Helaas, deze vacature is niet actief.

Functioneel Ontwerper Appontwikkeling IV Organisatie in Amsterdam Sloterdijk

Amsterdam Sloterdijk, 32 - 38... Wat je gaat doenHeb jij de drive om twee van de meest bezochte websites van Nederland optimaal te laten functioneren? Realiseer jij dat onze nieuwe app live gaat? En vind jij het boeiend om jouw kennis...

Beschrijving

Amsterdam Sloterdijk, 32 - 38 uur


Wat je gaat doen

Heb jij de drive om twee van de meest bezochte websites van Nederland optimaal te laten functioneren? Realiseer jij dat onze nieuwe app live gaat? En vind jij het boeiend om jouw kennis in het grootschalige IT-landschap van UWV toe te passen? Dan ben jij de functioneel ontwerper die de webapplicaties van UWV mag ontwerpen in het SCRUM-team bij Klant&Service.  
 
Om onze klanten te voorzien van goede digitale dienstverlening bouwen we in een hoog tempo door aan de portalen en applicaties waar onze klanten gebruik van maken. Maandelijks worden onze websites UWV.nl en werk.nl meer dan 5 miljoen keer bezocht door werkzoekenden én werkgevers. Deze websites optimaliseren we door hier continu diensten voor te verbeteren en aan toe te voegen.
Als functioneel ontwerper in één van onze multifunctionele Scrumteams is het jouw rol om deze nieuwe functionaliteiten te ontwerpen en bestaande functionaliteiten te wijzigen. Dit doe je zowel voor kleine applicaties als voor grote projecten, zoals de website en de UWV app die in ontwikkeling zijn. Zo zorgen we er samen voor dat onze klant onze digitale dienstverlening zo prettig mogelijk ervaart.

‘De ontwikkeling van IT binnen UWV heeft ondertussen niet stilgestaan. Integendeel. De veranderingen gaan razendsnel.’ Shai Gharbaran – FO-er bij UWV
Wil je het hele interview lezen? Ga dan naar
 

Wat we van je verwachten

Kom je als Functioneel Ontwerper bij ons werken, dan kies je voor onze uitdagende ICT-omgeving en voor samenwerking. We bieden jou de kans om ons team te versterken en mee te werken aan de ambities van de UWV-divisie Klant & Service.
 
Je past als functioneel ontwerper in ons team als je proactief en nieuwsgierig bent, lef hebt en over een groot leervermogen beschikt. Daarnaast heb je een relevante studie- of werkachtergrond en bezit je de volgende vakvaardigheden:
 

  • kennis en ervaring met UML, RUP, Use Cases;
  • kennis en ervaring met Modelleringstechnieken;
  • minimaal HBO werk- en denkniveau.
Wat je van ons kan verwachten

Als UWV willen we het beste voor onze mensen betekenen. We bieden een uitdagende baan met uitstekende arbeidsvoorwaarden zoals een goed salaris, een dertiende maand, een modern keuzeplan arbeidsvoorwaarden, een goede pensioenvoorziening en aantrekkelijke regelingen voor opleiding en ontwikkeling. Daarnaast hechten we belang aan een goede werk-privé balans en ontwikkelperspectief voor onze medewerkers.
 
‘UWV is een dynamisch bedrijf waar geen dag hetzelfde is. (…) Deze dynamiek brengt veel afwisseling met zich mee en geeft je de kans steeds weer nieuwe dingen te doen en te leren.’
De salarisindicatie bedraagt maximaal € 4.277,- (medior) / € 4.768,- (senior) per maand op basis van een 38-urige werkweek, afhankelijk van kennis en ervaring.
 

Iets meer over ICT binnen ons bedrijf

“Jouw idee in de nieuwste app van UWV?”
Wij zijn een maatschappelijk dienstverleningsbedrijf dat e-dienstverlening hoog in het vaandel heeft staan en draait op ICT. Hierdoor kunnen we dienstverlening bieden die past bij de wensen van de burger, werkgevers, politiek en overige stakeholders. Binnen de Informatievoorziening (IV) organisatie werken we hieraan met 1500 professionals. Dit doen wij in nauwe samenwerking met externe ICT-leveranciers.
De belangrijkste IV-thema’s zijn ondergebracht in vijf IV-domeinen. Dit zijn: Infrastructuur & Informatiebeveiliging, E-dienstverlening, E-werken, Bedrijfsvoering en Gegevenshuishouding. Sleutelwoorden hierbij zijn stabiliteit, continuïteit, vereenvoudiging en modernisering.
 

Interesse

Wij verzoeken u uitsluitend via de sollicitatielink te solliciteren.


Solliciteren kan via de sollicitatiebutton. Wij houden van snelle sollicitatieprocedures, dus de motivatiebrief mag kort en bondig zijn. Voor meer informatie kun je contact opnemen met Rina Vogels ( of 06-51196564).
 
Acquisitie n.a.v. deze vacature wordt niet op prijs gesteld.
 

Is dit niet de baan die je zoekt? Bekijk dan:

Extra informatie

Plaats
Amsterdam Sloterdijk
Dienstverbanden
Fulltime (startersfunctie)

Noord-Holland | Fulltime (startersfunctie)

Schrijf je nu in!

Wil jij op de hoogte gehouden worden van nieuwe interessante vacatures en altijd binnen 1 muisklik kunnen solliciteren? Schrijf je in als werkzoekende!

DIRECT INSCHRIJVEN

We heten wel YoungCapital, maar iedereen is even welkom. Ook als je al wat meer ervaring hebt. Meer weten? Check onze FAQ.