Helaas, deze vacature is niet actief.

Chefkok in Roosendaal

Wat ga je... Ben je een enthousiaste chefkok die op zoek is naar een uitdagende functie?Wij zijn op zoek naar een initiatiefrijke collega die ons team met ervaring en enthousiasme komt versterken op de E. van...

Beschrijving

Wat ga je doen

Ben je een enthousiaste chefkok die op zoek is naar een uitdagende functie?
Wij zijn op zoek naar een initiatiefrijke collega die ons team met ervaring en enthousiasme komt versterken op de E. van Nassaukazerne te Roosendaal.

Als chefkok ben je belast met de organisatie, aansturing en uitvoering van cateringactiviteiten in de breedste zin des woords. Naast ontbijt, lunch en warme maaltijd ben je verantwoordelijk voor de uitvoering van banqueting-en maatwerkpartijen en de verzorging van maaltijden voor oefenende eenheden. Je hebt geen acht tot vijf mentaliteit.

Wie zoeken we
  • MBO zelfstandig werkend kok, niveau 3, of niveau 3 kwalificatiestructuur horeca opleidingen, of een vergelijkbare combinatie van opleiding en ervaring/training op het gebied van leidinggeven.
  • Enkele jaren ervaring als zelfstandig werkend kok.
Arbeidsvoorwaarden

Salarisniveau
Minimum salaris: € 1903 bruto per maand
Maximum salaris: € 2724 bruto per maand

(Het genoemde salaris is gebaseerd op een volledige werkweek.)

Overige arbeidsvoorwaarden

Naast het salaris en vakantiegeld kun je rekenen op een eindejaarsuitkering van 6,4%. Defensie hecht sterk aan persoonlijke groei en loopbaanontwikkeling en biedt daarvoor tal van mogelijkheden. Tot de secundaire arbeidsvoorwaarden behoren onder meer maximaal 75% betaald ouderschapsverlof (onder voorwaarden), studiefaciliteiten, een extra verlofregeling voor ouderen en een vergoeding woon-werkverkeer.

De organisatie - Ministerie van Defensie

Defensie zet zich in voor de belangen, welvaart en vrijheid van Nederland. We zijn dagelijks actief in binnen- en buitenland. Onze wereldwijde inzet versterkt de internationale samenwerking en zorgt ervoor dat mensen zich in vrijheid kunnen ontplooien. Nu en in de toekomst.
Bij het ministerie van Defensie werken ongeveer 58.000 mensen direct en indirect aan vrede en veiligheid. Het ministerie bestaat uit de Bestuursstaf (het departement), de Koninklijke Marine, de Koninklijke Landmacht, de Koninklijke Luchtmacht, de Koninklijke Marechaussee, het Defensie Ondersteuningscommando (DOSCO) en de Defensie Materieel Organisatie (DMO).
Defensie is een van de grootste werkgevers van Nederland en vertoont overeenkomsten met een groot bedrijf. De operationele commando's (zee-, land- en luchtstrijdkrachten), de Marechaussee, het DOSCO en de DMO lijken op werkmaatschappijen.
Defensie Ondersteuningscommando
Het DOSCO is de overkoepelende dienstverlener voor de gehele Defensieorganisatie. Elk dienstencentrum heeft zijn eigen expertise. Het DOSCO streeft ernaar de klantgerichtheid te versterken, de dienstverlening te professionaliseren en de doelmatigheid te vergroten.

De afdeling - DefensieOndersteuningscommando E van Nassau Kazerne

De Divisie Facilitair Logistiek Beveiliging (DFLB) is een van de divisies welke resorteert onder het het Defensie Ondersteuningscommando. DFLB is gericht op lokale/regionale dienstverlening en bestaat uit een staf en een achttal bedrijven, waaronder een Facilitair Bedrijf, Bewaking-en beveiligingsbedrijf en het Cateringbedrijf Paresto.

Paresto is de cateraar van Defensie en behoort tot de top 10 grootste cateraars van Nederland. We zijn een onderdeel van Defensie en ondersteunen de krijgsmacht in haar missie. Elke dag zorgen onze ruim 800 enthousiaste medewerkers voor lekker eten en drinken. Dit doen zij op zeker 70 militaire locaties. We willen niet alleen uitstekende catering verzorgen, maar ook matschappelijk relevant zijn. Hiertoe streven we naar duurzaamheid in zowel onze producten als bedrijfsvoering. Plezier, kwaliteit en vakmanschap vinden wij erg belangrijk. We stimuleren onze Defensie collega's om een juiste balans te vinden tussen gezond en lekker. Paresto biedt de kans en de ruimte om te doen waar medewerkers goed in zijn en iedere dag beter in worden. Zo maken onze medewerkers niet alleen het verschil voor Defensie collega's maar ook voor zichzelf.

Bijzonderheden

Conform de interne procedures worden als eerste medewerkers met een dienstverband bij het Ministerie van Defensie in beschouwing genomen. Wanneer blijkt dat er geen geschikte interne kandidaat kan worden geselecteerd, zullen externe belangstellenden in beschouwing worden genomen.

De standplaats van de vacature is de E. van Nassaukazerne te Roosendaal. Vanuit bedrijfsvoeringsbelang kan je in overleg worden ingezet op een andere locatie binnen District Zuid-West.

Extra informatie

Plaats
Roosendaal

Roosendaal | Noord-Brabant

Schrijf je nu in!

Wil jij op de hoogte gehouden worden van nieuwe interessante vacatures en altijd binnen 1 muisklik kunnen solliciteren? Schrijf je in als werkzoekende!

DIRECT INSCHRIJVEN

We heten wel YoungCapital, maar iedereen is even welkom. Ook als je al wat meer ervaring hebt. Meer weten? Check onze FAQ.