Helaas, deze vacature is niet actief.

docent Dierhouderij Terra Assen vo in Groningen

Voor onze vestiging Terra Assen vo zoeken wij met ingang van 1 september tot einde schooljaar... DOCENT... 0,6 fte vacaturenummer... Onze school Terra Assen biedt vmbo, het Groene Lyceum en mbo entree- en niveau 2 opleidingen aan...

Beschrijving

Voor onze vestiging Terra Assen vo zoeken wij met ingang van 1 september tot einde schooljaar een

DOCENT DIERHOUDERIJ

0,6 fte
vacaturenummer 1026

Onze school
Terra Assen biedt vmbo, het Groene Lyceum en mbo entree- en niveau 2 opleidingen aan ruim 1000 leerlingen. Wij sluiten aan bij de kwaliteiten en ambities van de leerling. We begeleiden de leerlingen om succesvol te zijn in de samenleving, in het vervolgonderwijs en in het beroep van hun keuze. Er is aandacht voor talentontwikkeling, binnen en buiten de muren van de school. De leerling wordt op elk niveau maximaal uitgedaagd en optimaal begeleid. Terra Assen heeft een jong en enthousiast team van docenten en ondersteunende medewerkers en is gevestigd in een kleinschalig, prettig en modern schoolgebouw aan de Vredeveldseweg.

Wij zoeken een collega
o die een relevante (hbo-) opleiding heeft op het vakgebied en bij voorkeur beschikt over een tweedegraads onderwijsbevoegdheid;
o die zich herkent in onze kernwaarden; gemeenschappelijk versterkend en bewust persoonlijk en werkt vanuit de bij Terra algemeen geldende waarden: kwaliteit, betrokkenheid, ontwikkelingsgerichtheid, veiligheid, resultaatgerichtheid en efficiency;
o die een onderwijsvisie heeft waarbij de leerling centraal staat en uitdaging ziet in het begeleiden van leerlingen bij hun studieloopbaan;
o die beschikt over brede vakinhoudelijke en vakdidactische kennis en vaardigheden;
o die reflecteert op zijn/haar handelen;
o die goed kan samenwerken met collega’s en een professionele instelling heeft.

Wij bieden
Een afwisselende baan in een plezierige werkomgeving. Het betreft een LB-functie volgens de cao mbo met een maximum salaris van € 4.019,-per maand op basis van een volledige betrekking.

Informatie Voor verdere informatie kun je contact opnemen met de heer B. Bos, tel. (0592) 312298.

Geïnteresseerd?
Word je enthousiast bij het lezen van deze vacature en denk je dat je de geschikte kandidaat bent? Dan verzoeken we je digitaal te solliciteren. Klik  om direct naar de vacature te gaan. Reacties (mét cv) ontvangen wij graag zo spoedig mogelijk, maar uiterlijk 12 juli 2018.

.

Extra informatie

Plaats
Groningen
Dienstverbanden
Fulltime (startersfunctie)

Groningen | Groningen | Fulltime (startersfunctie)

Schrijf je nu in!

Wil jij op de hoogte gehouden worden van nieuwe interessante vacatures en altijd binnen 1 muisklik kunnen solliciteren? Schrijf je in als werkzoekende!

DIRECT INSCHRIJVEN

We heten wel YoungCapital, maar iedereen is even welkom. Ook als je al wat meer ervaring hebt. Meer weten? Check onze FAQ.