Helaas, deze vacature is niet actief.

Functioneel Beheerder Peoplesoft HCM ERP ICT in Amsterdam Sloterdijk

Amsterdam Sloterdijk, 32 - 38... Wat je gaat doenHeb jij de ambitie om onze HRM systemen optimaal te laten aansluiten aan de behoefte van onze interne klanten? Vind jij het een uitdaging om wijzigingen op deze systemen foutloos door te...

Beschrijving

Amsterdam Sloterdijk, 32 - 38 uur


Wat je gaat doen

Heb jij de ambitie om onze HRM systemen optimaal te laten aansluiten aan de behoefte van onze interne klanten? Vind jij het een uitdaging om wijzigingen op deze systemen foutloos door te voeren? Heb je passie om nieuwe technologieën, methodieken en concepten toe te passen? En vind jij het boeiend om jouw kennis in te zetten en uit te breiden in het grootschalige IT-landschap van UWV? Dan ben jij de functioneel beheerder die de (web)applicaties van UWV mag beheren in het ERP Competence Center.
 
Om onze klanten te voorzien van goede digitale dienstverlening bouwen we in een hoog tempo door aan het stabiliseren en waar mogelijk verbeteren van de systemen waar onze klanten gebruik van maken. Basis voor een goede dienstverlening van UWV is dat de sytemen op het gebied van HRM, ICT, Facilitair Bedrijf en Finance optimaal en zonder verstoring werken. Onze systemen worden landelijk gebruikt ter ondersteuning van alle medewerkers (ongeveer 20.000 gebruikers).
Als functioneel beheerder is het jouw rol om bestaande functionaliteit te waarborgen en nieuwe functionaliteiten te implementeren. Dit doe je zowel voor bestaande applicaties als voor nieuwe projecten, zoals het implementeren van een Enterprise Learning Management systeem of het ontwikkelen van een grafische weergave voor stuurinformatie. Zo zorgen we er samen voor dat onze klant onze digitale dienstverlening zo prettig mogelijk ervaart.

Wat we van je verwachten

Kom je als functioneel beheerder bij ons werken, dan kies je voor onze uitdagende ICT-omgeving en voor samenwerking. We bieden jou de kans om ons team PeopleSoft HCM te versterken en mee te werken aan de ambities van ERP binnen UWV.
 
Je past als functioneel beheerder in ons team als je proactief, nieuwsgierig en secuur bent, lef hebt en over een groot leervermogen beschikt. Daarnaast heb je een relevante studie- of werkachtergrond en bezit je de volgende vakvaardigheden:
 

  • Gedegen kennis en ervaring met functioneel beheer van PeopleSoft HCM versie 9.2;
  • Gedegen kennis en ervaring met het toepassen van PeopleTools;
  • Kennis van HR-processen
  • Kennis van projectmanagementtechnieken en projecttooling (bijv. Prince 2);
  • kennis en ervaring met BISL/ASL/ITIL;
  • minimaal HBO werk- en denkniveau.
Wat je van ons kan verwachten

Als UWV willen we het beste voor onze mensen betekenen. We bieden een uitdagende baan met uitstekende arbeidsvoorwaarden zoals een goed salaris, een dertiende maand, een modern keuzeplan arbeidsvoorwaarden, een goede pensioenvoorziening en aantrekkelijke regelingen voor opleiding en ontwikkeling. Daarnaast hechten we belang aan een goede werk-privé balans en ontwikkelperspectief voor onze medewerkers.
 
‘UWV is een dynamisch bedrijf waar geen dag hetzelfde is. Deze dynamiek brengt veel afwisseling met zich mee en geeft je de kans steeds weer nieuwe dingen te doen en te leren.’
De salarisindicatie bedraagt minimaal € 3.084 maximaal € 4.277 per maand op basis van een 38-urige werkweek, afhankelijk van kennis en ervaring.
 

Iets meer over ERP Staven binnen ons bedrijf

Concern ICT van UWV is verantwoordelijk voor het in stand houden en ontwikkelen van het UWV ICT landschap. Naast regie- en beleidstaken, is Concern ICT verantwoordelijk voor het in opdracht van de bedrijfsonderdelen beheren, ontwerpen en (laten) ontwikkelen van de ICT applicaties. De uitvoerende ICT taken zijn uitbesteed. Concern ICT bestaat uit de afdelingen: Portfoliomanagement & Architectuur, CIO Control, Enterprise Resource Planning Competence Center (ERP CC), en het ICT Bedrijf, waarbinnen ICT Services, Business Services, Leveranciersmanagement, HRM en PC&K hun plek vinden.
 

Interesse

Wij verzoeken u uitsluitend via de sollicitatielink te solliciteren.


Voordat je in dienst kunt treden dien je een recente Verklaring Omtrent Gedrag (VOG) te kunnen overleggen. Tijdens de selectieprocedure krijg je informatie over de aanvraag van de VOG.

Solliciteren kan via de sollicitatiebutton. Wij houden van snelle sollicitatieprocedures, dus de motivatiebrief mag kort en bondig zijn. Voor meer informatie kun je contact opnemen met George Bakker ( ).
 
Acquisitie n.a.v. deze vacature wordt niet op prijs gesteld.
 

Is dit niet de baan die je zoekt? Bekijk dan:

Extra informatie

Plaats
Amsterdam Sloterdijk
Dienstverbanden
Fulltime (startersfunctie)

Noord-Holland | Fulltime (startersfunctie)

Schrijf je nu in!

Wil jij op de hoogte gehouden worden van nieuwe interessante vacatures en altijd binnen 1 muisklik kunnen solliciteren? Schrijf je in als werkzoekende!

DIRECT INSCHRIJVEN

We heten wel YoungCapital, maar iedereen is even welkom. Ook als je al wat meer ervaring hebt. Meer weten? Check onze FAQ.