Helaas, deze vacature is niet actief.

Allround Medewerker Burgerzaken in Zaandam

De... Als allround medewerker van de afdeling klantcontact burgerzaken ben je het visitekaartje van onze gemeente. Je werkt in de levendige ontvangsthal van ons mooie, moderne stadhuis in een leuk team, waar onderling prettig wordt...

Beschrijving

De functie

Als allround medewerker van de afdeling klantcontact burgerzaken ben je het visitekaartje van onze gemeente. Je werkt in de levendige ontvangsthal van ons mooie, moderne stadhuis in een leuk team, waar onderling prettig wordt samengewerkt. Je verzorgt voor burgers een groot aantal diensten op het gebied van de burgerlijke stand: IPR, Nederlanderschap en de Basisregistratie Personen. Je legt persoonslijsten aan in de BRP (en muteert ook de relatielegging met gerelateerde personen, die al op het adres wonen). Je muteert verzoeken tot verbetering van de BRP op de persoonslijst. Daarnaast vervaardig je uittreksels en akten en geef je rij- en reisdocumenten af.

Naar verwachting is Zaanstad over twintig jaar uitgegroeid tot een stad met meer dan 200.000 inwoners. Die groei biedt allerlei kansen voor de stad om te moderniseren en de leefbaarheid te verbeteren. Wij besteden als gemeente steeds meer aandacht aan identiteitsvaststelling, adreskwaliteit en de kwaliteit van de Basisregistratie Personen. En daar kunnen wij jouw expertise erg goed bij gebruiken!

Jouw profiel

- Je hebt een afgeronde MBO4/ HBO opleiding aangevuld met diploma’s Burgerzaken.
- Je hebt een aantal jaren ervaring als allround medewerker Burgerzaken bij een gemeente.
- Je hebt kennis van en ervaring met informatiebeveiliging en Key2 Burgerzaken.
- Je herkent behoeften en vragen van inwoners, denkt oplossingsgericht en durft zelfstandig besluiten te nemen. Daarnaast toon je initiatief en ben je flexibel ingesteld.
- Je hebt een dienstverlenende instelling, uitstekende communicatieve- en sociale vaardigheden en staat als mens stevig in je schoenen.
- Je bent beschikbaar om te werken tijdens de donderdagavondopenstelling.

Het aanbod

De beloning voor deze functie ligt tussen de € 2335,- en € 3376,- (schaal 8 op basis van een 36-urige werkweek). Inschaling is afhankelijk van kennis en ervaring. Inschaling in aanloopschaal is mogelijk. Zaanstad is een lerende, op ontwikkeling gerichte organisatie. Je krijgt als medewerker alle kans om jouw talent verder te ontwikkelen. Naast een goed salaris, zijn er diverse interessante arbeidsvoorwaarden, zoals 36-urige werkweek, flexibiliteit in arbeidstijden en een uitstekende pensioenvoorziening. Daarnaast ontvang je elke maand een Individueel Keuze Budget van maar liefst 17,05% om naar eigen inzicht te besteden, bijvoorbeeld aan extra vakantiedagen. Op basis van fiscale uitruil wordt er tegemoet gekomen in de reiskosten. Kijk voor een uitgebreid overzicht van onze arbeidsvoorwaarden op

De organisatie

Als je werkt bij de gemeente Zaanstad, dan doe je echt werk dat er toe doet. Wij vinden persoonlijke ontwikkeling belangrijk. Er is bij onze gemeente voldoende ruimte voor jouw ideeën en inbreng. Ook om door te groeien binnen onze organisatie. Zaanstad daagt je uit. Om het beste uit jezelf te halen. Durf jij dat aan? Misschien is deze vacature dan wel een mooie uitdaging voor jou!

Extra informatie

Plaats
Zaandam
Dienstverbanden
Fulltime (startersfunctie)

Zaandam | Noord-Holland | Fulltime (startersfunctie)

Schrijf je nu in!

Wil jij op de hoogte gehouden worden van nieuwe interessante vacatures en altijd binnen 1 muisklik kunnen solliciteren? Schrijf je in als werkzoekende!

DIRECT INSCHRIJVEN

We heten wel YoungCapital, maar iedereen is even welkom. Ook als je al wat meer ervaring hebt. Meer weten? Check onze FAQ.