Helaas, deze vacature is niet actief.

Dierverzorger Terra Meppel in Groningen

Voor onze vestigingen Terra Meppel mbo en vo zoeken wij met ingang van 18 juli 2018... DIERVERZORGER (0,5 fte) (betreft ziektevervanging) Werkdagen: met name in het weekend en één dag in de week. 0,5 fte vacaturenummer... Onze school Terra...

Beschrijving

Voor onze vestigingen Terra Meppel mbo en vo zoeken wij met ingang van 18 juli 2018 een

DIERVERZORGER (0,5 fte) (betreft ziektevervanging)

Werkdagen: met name in het weekend en één dag in de week.

0,5 fte
vacaturenummer 1027

Onze school
Terra Meppel mbo biedt diverse mbo-opleidingen op alle niveaus aan ruim 400 leerlingen. We werken met het onderwijsconcept regioleren en sluiten aan bij de kwaliteiten en ambities van onze leerlingen. We begeleiden de leerlingen om succesvol te zijn in de samenleving, in het vervolgonderwijs en in het beroep van hun keuze. Er is aandacht voor talentontwikkeling, binnen en buiten de muren van de school. De leerling wordt op elk niveau maximaal uitgedaagd en optimaal begeleid. Terra Meppel is gevestigd in een modern schoolgebouw aan de Werkhorst.

Onze school
Terra Meppel vo is een christelijke school en biedt vmbo en het Groene Lyceum aan ruim 750 leerlingen. Wij sluiten aan bij de kwaliteiten en ambities van de leerling. We begeleiden de leerlingen om succesvol te zijn in de samenleving, in het vervolgonderwijs en in het beroep van hun keuze. Er is aandacht voor talentontwikkeling, binnen en buiten de muren van de school. De leerling wordt op elk niveau maximaal uitgedaagd en optimaal begeleid. Terra Meppel heeft een jong en enthousiast team van docenten en ondersteunende medewerkers en is gevestigd in twee schoolgebouwen aan de Werkhorst: het Juniorcollege voor de onderbouw en het Groene Land gebouw voor de bovenbouw.

Wij zoeken een collega
o die zich herkent in onze kernwaarden; gemeenschappelijk versterkend en bewust persoonlijk en werkt vanuit de bij Terra algemeen geldende waarden: kwaliteit, betrokkenheid, ontwikkelingsgerichtheid, veiligheid, resultaatgerichtheid en efficiency;
o die in het bezit is van een diploma dierverzorging niveau 3 of 4 (en/of paraveterinair dierenartsassistent niv. 4;
o die woonachtig is in Meppel of directe omgeving (straal 10 km);
o die ervaring heeft met het verzorgen van zowel koudbloedige- als warmbloedige gezelschapsdieren.

Kernwoorden: zelfstandig, flexibel, collegiaal, aanpakker, nauwkeurig.

Wij bieden
Een uitdagende functie binnen een plezierige werkomgeving, waarbij de kernwaarden centraal staan. Het betreft een schaal 4 functie volgens de cao mbo met een maximum salaris van € 2.361,- per maand op basis van een volledige betrekking.

Informatie
Voor verdere informatie kun je contact opnemen met mevr. S. Witschge, tel. (0522) 251368.

Geïnteresseerd?
Word je enthousiast bij het lezen van deze vacature en denk je dat je de geschikte kandidaat bent? Dan verzoeken we je digitaal te solliciteren. Klik  om direct naar de vacature te gaan. Reacties (mét cv) ontvangen wij graag zo spoedig mogelijk, maar uiterlijk 13 juli 2018.

 

.

Extra informatie

Plaats
Groningen
Dienstverbanden
Fulltime (startersfunctie)

Groningen | Groningen | Fulltime (startersfunctie)

Schrijf je nu in!

Wil jij op de hoogte gehouden worden van nieuwe interessante vacatures en altijd binnen 1 muisklik kunnen solliciteren? Schrijf je in als werkzoekende!

DIRECT INSCHRIJVEN

We heten wel YoungCapital, maar iedereen is even welkom. Ook als je al wat meer ervaring hebt. Meer weten? Check onze FAQ.