Helaas, deze vacature is niet actief.

P&O-adviseur in Den Helder

Wat ga je... Ben jij die ondernemende P&O adviseur?Wij zoeken een ondernemende en zelfstandige P&O adviseur die ons team komt versterken. Als ervaren en zelfstandige P&O-adviseur draag jij bij aan voldoende goed opgeleide,

Beschrijving

Wat ga je doen

Ben jij die ondernemende P&O adviseur?
Wij zoeken een ondernemende en zelfstandige P&O adviseur die ons team komt versterken.

Als ervaren en zelfstandige P&O-adviseur draag jij bij aan voldoende goed opgeleide, gemotiveerde en verantwoordelijke medewerkers. Jij begeleidt, ondersteunt en adviseert gevraagd en ongevraagd het lijnmanagement van de eenheid of eenheden die jij toegewezen krijgt. Dit doe je over de volledige breedte van de HR-processen, op het vlak van niet-standaard personele vraagstukken, en bij het integrale proces van bedrijfsvoering door middel van planning en control op P&O-gebied. Ook richt jij je op veranderingsprocessen, reorganisaties en op de personele consequenties bij eenvoudige organisatieveranderingen.
Je initieert, coördineert, bewaakt en begeleidt procedures ten aanzien van ten aanzien van loopbaan en ontwikkeling. Ook integreer je proactief P&O-aspecten in de bedrijfsvoering van de organisatie-eenheid. Daarnaast bewaak je de rechtmatigheid met betrekking tot de uitvoering van de P&O-procedures, -processen en –maatregelen.

Je adviseert en assisteert het lijnmanagement en de senior P&O-adviseur verder bij de analyse van personele en managementinformatie door het opstellen en verstrekken van managementinformatie, en door het analyseren en interpreteren van informatie.

Wie zoeken we
  • Je hebt een hbo-diploma personeel en arbeid.
  • Je hebt ruime ervaring als zelfstandig P&O-adviseur in een grote organisatie.
  • Je hebt bij voorkeur ervaring binnen het ministerie van Defensie of bij de Rijksoverheid.
  • Je bent flexibel ingesteld, hebt een groot analytisch vermogen en kunt goed zelfstandig werken, ook onder druk.
  • Je hebt een rijbewijs B.
Arbeidsvoorwaarden

Salarisniveau
Minimum salaris: € 2600 bruto per maand
Maximum salaris: € 4123 bruto per maand

(Het genoemde salaris is gebaseerd op een volledige werkweek.)

Overige arbeidsvoorwaarden

Naast het salaris en vakantiegeld kun je rekenen op een eindejaarsuitkering van 6,4%. Defensie hecht sterk aan persoonlijke groei en loopbaanontwikkeling en biedt daarvoor tal van mogelijkheden. Tot de secundaire arbeidsvoorwaarden behoren onder meer maximaal 75% betaald ouderschapsverlof (onder voorwaarden), studiefaciliteiten, een extra verlofregeling voor ouderen en een vergoeding woon-werkverkeer.

De organisatie - Ministerie van Defensie, Defensie Ondersteuningscommando

Defensie zet zich in voor de belangen, welvaart en vrijheid van Nederland. We zijn dagelijks actief in binnen- en buitenland. Onze wereldwijde inzet versterkt de internationale samenwerking en zorgt ervoor dat mensen zich in vrijheid kunnen ontplooien. Nu en in de toekomst.

Bij het ministerie van Defensie werken ongeveer 58.000 mensen direct en indirect aan vrede en veiligheid. Het ministerie bestaat uit de Bestuursstaf (het departement), de Koninklijke Marine, de Koninklijke Landmacht, de Koninklijke Luchtmacht, de Koninklijke Marechaussee, het Defensie Ondersteuningscommando (DOSCO) en de Defensie Materieel Organisatie (DMO).

Defensie is een van de grootste werkgevers van Nederland en vertoont overeenkomsten met een groot bedrijf. De operationele commando's (zee-, land- en luchtstrijdkrachten), de Marechaussee, het DOSCO en de DMO lijken op werkmaatschappijen.

Defensie Ondersteuningscommando
Het DOSCO is de overkoepelende dienstverlener voor de gehele Defensieorganisatie. Elk dienstencentrum heeft zijn eigen expertise. Het DOSCO streeft ernaar de klantgerichtheid te versterken, de dienstverlening te professionaliseren en de doelmatigheid te vergroten.

De afdeling - Afdeling Personeel en Organisatie

Jij gaat aan de slag bij de afdeling Personeel en Organisatie (P&O). Samen met je collega’s draag je bij aan het scheppen en behouden van een gezonde, doeltreffende en doelmatige organisatie, waarin voldoende goed opgeleide, gemotiveerde en verantwoordelijke medewerkers beschikbaar zijn.

De afdeling bestaat uit een stafafdeling P&O, een cluster Loopbaanbegeleiding Burgerpersoneel en een aantal eenheden P&O-advies, die gerelateerd zijn aan verschillende Defensieonderdelen. Deze eenheden geven professioneel P&O-advies aan lijnmanagers en medewerkers.

Bijzonderheden
  • Als P&O-adviseur ben je veel met je (dienst)auto op pad. De locaties van Paresto en het Facilitair Bedrijf Defensie bevinden zich in de regio Noordwest-Nederland rondom Den Helder, Amsterdam en Schiphol. Hierbij liggen de meeste locaties in en rond Den Helder.
  • Deze vacature is zowel in- als extern opengesteld. Bij gelijke geschiktheid hebben interne kandidaten de voorkeur ten opzichte van externe kandidaten.

Extra informatie

Plaats
Den Helder

Den Helder | Noord-Holland

Schrijf je nu in!

Wil jij op de hoogte gehouden worden van nieuwe interessante vacatures en altijd binnen 1 muisklik kunnen solliciteren? Schrijf je in als werkzoekende!

DIRECT INSCHRIJVEN

We heten wel YoungCapital, maar iedereen is even welkom. Ook als je al wat meer ervaring hebt. Meer weten? Check onze FAQ.