré
  • Je beschikt over een goed gevoel voor bestuurlijke en maatschappelijke verhoudingen
  • Je hebt een hoog leervermogen ten aanzien van de werking van applicaties
  • Je vindt makkelijk je weg in een dynamische omgeving
  • Je bent adviesvaardig, accuraat, enthousiast, dienstverlenend ingesteld, en hebt een hands-on mentaliteit
  • Je hebt een sterk analytisch vermogen en het vermogen tot verbinden.  

Wat bieden wij?

Veel ruimte voor eigen initiatief en ontwikkeling, een dynamische werkomgeving, korte lijnen en een prettige werksfeer. Voor deze nieuwe functie geldt, afhankelijk van opleiding en ervaring een minimumsalaris van € 2.277,- (salarisschaal 8, aanloopschaal) en maximaal € 3.712,- (salarisschaal 9) Deze bedragen gelden bij een 36-urige werkweek (salarispeil 1 januari 2017).

Het betreft een nieuwe functie waarvan:

  • Het functieniveau door middel van functiewaardering nog nader bepaald wordt.

Als gevolg hiervan wordt er vooralsnog een tijdelijk dienstverband voor een periode van 1 jaar aangeboden.

Heb je nog vragen?

Nadere informatie kun je inwinnen bij Ilse Schipper, unithoofd vergunningen, (030 228 94 32).

Heb je interesse?

Je sollicitatiebrief en CV kun je tot en met 1 februari 2017 sturen naar de unit POJ t.a.v. Carien Rockx, personeelsadviseur, via e-mail
Meer informatie over onze organisatie kun je vinden op:

Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld.

Online solliciteren & meer informatie
Interesse in deze functie? Solliciteer dan direct online of neem voor meer informatie contact op met mw. Cora Bröring van Gemeente De Bilt (tel. 030 - 22 89 411).

Extra informatie

Plaats
BILTHOVEN
Dienstverbanden
Fulltime (startersfunctie)

Utrecht | ICT / IT / Programmeur | Fulltime (startersfunctie)

Schrijf je nu in!

Wil jij op de hoogte gehouden worden van nieuwe interessante vacatures en altijd binnen 1 muisklik kunnen solliciteren? Schrijf je in als werkzoekende!

DIRECT INSCHRIJVEN

We heten wel YoungCapital, maar iedereen is even welkom. Ook als je al wat meer ervaring hebt. Meer weten? Check onze FAQ.