Helaas, deze vacature is niet langer actief. Je kunt daarom niet meer solliciteren.

Jeugdverpleegkundige 0-4 jaar in Utrecht

Utrecht | Administratief | ICT / IT / Programmeur | Fulltime (startersfunctie)

Beschrijving

Jeugdverpleegkundige 0-4 in Utrecht. Echt betrokken bij elk kind.
JGZ van Volksgezondheid Utrecht helpt kinderen van nul tot achttien gezond en veilig opgroeien in de stad. Met name jonge kinderen, en kinderen in kwetsbare situaties – daar begint de extra zorg al tijdens de zwangerschap. We sporen gezondheidsproblemen op, voorkomen en verwijzen naar de beste vorm van hulpverlening en zorg. Samen met ouders kijken we naar hun betekenisvolle rol bij de ontwikkeling van hun kind en de dagelijkse vragen en problemen rond opvoeden en opgroeien.

Gezocht: onmisbare schakel in de jeugdgezondheidszorg 0-4 jaar.
Je werkt in een multidisciplinair team van de Jeugdgezondheidszorg (JGZ) voor kinderen van nul tot vier jaar, of van vier tot achttien jaar – net waar jouw hart ligt. In de laatste functie werk je ook gedeeltelijk op scholen, met advies en gezondheidsvoorlichting. Als jeugdverpleegkundige in Utrecht help en ondersteun je ouders bij de opvoeding en ontwikkeling van kinderen, en ben je verantwoordelijk voor de verpleegkundige preventieve zorg, van vaststelling tot evaluatie. Je zet aan tot nieuw beleid waar nodig en draagt bij aan de kwaliteit en doelmatigheid van de zorg door innovatie en evaluatie. Je verzamelt gegevens voor epidemiologisch onderzoek. Onderscheidend in Utrecht zijn je bijdragen aan  pedagogische consulten, groepsbijeenkomsten en de cognitieve ontwikkeling.

Dit breng je mee:
Je bent een betrokken enthousiasteling met een pak ervaring en daadkracht – precies wat we zoeken om samen onze jeugdgezondheidszorg te moderniseren. Je houdt dan ook van groei en verandering. Je hebt plezier in samenwerken én netwerken – binnen en buiten je eigen vak, ook op wijk - en stadsniveau. Je luistert goed, bent sterk in probleemanalyse en komt met ideeën en oplossingen. Je bent goed op de hoogte van de landelijke ontwikkelingen in de (jeugd)gezondheidszorg. Grootstedelijke gezondheidsproblemen signaleer je én pak je aan. Je hebt HBO-V of Verpleegkundige A, aangevuld met de opleiding Maatschappelijke Gezondheidszorg (MGZ), en een actuele BIG registratie. Eventuele herregistratie binnen een half jaar wordt door ons ondersteund. Jij bent de Jeugdverpleegkundige 0-4 jaar die we zoeken.

Wat krijg je ervoor?
24-36 uur per week meer dan bijzonder werk op een snel ontwikkelende afdeling: JGZ Utrecht moderniseert naar dialoog- en wijkgericht werken en jouw input wordt daarbij zeer gewaardeerd. Boeiend werk in een kleinschalig, enthousiast team op een van de acht locaties in de stad waar in totaal zo'n 200 betrokken jeugdartsen, jeugdverpleegkundigen, teamassistenten, screeners en logopedisten zich sterk maken voor de jeugdgezondheid van Utrecht. Een aanstelling voor één jaar bij de gemeente Utrecht met de mogelijkheid tot verlenging bij goed functioneren en voldoende formatieruimte. Je salaris is afhankelijk van opleiding en ervaring. Inschaling in schaal 9 (minimaal € 2.444,- en maximaal € 3.590,- bruto per maand bij een 36-urige werkweek). Er kan gebruik gemaakt worden van aanloopschaal 8. Je werkt voor Cluster Jeugd van Volksgezondheid in de gemeente Utrecht, specifiek voor kinderen 0-4 jaar. Voor deze functie wordt tegelijkertijd intern en extern geworven, waarbij interne kandidaten voorrang hebben.

Kijk voor informatie over arbeidsvoorwaarden op en over onze jeugdgezondheidszorg op . Klaartje Welten, 030-2863609 vertelt graag meer over de vacature zelf.

Momenteel hebben we geen openstaande vacatures voor deze functie. We komen echter graag in contact met mogelijke kandidaten die interesse hebben in deze functie, zodat we hen in de toekomst kunnen benaderen. Bij een goede beoordeling van je sollicitatie houden we je brief en CV in portefeuille.

Online solliciteren & meer informatie
Interesse in deze functie? Solliciteer dan direct online of neem voor meer informatie contact op met mw. Klaartje Welten van Gemeente Utrecht (tel. 030 286 3609).

Extra informatie

Plaats
Utrecht
Dienstverbanden
Fulltime (startersfunctie)

Helaas, deze vacature is niet langer actief. Je kunt daarom niet meer solliciteren.

Zoek via het menu naar andere vacatures of bekijk hieronder vergelijkbare vacatures

Jeugdverpleegkundige 0-4 jaar in Utrecht

Jeugdverpleegkundige 0-4 in Utrecht. Echt betrokken bij elk kind. JGZ van Volksgezondheid Utrecht helpt kinderen van nul tot achttien gezond en vei...

Lees meer

Schrijf je nu in!

Wil jij op de hoogte gehouden worden van nieuwe interessante vacatures en altijd binnen 1 muisklik kunnen solliciteren? Schrijf je in als werkzoekende!

DIRECT INSCHRIJVEN
We heten wel YoungCapital, maar iedereen is even welkom. Ook als je al wat meer ervaring hebt. Meer weten? Check onze FAQ.