Helaas, deze vacature is niet actief.

Business Analist IM Realisatie en Beheer Klant & Service in Amsterdam Sloterdijk

Amsterdam Sloterdijk, 32 - 38... Wat je gaat doenHeb je feeling met digitalisering, maar verlies je ook het klantbelang niet uit het oog? Werk je graag in een multidisciplinair team? Dan ben jij de informatieanalist die ons kan helpen...

Beschrijving

Amsterdam Sloterdijk, 32 - 38 uur


Wat je gaat doen

Heb je feeling met digitalisering, maar verlies je ook het klantbelang niet uit het oog? Werk je graag in een multidisciplinair team? Dan ben jij de informatieanalist die ons kan helpen de dienstverlening aan onze klanten verder te ontwikkelen.
 
Nu digitaal zaken doen steeds meer een vanzelfsprekendheid is, ook met publieke organisaties,
verwachten klanten dat zij digitaal, op een veilige manier hun zaken kunnen regelen. Daar waar mogelijk biedt UWV zijn dienstverlening dan ook digitaal aan. UWV bouwt daarom continu door aan UWV.nl, het portaal voor onze klanten: werkzoekenden én werkgevers.
Er worden steeds meer diensten toegevoegd en verbeterd. Als informatieanalist onderzoek je wat hier voor nodig is, hoe onze klanten het beste ondersteund worden.
Natuurlijk zorgt UWV ervoor dat ook de klanten bediend kunnen worden die niet digivaardig zijn, bv via het Klant Contact Centrum. Ook voor de applicaties die hiervoor worden gebruikt, kun je in jouw toekomstige rol als analist worden ingezet. Wat je doet is dus direct heel zichtbaar voor de klanten van UWV.
 
Als informatie analist in domein Klant & Service werk je in een multifunctionele omgeving. Een brede ervaring als analist is daarom een pré.
Je krijgt de volgende taken en verantwoordelijkheden:

  • Je maakt inzichtelijk wat de behoeftes en eisen van de stakeholders zijn (SCOPAFIJTH), je voert de probleemanalalyse uit, je biedt oplossingsalternatieven en geeft adviezen over voor oplossingsvoorstellen;
  • Je geeft (mede) vorm aan projectvoorstellen en projectstartarchitectuur;
  • Je levert als teamspeler een belangrijke bijdrage aan de resultaten van ons team.
Wat we van je verwachten

Kom je als Informatieanalist bij ons werken, dan kies je voor onze uitdagende ICT-omgeving en voor samenwerking. We bieden jou de kans om ons team te versterken en mee te werken aan de ambities van de UWV-divisie Klant & Service.
Als informatieanalist heb je een achtergrond in bijvoorbeeld informatica, informatiekunde of vergelijkbaar. In elk geval beschik je over de volgende vakvaardigheden:
 

  • kennis en ervaring met UML, RUP en Agile;
  • kennis en ervaring met Modelleringstechnieken;
  • een afgeronde bachelor opleiding of aantoonbaar HBO werk- en denkniveau.
  • ben je uiteraard een kei in plannen en organiseren;
  • maak je je de UWV voortbrengingsprocessen snel eigen en weet je hierin de voortgang te bewaken;
  • heb je het communicatieve en organisatiesensitieve vermogen om te schakelen met diverse partijen;
  • en ben je klant- en resultaatgericht en weet je wat samenwerken betekent.
Wat je van ons kan verwachten

Wij bieden je een interessante werkomgeving in een nieuw gevormd team. Je werkt nauw samen met verschillende disciplines binnen en buiten de afdeling. 
In deze positie kun je het verschil gaan maken bij de grootste digitale dienstverlener van Nederland. De UWV organisatie is uitdagend, complex en interessant. Het totale arbeidsvoorwaardenpakket is interessant. Het salaris ligt tussen € 3.500,12 en € 4.768,24 (bij een 38-urige werkweek), en we hebben zeer aantrekkelijke secundaire arbeidsvoorwaarden. Denk hierbij aan een 13e maand, een goede pensioenvoorziening en aantrekkelijke studiemogelijkheden. Station Amsterdam Sloterdijk ligt pal naast ons kantoor. Waarbij we je reiskosten (gedeeltelijk) vergoeden. Het betreft een functie voor 32 uur tot maximaal 38 uur, waarbij in eerste instantie een dienstverband voor een jaar wordt aangegaan en na een jaar omgezet kan worden naar ombepaalde tijd.
 

Iets meer over Informatiemanagement Klant & Service binnen ons bedrijf

UWV is het Uitvoeringsinstituut Werknemersverzekeringen en zorgt voor de landelijke uitvoering van de werknemersverzekeringen en voor arbeidsmarkt- en gegevensdienstverlening. Dat doen we als zelfstandig bestuursorgaan (ZBO) in opdracht van het ministerie van Sociale Zaken en Werkgelegenheid. Mensen zijn op hun best als ze met werk kunnen deelnemen aan de maatschappij. De maatschappij functioneert het best als zoveel mogelijk mensen er met werk aan deelnemen. Het is onze missie om, samen met onze partners, verschil te maken voor mensen door werken te bevorderen. Als werken onmogelijk is, zorgen we snel voor inkomen.
Deze maatschappelijke opdracht willen we iedere dag beter en gerichter uitvoeren. De waardering die burgers uitspreken over de wijze waarop wij onze dienstverlening uitvoeren is hierbij een belangrijk richtsnoer.
De afdeling Informatiemanagement is het aanspreekpunt binnen de divisie Klant en Service (K&S) voor alles wat met informatievoorziening te maken heeft. Wat we doen is dus direct heel zichtbaar voor de klanten van UWV. Online Dienstverlening is binnen onze afdeling een steeds groter aandachtsgebied. Binnen Online Dienstverlening bouwen we continu door aan UWV.nl, het portaal voor onze klant: burgers én werkgevers. Hiermee leveren we een bijdrage aan effectieve klantinteractie in een digitaal groeiend UWV. Dat doen we met een Agile/Scrum werkwijze.
 

Interesse

Wij verzoeken u uitsluitend via de sollicitatielink te solliciteren.


Wij verzoeken je uitsluitend via de sollicitatielink te solliciteren.
 
Solliciteer naar deze functie
Wanneer deze vacature jou aanspreekt, stuur een uitgebreide motivatie en een actueel cv via de sollicitatieknop. Geef aan per wanneer je beschikbaar bent.
Als professionele en maatschappelijke organisatie hecht UWV grote waarde aan een zorgvuldige omgang met klanten, hun gegevens en aan een veilige werkomgeving. Een zorgvuldige screeningsprocedure bij werving en selectie draagt hieraan bij.
Om in aanmerking te komen voor de functie moet je een Verklaring Omtrent Gedrag kunnen aanleveren. Voor meer informatie neem je contact op met Arie Franken, Manager IM realisatie en beheer, telefoon 06-15 89 32 87.
 
Deze vacature loopt tot en met 15 februari 2019.

Is dit niet de baan die je zoekt? Bekijk dan:

Extra informatie

Plaats
Amsterdam Sloterdijk
Dienstverbanden
Fulltime (startersfunctie)

Noord-Holland | Fulltime (startersfunctie)

Schrijf je nu in!

Wil jij op de hoogte gehouden worden van nieuwe interessante vacatures en altijd binnen 1 muisklik kunnen solliciteren? Schrijf je in als werkzoekende!

DIRECT INSCHRIJVEN

We heten wel YoungCapital, maar iedereen is even welkom. Ook als je al wat meer ervaring hebt. Meer weten? Check onze FAQ.