Helaas, deze vacature is niet actief.

Fondsenwerver in Eindhoven

Beschrijving

De stad Eindhoven is bijzonder door de combinatie van technologie, design en kennis en barst van de energie. Verbeelding, creativiteit en daadkracht gaan hier hand in hand. De gemeente faciliteert en ondersteunt de stad en haar inwoners. We hebben één gezamenlijk doel: Eindhoven beter en sterker maken. Daarvoor zetten we elke dag onze talenten en vakmanschap in. Kom jij ons team versterken?

Het Van Abbemuseum is een van de meest toonaangevende musea voor hedendaagse kunst in Europa. Openheid, gastvrijheid en kennisuitwisseling zijn voor het Van Abbemuseum van belang en we prikkelen onszelf en onze bezoekers om over onderwerpen na te denken, bijvoorbeeld over de rol van de collectie als cultureel 'geheugen' of over het museum als publieke ruimte. Door internationale samenwerking en uitwisseling is het Van Abbemuseum bovendien een plaats waar creatieve kruisbestuiving plaatsvindt. Een bron van verwondering, inspiratie en verbeelding.

Jouw uitdagingJouw profiel

• Je beschikt over hbo / academisch werk- en denkniveau op gebied van fondsenwerving en communicatie, cultuur-/ kunstmanagement of vergelijkbaar;
• je hebt aantoonbare ervaring op het gebied van fondsen- en sponsorwerving en relatiemanagement;
• je hebt kennis van de culturele sector en affiniteit met moderne en hedendaagse kunst en sociaal-politieke onderwerpen;
• je beschikt over goede sociale vaardigheden, omdat je in deze rol een breed netwerk opbouwt en onderhoudt;
• je werkt in een internationale omgeving daarom beschik je over zeer goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid zowel in Nederlands als in Engels.

Het Van Abbemuseum onderschrijft de Code Culturele Diversiteit en heeft zich ten doel gesteld om als museum een afspiegeling van de maatschappij te zijn. Bij gelijke geschiktheid gaat de voorkeur uit naar de kandidaat die de diversiteit binnen ons team versterkt.

Ons aanbod

Bij de gemeente Eindhoven werk je in een prettige en informele sfeer. We vinden als goed werkgever een goede balans tussen werk en privé belangrijk . Je krijgt bij ons:
• een tijdelijk dienstverband voor de duur van een jaar en als we van beide kanten tevreden zijn, wordt het omgezet naar een vast contract;
• een salaris van maximaal € 3805,- bruto per maand (CAR schaal 9) op basis van een werkweek van 36 uur;
• 24 vakantiedagen als je 36 uur per week werkt. En de mogelijkheid om ADV op te bouwen;
• een vrij te besteden Individueel Keuze Budget van in totaal 17,05 % van je bruto salaris. Dit bestaat onder andere uit de vakantie- en eindejaarsuitkering en levensloopbijdrage;
• een vergoeding voor een trajectkaart van maximaal € 60,- per maand als je met de trein en/of bus reist. Kom je tenminste de helft van je aantal werkdagen te voet, met de fiets of e-bike? Ook dan krijg je een vergoeding;
• veel ruimte voor persoonlijke ontwikkeling en diverse cursussen en trainingen.

Extra informatie

Status
Inactief
Plaats
Eindhoven
Dienstverbanden
Fulltime (startersfunctie)

Eindhoven | Noord-Brabant | Fulltime (startersfunctie)

Schrijf je nu in!

Wil jij op de hoogte gehouden worden van nieuwe interessante vacatures en altijd binnen 1 muisklik kunnen solliciteren? Schrijf je in als werkzoekende!

DIRECT INSCHRIJVEN

We heten wel YoungCapital, maar iedereen is even welkom. Ook als je al wat meer ervaring hebt. Meer weten? Check onze FAQ.