Helaas, deze vacature is niet actief.

Senior Applicatiebeheerder WERKbedrijf in Amsterdam

Amsterdam, 32 - 38... Wat je gaat doenHeb jij de drive om de meest bezochte websites van Nederland optimaal te laten functioneren?Vind jij het een uitdaging om onze systemen optimaal te laten aansluiten aan de behoefte van onze klanten?...

Beschrijving

Amsterdam, 32 - 38 uur


Wat je gaat doen

Heb jij de drive om de meest bezochte websites van Nederland optimaal te laten functioneren?
Vind jij het een uitdaging om onze systemen optimaal te laten aansluiten aan de behoefte van onze klanten? Heb je passie om nieuwe technologieën, methodieken en concepten toe te passen? En vind jij het boeiend om jouw kennis in te zetten en uit te breiden in het grootschalige IT-landschap van UWV? Dan ben jij de applicatiebeheerder die de (web)applicaties van UWV mag beheren bij het Werkbedrijf.
 
Om onze klanten te voorzien van goede digitale dienstverlening bouwen we in een hoog tempo door aan het stabiliseren en waar mogelijk verbeteren van de systemen waar onze klanten gebruik van maken. Onze divisie Werkbedrijf staat aan de vooravond om de transitie te maken naar een splitsing tussen de voorkant (de klant) en de achterkant (services/databases). De Siebel-based (back-end) applicaties en een aantal kleinere applicaties maken plaats voor nieuwbouw. Als Senior Applicatiebeheerder ben je onderdeel van het beheren van de applicaties die na de splitsing de achterkant beheren en de verbinding weten te behouden met de voorkant. Dit betekent dat je een verbinder bent en ook kan omgaan met het politieke spanningsveld. Als senior applicatiebeheerder ben je in staat om in teams de rol van scrummaster of coördinator te vervullen. Je bent bereid om samen met een team verbeteringen door te voeren. De rol scrummaster of coördinator zijn voor het management een belangrijke functionele lijn naar de ontwikkel- en beheer teams van het Werkbedrijf. Dus dit betekent een grote verantwoordelijkheid. We zoeken iemand die bereid is te bouwen aan de toekomst van IV Werkbedrijf.
 
Je werkt in verschillende agile multidisciplinaire teams aan 3-maandelijkse releases.
De kernactiviteiten  zijn:

 • het oplossen van tweede lijnincidenten
 • het initiëren, analyseren en uitvoeren van wijzigingsverzoeken
 • het adviseren over het gebruik en de mogelijkheden van de applicaties
 • het ontsluiten van nieuwe functionaliteiten
 • uitvoering van diverse testen
 • opstelling/aanpassing en review van Functioneel ontwerpen en testscripts
 • technisch onderhoud
 • het op orde brengen/houden van de beheerdocumentatie.
 • het deelnemen aan projecten
 • het uitvoeren van de beveiligingseisen vanuit IB&P (AVG)
 • het motiveren en coachen van collega’s
Wat we van je verwachten

Kom je als senior applicatiebeheerder bij ons werken, dan kies je voor onze uitdagende ICT-omgeving en voor samenwerking. We bieden jou de kans om ons team te versterken en mee te werken aan de ambities van de UWV-divisie Werkbedrijf.
Je past als senior applicatiebeheerder in ons team als je proactief, nieuwsgierig en secuur bent, lef hebt en over een groot leervermogen beschikt. Daarnaast heb je een relevante studie- of werkachtergrond en bezit je de volgende vakvaardigheden:
 

 • Minimaal HBO werk- en denkniveau.
 • Gedegen ICT kennis en werkervaring
 • BiSL foundation. Daarnaast ook kennis vereist van ASL en ITIL frameworks servicemanagement technieken.
 • Agile/scrum methodieken
 • Kent en gebruikt de theorieën, methoden en instrumenten van zijn vakgebied, ook in de breedte (functioneel ontwerp, testen)
 • bereid tot het uitvoeren van werkzaamheden in avonduren en weekends (geen 9 tot 5 mentaliteit).
Wat je van ons kan verwachten

Als UWV willen we het beste voor onze mensen betekenen. We bieden een uitdagende baan met uitstekende arbeidsvoorwaarden zoals een goed salaris, een dertiende maand, een modern keuzeplan arbeidsvoorwaarden, een goede pensioenvoorziening en aantrekkelijke regelingen voor opleiding en ontwikkeling. Daarnaast hechten we belang aan een goede werk-privé balans en ontwikkelperspectief voor onze medewerkers.
 
‘UWV is een dynamisch bedrijf waar geen dag hetzelfde is. Deze dynamiek brengt veel afwisseling met zich mee en geeft je de kans steeds weer nieuwe dingen te doen en te leren.’

De salarisindicatie bedraagt maximaal € 4.277/ € 4.768,- (senior)  bruto per maand op basis van een 38-urige werkweek, afhankelijk van kennis en ervaring.
 

Iets meer over WERKbedrijf binnen ons bedrijf

UWV is een organisatie met een maatschappelijke taak. Ruim 20.000 medewerkers in het hele land zetten zich dagelijks is om mensen aan het werk te helpen en te houden. We ondersteunen onze klanten in hun re-integratie en bij het vinden van een baan. Waar nodig voorzien wij hen van tijdelijk inkomen. Zo bieden we onze klanten nieuw perspectief op deelname aan de maatschappij. In totaal hebben we 1,5 miljoen klanten, die we snel en deskundig dienstverlening op maat bieden.
 
De breedte van onze dienstverlening en het maatschappelijke speelveld zorgen voor een veelzijdige en dynamische werkomgeving met veel aandacht voor persoonlijke ontplooiing.

Interesse

Wij verzoeken u uitsluitend via de sollicitatielink te solliciteren.


Solliciteren kan uitsluitend via de sollicitatiebutton. Wij houden van snelle sollicitatieprocedures, dus de motivatiebrief mag kort en bondig zijn. Voor meer informatie over de vacature kun je contact opnemen met Monique Vriend (monique.vriend@uwv.nl).

Voor meer informatie over de sollicitatieprocedure kun je contact opnemen met Claudia van der Lip (claudia.vanderlip@uwv.nl)

De vacature sluit op 19 december a.s.

Voor deze functie is het overleggen van een recente Verklaring Omtrent Gedrag (VOG) mogelijk van toepassing. Tijdens de selectieprocedure krijg je informatie over de aanvraag van de VOG.

Acquisitie naar aanleiding van deze vacature stellen wij niet prijs.


 

Is dit niet de baan die je zoekt? Bekijk dan:

Extra informatie

Plaats
Amsterdam
Dienstverbanden
Fulltime (startersfunctie)

Amsterdam | Noord-Holland | Fulltime (startersfunctie)

Schrijf je nu in!

Wil jij op de hoogte gehouden worden van nieuwe interessante vacatures en altijd binnen 1 muisklik kunnen solliciteren? Schrijf je in als werkzoekende!

DIRECT INSCHRIJVEN

We heten wel YoungCapital, maar iedereen is even welkom. Ook als je al wat meer ervaring hebt. Meer weten? Check onze FAQ.