Helaas, deze vacature is niet actief.

Risico Adviseur Handhaving in Amsterdam Sloterdijk

Amsterdam Sloterdijk, 32 - 38... Wat je gaat doenAls risico-adviseur werk je mee aan het tegengaan van misbruik binnen de Sociale Zekerheid. Je adviseert andere divisies van UWV proactief over hoe zij misbruik tegen kunnen gaan. Je...

Beschrijving

Amsterdam Sloterdijk, 32 - 38 uur


Wat je gaat doen

Als risico-adviseur werk je mee aan het tegengaan van misbruik binnen de Sociale Zekerheid. Je adviseert andere divisies van UWV proactief over hoe zij misbruik tegen kunnen gaan. Je treedt op als accountmanager en adviseur richting de divisies, bouwt daar je netwerk en relaties op om te zorgen dat adviezen geaccepteerd worden en voor beleidsontwikkeling relevante informatie inzichtelijk wordt. Je werkt samen in multidisciplinaire teams met onder andere risico-onderzoekers en data analisten. Als risico-adviseur kun jij in deze teams een coördinerende en structurerende rol bekleden.
Jouw soft skills
Jij bent een ervaren adviseur en pikt dan ook snel op hoe de hazen lopen en welke belangen er spelen bij jouw accounts. Je bent dan ook in staat jouw gespreks- en beïnvloedingsstijl daarop aan te passen. Om succesvol te zijn, beschik jij over goed ontwikkelde advies-competenties: je bent sensitief, communiceert sterk en staat stevig in je schoenen. Je vraagt door en denkt mee in de bedrijfsvoering en belangen van jouw accounts. Je bent zelfstandig en toont eigen initiatief. Je hebt geduld maar ook de drive om jouw voorstellen gehoord te krijgen.
De sfeer binnen ons team kenmerkt zich als open, transparant, resultaatgericht, maar ook gezellig.

Wat we van je verwachten

•  Je functioneert op academisch werk- en denkniveau 
•  Je bent bereid je grondig te verdiepen in de door UWV uitgevoerde wet- en regelgeving.
•  Je hebt ervaring in een adviesfunctie op tactisch en/of strategisch niveau. Bijvoorbeeld bij een (semi-) overheidsorganisatie, zodat je begrip hebt van politiek-bestuurlijke processen. 
•  Je bent een volwaardig gesprekspartner van midden- en hoger management en je kunt moeiteloos schakelen tussen verschillende niveaus. Je kunt je standpunt helder verwoorden, presenteren en betogen en zoekt naar synergie bij het uitdragen van je kennis en aanbevelingen.
•  Je bent daarnaast bij uitstek in staat om samen te werken in teams en vanuit jouw competenties een hoog rendement uit de samenwerking met verschillende disciplines binnen het team te halen. Je bent dus sterk in relatie-onderhoud en stakeholdermanagement.

Wat je van ons kan verwachten

Naast een uitdagende baan bieden wij goede arbeidsvoorwaarden. Onderdeel hiervan zijn een goed salaris, een eindejaarsuitkering, een goede pensioenvoorziening en een aantrekkelijke regeling voor opleiding en ontwikkeling. De directie Handhaving stimuleert haar medewerkers om permanent te werken aan hun ontwikkeling en professionaliteit.
Dienstverband: Tijdelijk voor de duur van 1 jaar met de mogelijkheid tot verlenging.
Salarisindicatie bij een 38-urige werkweek: minimaal € 3.500,12 en maximaal € 4.768,24 bruto per maand

Iets meer over Handhaving binnen ons bedrijf

Directie Handhaving UWV
De directie Handhaving richt zich op het bevorderen van het draagvlak voor de sociale zekerheid door naleving van wetten en regels te stimuleren. Zowel preventie als repressie dragen daar aan bij. Preventie beoogt te voorkomen dat klanten onbedoeld de regels overtreden. Repressie richt zich op de klanten die dat bewust doen.
De directie Handhaving intensiveert haar activiteiten met betrekking tot het voeren van UWV-breed risicomanagement-handhaving. Als risico’s op bewuste en onbewuste regelovertreding door de klant UWV-breed continu in beeld zijn, dan kunnen maatregelen worden getroffen om onbewuste regelovertreding beter te voorkomen en bewuste regelovertreding te bestrijden. Het doel daarvan is om een grotere mate van klantgerichtheid en rechtvaardigheid in de handhaving te verwezenlijken. Omdat er een verdergaande trend te zien is in de richting van complexe, grootschalige fraudevormen focust de directie Handhaving de komende jaren naast individuele gevalsbehandeling op thematisch gerichte onderzoeken.
De directie Handhaving stimuleert haar medewerkers om permanent te werken aan hun ontwikkeling en professionaliteit. We hechten er waarde aan dat zij de context van hun werk kennen en hun werkzaamheden daarbinnen kunnen plaatsen.
 
Afdeling Risicomanagement en Intelligence
De afdeling Risicomanagement en Intelligence (R&I) is het expertisecentrum binnen UWV voor alle vraagstukken op het gebied van regelnaleving, preventie en bestrijding van misbruik van
uitkeringen en subsidies. De afdeling kenmerkt zich als een relatief jong en enthousiast team van risico-onderzoekers, data-analisten en risico-adviseurs die zich iedere dag weer inzetten om regelovertreding terug te dringen. We doen dit door bij te dragen aan de opsporing, maar we zetten onze kennis en expertise vooral in om regelovertreding te voorkomen door te adviseren over het slimmer en/of beter inrichten van klantprocessen. Binnen onze afdeling vinden we het belangrijk dat je je blijft ontwikkelen. Dit doen we zowel op teamniveau als dat we kijken naar je individuele behoefte. De sfeer binnen ons team kenmerkt zich als open, transparant, resultaatgericht, maar ook gezellig.
 

Interesse

Wij verzoeken u uitsluitend via de sollicitatielink te solliciteren.


Heb je vragen over de inhoud van de functie? Wend je dan tot Ewoud Vegt, Manager Risicomanagement & Intelligence bij directie Handhaving,  Ewoud.Vegt@uwv.nl Telefonisch bereikbaar op 06-21480327

Wil je solliciteren? Stuur dan je gemotiveerde sollicitatiebrief en een actueel cv uitsluitend via de sollicitatie-link.

Is dit niet de baan die je zoekt? Bekijk dan:

Extra informatie

Status
Inactief
Plaats
Amsterdam Sloterdijk
Dienstverbanden
Fulltime (startersfunctie)

Fulltime (startersfunctie)

Schrijf je nu in!

Wil jij op de hoogte gehouden worden van nieuwe interessante vacatures en altijd binnen 1 muisklik kunnen solliciteren? Schrijf je in als werkzoekende!

DIRECT INSCHRIJVEN

We heten wel YoungCapital, maar iedereen is even welkom. Ook als je al wat meer ervaring hebt. Meer weten? Check onze FAQ.