Helaas, deze vacature is niet actief.

kok in Breda - Commando Luchtstrijdkrachten

Wat ga je... Wij zijn op zoek naar een collega die ons team met ervaring en enthousiasme komt versterken. Als kok ben je belast met ontbijt, lunch en de warme maaltijd alsmede met de uitvoering van banqueting-en...

Beschrijving

Wat ga je doen

Wij zijn op zoek naar een collega die ons team met ervaring en enthousiasme komt versterken. Als kok ben je belast met ontbijt, lunch en de warme maaltijd alsmede met de uitvoering van banqueting-en maatwerkpartijen en de verzorging van maaltijden voor oefenende eenheden. Je hebt geen acht tot vijf mentaliteit, bent flexibel en wil het verschil maken.

Wie zoeken we

Opleidingseisen: MBO kok, niveau 2 of niveau 2 kwalificatiestructuur horeca opleidingen.

Arbeidsvoorwaarden

Salarisniveau
Minimum salaris: € 1672 bruto per maand
Maximum salaris: € 2353 bruto per maand

(Het genoemde salaris is gebaseerd op een volledige werkweek.)

De organisatie - Ministerie van Defensie

Defensie zet zich in voor de belangen, welvaart en vrijheid van Nederland. We zijn dagelijks actief in binnen- en buitenland. Onze wereldwijde inzet versterkt de internationale samenwerking en zorgt ervoor dat mensen zich in vrijheid kunnen ontplooien. Nu en in de toekomst.
Bij het ministerie van Defensie werken ongeveer 58.000 mensen direct en indirect aan vrede en veiligheid. Het ministerie bestaat uit de Bestuursstaf (het departement), de Koninklijke Marine, de Koninklijke Landmacht, de Koninklijke Luchtmacht, de Koninklijke Marechaussee, het Defensie Ondersteuningscommando (DOSCO) en de Defensie Materieel Organisatie (DMO).
Defensie is een van de grootste werkgevers van Nederland en vertoont overeenkomsten met een groot bedrijf. De operationele commando's (zee-, land- en luchtstrijdkrachten), de Marechaussee, het DOSCO en de DMO lijken op werkmaatschappijen.
Defensie Ondersteuningscommando
Het DOSCO is de overkoepelende dienstverlener voor de gehele Defensieorganisatie. Elk dienstencentrum heeft zijn eigen expertise. Het DOSCO streeft ernaar de klantgerichtheid te versterken, de dienstverlening te professionaliseren en de doelmatigheid te vergroten.

De afdeling - DefensieOndersteuningscommando Eurotoren CLSK

De Divisie Facilitair Logisitiek Beveiliging (DFLB) is een van de divisies welke resorteert onder het Defensie Ondersteuningscommando. DFLB is gericht op lokale/regionale dienstverlening en bestaat uit een staf en de drie directies, te weten Vraag-en aanbodmanagement, Facilitair en Logistiek. De directie  Facilitair bestaat uit het Paresto, het Facilitair Bedrijf Defensie en het dienstencentrum Internationale Ondersteuning Defensie.

Paresto is de cateraar van Defensie en behoort tot de top 10 grootste cateraars van Nederland. We zijn een onderdeel van defensie en ondersteunen van de krijgsmacht in onze missie. Elke dag zorgen onze ruim 800 enthousiaste medewerkers voor lekker eten en drinken. Dit doen zij op zeker 70 militaire locaties. We willen niet alleen uitsluitende caterig verzorgen, maar ook maatschappelijke relevant zijn. Hiertoe streven we naar duurzaamheid in zowel onze producten als bedrijfsvoering. Plezier, kwaliteit, en vakmanschap vinden wij erg belangrijk. We stimuleren onze Defensiecollega's om een juiste balans te vinden tussen gezond en lekker eten. Paresto biedt de kans en ruimte om te doen waar medewerkers goed in zijnen iedere dag beter in worden. Zo maken onze medewerkers niet alleen het verschil voor de defensiecollega's, maar ook voor zichzelf.

Bijzonderheden

Conform de interne procedures worden als eerste medewerkers met een dienstverband bij het ministerie van Defensie in beschouwing genomen. Wanneer blijkt dat er geen geschikte kandidaat gevonden kan worden, zal extern worden geworven.  De werklocatie betreft de Luchtmachttoren in Breda. Vanuit bedrijfvoeringsbelang kunt u in overleg ingezet werken binnen de regio Zuid-West.

De gemiddelde arbeidsduur is 38 uur per week.

Extra informatie

Plaats
Breda - Commando Luchtstrijdkrachten

Noord-Brabant

Schrijf je nu in!

Wil jij op de hoogte gehouden worden van nieuwe interessante vacatures en altijd binnen 1 muisklik kunnen solliciteren? Schrijf je in als werkzoekende!

DIRECT INSCHRIJVEN

We heten wel YoungCapital, maar iedereen is even welkom. Ook als je al wat meer ervaring hebt. Meer weten? Check onze FAQ.