Helaas, deze vacature is niet actief.

docent Biologie Terra in Groningen

Voor onze vestiging Terra Groningen mbo zoeken wij met ingang van zo spoedig mogelijk... DOCENT... 0,25 fte vacaturenummer... Onze school Terra Groningen biedt diverse mbo-opleidingen op alle niveaus aan ruim 1000 leerlingen. We...

Beschrijving

Voor onze vestiging Terra Groningen mbo zoeken wij met ingang van zo spoedig mogelijk een

DOCENT NEDERLANDS

0,25 fte
vacaturenummer 1045

Onze school
Terra Groningen biedt diverse mbo-opleidingen op alle niveaus aan ruim 1000 leerlingen. We werken met het onderwijsconcept regioleren en sluiten aan bij de kwaliteiten en ambities van onze leerlingen. We begeleiden de leerlingen om succesvol te zijn in de samenleving, in het vervolgonderwijs en in het beroep van hun keuze. Er is aandacht voor talentontwikkeling, binnen en buiten de muren van de school. De leerling wordt op elk niveau maximaal uitgedaagd en optimaal begeleid. Terra Groningen is gevestigd in een mooi schoolgebouw aan de Hereweg.

Wij zoeken een collega
o die een relevante (hbo-) opleiding heeft op het vakgebied en bij voorkeur beschikt over een tweedegraads onderwijsbevoegdheid;
o die zich herkent in onze kernwaarden; gemeenschappelijk versterkend en bewust persoonlijk en werkt vanuit de bij Terra algemeen geldende waarden: kwaliteit, betrokkenheid, ontwikkelingsgerichtheid, veiligheid, resultaatgerichtheid en efficiency;
o die een onderwijsvisie heeft waarbij de leerling centraal staat en uitdaging ziet in het begeleiden van leerlingen bij hun studieloopbaan;
o die beschikt over brede vakinhoudelijke en vakdidactische kennis en vaardigheden;
o die reflecteert op zijn/haar handelen;
o die goed kan samenwerken met collega’s en een professionele instelling heeft.

Wij bieden
Een uitdagende functie binnen een plezierige werkomgeving, waarbij de kernwaarden centraal staan. Het betreft een LB-functie volgens de cao mbo met een maximum salaris van € 4.019,- per maand op basis van een volledige betrekking.

Informatie
Voor verdere informatie kun je contact opnemen met mevrouw Joke Feldbrugge, afdelingsdirecteur. Dagelijks te bereiken (ivm zomervakantie) van 18.00 - 20.00 uur.

.

Extra informatie

Plaats
Groningen
Dienstverbanden
Fulltime (startersfunctie)

Groningen | Groningen | Fulltime (startersfunctie)

Schrijf je nu in!

Wil jij op de hoogte gehouden worden van nieuwe interessante vacatures en altijd binnen 1 muisklik kunnen solliciteren? Schrijf je in als werkzoekende!

DIRECT INSCHRIJVEN

We heten wel YoungCapital, maar iedereen is even welkom. Ook als je al wat meer ervaring hebt. Meer weten? Check onze FAQ.