Risico Adviseur Handhaving in Amsterdam Sloterdijk

Amsterdam Sloterdijk, 32 - 38... Wat je gaat doenDe risico-adviseur houdt zich bezig met het voeren van regie op de UWV-brede uitvoering in het kader van het tegengaan van misbruik binnen de Sociale Zekerheid. Hij audit zelfstandig UWV...

Beschrijving

Amsterdam Sloterdijk, 32 - 38 uur


Wat je gaat doen

De risico-adviseur houdt zich bezig met het voeren van regie op de UWV-brede uitvoering in het kader van het tegengaan van misbruik binnen de Sociale Zekerheid. Hij audit zelfstandig UWV-klantprocessen en –geldstromen op relevante misbruik- risico’s. Tevens adviseert de risico-adviseur divisies van UWV proactief over preventieve maatregelen om geïdentificeerd misbruik tegen te gaan. Ook zorgt hij binnen het eigen vakgebied voor beleidsoverdracht aan divisies en haalt hij voor beleidsontwikkeling relevante informatie op uit de divisie(s). De risico-adviseur stelt in dit verband tevens beleidsnotities op. Om succesvol te zijn in de functie wordt door de risico-adviseur vaak samengewerkt in multidisciplinaire teams met onder andere risico onderzoekers en data analisten. De risico-adviseur kan in deze teams een coördinerende en structurerende rol bekleden.
 

Wat we van je verwachten

Wij vragen

  • Je functioneert op academisch werk- en denkniveau en beschikt over een afgeronde academische opleiding
  • Je hebt grondige kennis van door UWV uitgevoerde wet- en regelgeving en aanverwante rechtsgebieden of bent in staat je dit snel eigen te maken.
  • Je hebt ervaring in een adviesfunctie op tactisch en/of strategisch niveau.
  • Je bent een volwaardig gesprekspartner van midden- en hoger management binnen UWV en je kunt moeiteloos schakelen tussen verschillende niveaus in de organisatie. Je kunt je standpunt helder verwoorden, presenteren en betogen en zoekt naar synergie bij het uitdragen van je kennis en aanbevelingen.
  • Je bent daarnaast bij uitstek in staat om samen te werken in teams en vanuit jouw competenties een hoog rendement uit de samenwerking met verschillende disciplines binnen het team te halen.
  • Voor deze functie is zelfstandig kunnen werken en het tonen van eigen initiatief zeer belangrijk.
Wat je van ons kan verwachten

Naast een uitdagende baan bieden wij goede arbeidsvoorwaarden. Onderdeel hiervan zijn een goed salaris, een eindejaarsuitkering, een goede pensioenvoorziening en een aantrekkelijke regeling voor opleiding en ontwikkeling.
Dienstverband: Tijdelijk voor de duur van 1 jaar met de mogelijkheid tot verlenging, al naar gelang de ontwikkelingen binnen UWV.
Salarisindicatie bij een 38-urige werkweek: minimaal € 3.500,12 en maximaal € 4.768,24 bruto per maand.
 

Iets meer over Handhaving binnen ons bedrijf

Directie Handhaving UWV
De directie Handhaving richt zich op het bevorderen van het draagvlak voor de sociale zekerheid door naleving van wetten en regels te stimuleren. Zowel preventie als repressie dragen daar aan bij. Preventie beoogt te voorkomen dat klanten onbedoeld de regels overtreden. Repressie richt zich op de klanten die dat bewust doen.
De directie Handhaving intensiveert haar activiteiten met betrekking tot het voeren van UWV-breed risicomanagement-handhaving. Als risico’s op bewuste en onbewuste regelovertreding door de klant UWV-breed continu in beeld zijn, dan kunnen maatregelen worden getroffen om onbewuste regelovertreding beter te voorkomen en bewuste regelovertreding te bestrijden. Het doel daarvan is om een grotere mate van klantgerichtheid en rechtvaardigheid in de handhaving te verwezenlijken. Omdat er een verdergaande trend te zien is in de richting van complexe, grootschalige fraudevormen focust de directie Handhaving de komende jaren naast individuele gevalsbehandeling op thematisch gerichte onderzoeken.
De directie Handhaving stimuleert haar medewerkers om permanent te werken aan hun ontwikkeling en professionaliteit. We hechten er waarde aan dat zij de context van hun werk kennen en hun werkzaamheden daarbinnen kunnen plaatsen.
 
Afdeling Risicomanagement en Intelligence
De afdeling Risicomanagement en Intelligence (R&I) is het expertisecentrum binnen UWV voor alle vraagstukken op het gebied van regelnaleving, preventie en bestrijding van misbruik van
uitkeringen en subsidies. De afdeling kenmerkt zich als een relatief jong en enthousiast team van risico-onderzoekers, data-analisten en risico-adviseurs die zich iedere dag weer inzetten om regelovertreding terug te dringen. We doen dit door bij te dragen aan de opsporing, maar we zetten onze kennis en expertise vooral in om regelovertreding te voorkomen door te adviseren over het slimmer en/of beter inrichten van klantprocessen. Binnen onze afdeling vinden we het belangrijk dat je je blijft ontwikkelen. Dit doen we zowel op teamniveau als dat we kijken naar je individuele behoefte. De sfeer binnen ons team kenmerkt zich als open, transparant, resultaatgericht, maar ook gezellig.
 

Interesse

Wij verzoeken u uitsluitend via de sollicitatielink te solliciteren.


Heb je vragen over de inhoud van de functie? Wend je dan tot Jeannette Kos, manager Risicomanagement & Intelligence bij Handhaving, Jeannette.Kos@uwv.nl. Telefonisch bereikbaar op 06-55 37 05 98. 
Wil je solliciteren? Stuur dan je gemotiveerde sollicitatiebrief en een actueel cv uitsluitend via de sollicitatie-link.

Ter informatie: de volgende onderdelen kunnen deel uitmaken van de selectieprocedure: referenties navragen (daartoe zal eerst toestemming van je worden gevraagd) en het raadplegen van open digitale bronnen als sociale media en internet.
Bij aanstelling wordt gevraagd om een Verklaring Omtrent Gedrag (VOG) en het tonen van originele diploma’s.

Reacties die op een andere manier worden verstuurd, worden niet in behandeling genomen.

Wanneer je in de komende periode (door bijvoorbeeld vakantie) niet aanwezig bent, vermeld dit dan in je brief.

Is dit niet de baan die je zoekt? Bekijk dan:

Extra informatie

Plaats
Amsterdam Sloterdijk
Dienstverbanden
Fulltime (startersfunctie)
Gepubliceerd op
15-04-2019

Noord-Holland | Fulltime (startersfunctie)

Solliciteer direct

Deel deze vacature

We heten wel YoungCapital, maar iedereen is even welkom. Ook als je al wat meer ervaring hebt. Meer weten? Check onze FAQ.