Helaas, deze vacature is niet actief.

Algemeen Facilitair Medewerker (Zoutkamp) in Zoutkamp - Willem L V Nassaukz

Wat ga je... Heb jij twee rechter handen en ben je op zoek naar een afwisselende baan in een bijzondere omgeving? Kom dan ons team versterken als algemeen facilitair medewerker op de Willem Lodewijk van Nassaukazerne ...

Beschrijving

Wat ga je doen

Heb jij twee rechter handen en ben je op zoek naar een afwisselende baan in een bijzondere omgeving? Kom dan ons team versterken als algemeen facilitair medewerker op de Willem Lodewijk van Nassaukazerne (Zoutkamp).

De werkzaamheden lopen uiteen van het verplaatsen van inventarisgoederen bij kleine verhuizingen tot het distribueren van de post voor eenheden. Van het begeleiden van leveranciers op locatie tot het uitvoeren van periodieke controles op bv. brandbestrijdingsmiddelen. Ook help je mee om gebouwen en terreinen schoon te houden. Kortom: afwisselend werk voor iemand die van aanpakken weet.

Wie zoeken we

Je kent de procedures, gereedschappen en hulpmiddelen die gangbaar zijn binnen de facilitaire dienstverlening. Je bent handig in het routinematige onderhoud aan gebouwen, terreinen, inventaris, voertuigen etc. We vragen niet voor niets iemand met twee rechter handen!

Ook ben je vaardig in het uitvoeren van eenvoudig administratief werk. Je bent in elk geval in bezit van een heftruckcertificaat en het liefst ook nog een vrachtwagenrijbewijs en VCA basis.

We zijn op zoek naar een fijne collega een flexibele instelling heeft, zelfstandig kan werken maar ook kan samenwerken. VMBO werk- en denkniveau. Een serviceverlenende instelling richting klant is essentieel. Herken jij je hierin? Solliciteer!

Arbeidsvoorwaarden

Salarisniveau
Minimum salaris: € 1672 bruto per maand
Maximum salaris: € 2353 bruto per maand

(Het genoemde salaris is gebaseerd op een volledige werkweek.)

Overige arbeidsvoorwaarden

Naast het salaris en vakantiegeld kun je rekenen op een eindejaarsuitkering van 6,4%. Defensie hecht sterk aan persoonlijke groei en loopbaanontwikkeling en biedt daarvoor tal van mogelijkheden. Tot de secundaire arbeidsvoorwaarden behoren onder meer maximaal 75% betaald ouderschapsverlof (onder voorwaarden), studiefaciliteiten, een extra verlofregeling voor ouderen en een vergoeding woon-werkverkeer.

De organisatie - Ministerie van Defensie

Defensie zet zich in voor de belangen, welvaart en vrijheid van Nederland. We zijn dagelijks actief in binnen- en buitenland. Onze wereldwijde inzet versterkt de internationale samenwerking en zorgt ervoor dat mensen zich in vrijheid kunnen ontplooien. Nu en in de toekomst.
Bij het ministerie van Defensie werken ongeveer 58.000 mensen direct en indirect aan vrede en veiligheid. Het ministerie bestaat uit de Bestuursstaf (het departement), de Koninklijke Marine, de Koninklijke Landmacht, de Koninklijke Luchtmacht, de Koninklijke Marechaussee, het Defensie Ondersteuningscommando (DOSCO) en de Defensie Materieel Organisatie (DMO).
Defensie is een van de grootste werkgevers van Nederland en vertoont overeenkomsten met een groot bedrijf. De operationele commando's (zee-, land- en luchtstrijdkrachten), de Marechaussee, het DOSCO en de DMO lijken op werkmaatschappijen.
Defensie Ondersteuningscommando
Het DOSCO is de overkoepelende dienstverlener voor de gehele Defensieorganisatie. Elk dienstencentrum heeft zijn eigen expertise. Het DOSCO streeft ernaar de klantgerichtheid te versterken, de dienstverlening te professionaliseren en de doelmatigheid te vergroten.

De afdeling - DefensieOndersteuningscommando LOC DE MARNE/OST DNSTN

Het Facilitair Bedrijf Defensie (FBD) is de facilitaire dienstverlenende organisatie van Defensie. Het FBD bestaat uit een Commandant, plv. Commandant tvs. Chef Staf, een Centrale Staf (commandogroep, interne ondersteuning en 2 stafafdelingen) en zeven FBD-Regio's.
De werkzaamheden worden verricht binnen een FBD-Regio. De FBD-Regio beschikt naast een eigen staforganisatie over meerdere FBD-locaties waarbinnen een Locatiemanager, Service Balie en Ondersteunende Diensten zijn georganiseerd.

De locatie verzorgt de levering van facilitaire diensten en producten ten behoeve van in- en externe klanten. In dit kader worden de wensen en behoeften van in- en externe klanten geïnventariseerd, wordt overleg gevoerd met de klant over de gewenste kwaliteit/prijsverhouding en wordt de kwaliteit en voortgang van de dienstverlening bewaakt. De locatie bestaat uit een eenheid Ondersteunende Diensten en een eenheid Servicebalie.

De eenheid Ondersteunende Diensten wordt als backoffice functioneel ingezet door de servicebalie. De eenheid Ondersteunende Diensten houdt zich bezig met de operationele uitvoering van de algemene facilitaire diensten. De eenheid Ondersteunende Diensten bestaat uit de volgende functies: Hoofd Ondersteunende Diensten, Assistent Hoofd Ondersteunende Diensten, 1e Facilitair Medewerker, Facilitair Medewerker Milieu, Facilitair Medewerker Huisvesting en Facilitair Medewerker Algemeen.

Extra informatie

Plaats
Zoutkamp - Willem L V Nassaukz

Groningen

Schrijf je nu in!

Wil jij op de hoogte gehouden worden van nieuwe interessante vacatures en altijd binnen 1 muisklik kunnen solliciteren? Schrijf je in als werkzoekende!

DIRECT INSCHRIJVEN

We heten wel YoungCapital, maar iedereen is even welkom. Ook als je al wat meer ervaring hebt. Meer weten? Check onze FAQ.