Helaas, deze vacature is niet actief.

Souschef in Arnhem - Oranjekazerne

Wat ga je... Paresto verzorgt 24/7 de catering voor de gehele Defensieorganisatie. Van de vredes- en wallocaties en in de oefengebieden, tot aan de operatiegebieden. Jij ondersteunt ons team als creatieve, flexibele en...

Beschrijving

Wat ga je doen

Paresto verzorgt 24/7 de catering voor de gehele Defensieorganisatie. Van de vredes- en wallocaties en in de oefengebieden, tot aan de operatiegebieden. Jij ondersteunt ons team als creatieve, flexibele en ervaren souschef. Binnen het keukenteam heb jij een sturende en coachende rol.

Als souschef ondersteun je de chefkok met de dagelijkse aansturing van het keukenteam. Maar ook bij het begeleiden van het keukenteam in veranderingen in het werk. Daarnaast maak je handig gebruik van Word, Excel en het bestelprogramma EATEC om je administratieve rol kracht bij te zetten. Zo stel je de werkplanningen op en ben je betrokken bij de inkoop van ingrediënten. Ook werk je mee in de uitvoering. Daarbij ben je een voorbeeld voor het keukenteam als het gaat om vakkennis en gastgerichtheid. Bovendien ben je in staat om als leermeester op te treden.

Wie zoeken we
  • Je hebt een mbo-opleiding zelfstandig werkend kok op niveau 3, of niveau 3 kwalificatiestructuur horeca-opleidingen, of een vergelijkbare combinatie van opleiding en ervaring.
  • Je hebt enige tijd als zelfstandig werkend kok gewerkt, en je hebt ervaring als het gaat om coördinerende taken.
  • Je spreekt en schrijft goed Nederlands.
  • Je hebt een zeer gastgerichte en flexibele instelling.
  • Je hebt affiniteit met herstelvoeding en/of bent enthousiast om dit concept verder op de kaart te zetten.
Arbeidsvoorwaarden

Salarisniveau
Minimum salaris: € 1775 bruto per maand
Maximum salaris: € 2600 bruto per maand

(Het genoemde salaris is gebaseerd op een volledige werkweek.)

Overige arbeidsvoorwaarden

Naast het salaris en vakantiegeld kun je rekenen op een eindejaarsuitkering van 6,2%. Defensie hecht sterk aan persoonlijke groei en loopbaanontwikkeling en biedt daarvoor tal van mogelijkheden. Tot de secundaire arbeidsvoorwaarden behoren onder meer maximaal 75% betaald ouderschapsverlof (onder voorwaarden), studiefaciliteiten, een extra verlofregeling voor ouderen en een vergoeding woon-werkverkeer.

De organisatie - Ministerie van Defensie, Defensie Ondersteuningscommando

Defensie zet zich in voor de belangen, welvaart en vrijheid van Nederland. We zijn dagelijks actief in binnen- en buitenland. Onze wereldwijde inzet versterkt de internationale samenwerking en zorgt ervoor dat mensen zich in vrijheid kunnen ontplooien. Nu en in de toekomst.

Bij het ministerie van Defensie werken ongeveer 58.000 mensen direct en indirect aan vrede en veiligheid. Het ministerie bestaat uit de Bestuursstaf (het departement), de Koninklijke Marine, de Koninklijke Landmacht, de Koninklijke Luchtmacht, de Koninklijke Marechaussee, het Defensie Ondersteuningscommando (DOSCO) en de Defensie Materieel Organisatie (DMO).

Defensie is een van de grootste werkgevers van Nederland en vertoont overeenkomsten met een groot bedrijf. De operationele commando's (zee-, land- en luchtstrijdkrachten), de Marechaussee, het DOSCO en de DMO lijken op werkmaatschappijen.

Defensie Ondersteuningscommando
Het Defensie Ondersteuningscommando (DOSCO) is de overkoepelende dienstverlener voor de gehele defensieorganisatie. Het doel van het DOSCO is de klantgerichtheid versterken, de dienstverlening professionaliseren en de doelmatigheid vergroten.

De afdeling - Divisie Facilitair en Logistiek, Paresto

De divisie Facilitair en Logistiek (DF&L) ressorteert onder het Defensie Ondersteuningscommando. DF&L is gericht op lokale en regionale dienstverlening en bestaat uit een staf en drie directies: Vraag- en Aanbodmanagement, Facilitair en Logistiek. De directie Facilitair bestaat uit Paresto, het Facilitair Bedrijf Defensie en het dienstencentrum Internationale Ondersteuning Defensie. De Operationele Ondersteuningsgroep maakt deel uit van Paresto.

Paresto
Paresto verzorgt 24/7 de catering voor de gehele Defensieorganisatie op de vredes- en wallocaties en in de oefengebieden, tot aan de operatiegebieden. Paresto voorziet daarnaast in producten en diensten voor de voedings- en kantineverzorging, ter ondersteuning van operationele en oefenende eenheden.

Extra informatie

Plaats
Arnhem - Oranjekazerne

Gelderland

Schrijf je nu in!

Wil jij op de hoogte gehouden worden van nieuwe interessante vacatures en altijd binnen 1 muisklik kunnen solliciteren? Schrijf je in als werkzoekende!

DIRECT INSCHRIJVEN

We heten wel YoungCapital, maar iedereen is even welkom. Ook als je al wat meer ervaring hebt. Meer weten? Check onze FAQ.