Helaas, deze vacature is niet actief.

HR-adviseur in Groningen

Ter versterking van ons team zijn wij op zoek naar een HR-adviseur voor 32 uur per... Wie zijn wij? Accare is een professionele en ambitieuze organisatie voor jeugd ggz, die haar medewerkers veel ruimte biedt voor eigen initiatief en...

Beschrijving

Ter versterking van ons team zijn wij op zoek naar een HR-adviseur voor 32 uur per week

Wie zijn wij?

Accare is een professionele en ambitieuze organisatie voor jeugd ggz, die haar medewerkers veel ruimte biedt voor eigen initiatief en vernieuwing. We werken vanuit 30 locaties in noord, midden en oost Nederland. Elk kind kan bij ons terecht ook in complexe situaties of bij een zeldzame aandoening. We behandelen een kind bij voorkeur in zijn vertrouwde omgeving, zodat het gewoon naar zijn eigen school kan gaan, kan sporten of afspreken met vrienden. Dat doen we in nauwe samenwerking met huisartsen, wijkteams en scholen. Onze aanpak sluit altijd aan bij de vraag van het kind en zijn ouders. We luisteren en nemen niet over. Elk kind kan dus meekijken in zijn eigen dossier. We nemen zelden een kind op; alleen als het niet anders kan  is opname een geïntegreerd onderdeel van een totaaltraject. We kunnen zo werken, omdat we een academisch centrum zijn en buiten de kaders durven denken. Onze afdeling opleiding en research doet continu onderzoek naar de effectiviteit van behandelingen. De kennis die we opdoen delen we via opleidingen of refereeravonden die we samen organiseren met andere zorgorganisaties. Op die wijze innoveren we voortdurend naar de best bewezen werkzame zorg.

Wat houdt de functie in
Als HR-adviseur maak je onderdeel uit van een team bestaande uit HR advies, HR-/salarisadministratie, Functioneel Beheer en de HR Manager. Samen geven jullie vorm en inhoud aan het HR beleid en diverse organisatievraagstukken.

Als HR-adviseur geef je mede richting aan de gewenste organisatieontwikkeling, duurzame ontwikkeling van onze medewerkers en HR dienstverlening. Je durft buiten gebaande paden te denken, kunt goed aansluiten bij de behoefte van Mens en Organisatie en hebt verfrissende ideeën over hoe dit om te zetten in de praktijk. Je bent aanspreekpunt voor het Regiomanagement en werkt intensief samen met de diverse onderdelen van Bedrijfsondersteuning (o.a. Control/ICT/Facilitair/Communicatie) aan integrale dienstverlening. Je werkt voor verschillende locaties van Accare met als standplaats Assen.

Wat breng je mee?

  • Je hebt ruime ervaring als HR professional
  • Je hebt ruime ervaring in verandertrajecten of complexe organisatievraagstukken
  • Je hebt een HBO werk- en denkniveau
  • Je hebt een eigentijdse visie op HR- en organisatieontwikkeling
  • Je hebt een moderne visie op de inzet van HR applicaties en digitale tools
  • Je bent initiatiefrijk, resultaatgericht en hands on
  • Je bent nieuwsgierig en onderzoekend

Ben je op zoek naar een HR functie, waarbij je zelf de regie, verantwoordelijkheid en zelfstandigheid hebt binnen een voortvarend  team? Dan is dit wellicht jouw kans!   

Wat bieden wij

Afhankelijk van opleiding en ervaring wordt de functie ingedeeld CAO GGZ

Accare biedt een uitdagende en professioneel ontwikkelrijke werkomgeving. Je krijgt als medewerker de ruimte voor ondernemerschap. Daarnaast is het de plek waar je je op je eigen vakgebied gedegen kunt ontwikkelen en waar je de kans krijgt om nieuwe ideeën in de praktijk te brengen. We bieden een aantrekkelijk pakket secundaire arbeidsvoorwaarden, zoals het fietsenplan, laptop, mobiele telefoon, pensioenfonds, eindejaarsuitkering, korting bij (zorg) verzekeringen en een goede reiskosten regeling. Het betreft een arbeidsovereenkomst voor een jaar en daarna wordt het bij goed functioneren omgezet naar een vast dienstverband.

Vragen? Neem contact met ons op en wij vertellen je er graag meer over

Wil je meer informatie over de sollicitatieprocedure, neem dan contact op met Floor Grimberg (HR adviseur Werving en Selectie), telefoonnummer 06-86848479. Voor inhoudelijke informatie kun je terecht bij Inge Buis (HR manager a.i.), telefoonnummer 06-51297252.

Solliciteren
Wil je meer informatie over de sollicitatieprocedure, neem dan contact op met Floor Grimberg (HR adviseur werving en selectie), telefoonnummer 06-86848479.

Je kunt solliciteren tot en met 12 juli 2018 via

of . Gebruik hiervoor uitsluitend onderaan de vacaturetekst de knop ‘solliciteren’. Je krijgt een ontvangstbevestiging per mail.

Extra informatie

Plaats
Groningen
Dienstverbanden
Fulltime (startersfunctie)

Groningen | Groningen | Fulltime (startersfunctie)

Schrijf je nu in!

Wil jij op de hoogte gehouden worden van nieuwe interessante vacatures en altijd binnen 1 muisklik kunnen solliciteren? Schrijf je in als werkzoekende!

DIRECT INSCHRIJVEN

We heten wel YoungCapital, maar iedereen is even welkom. Ook als je al wat meer ervaring hebt. Meer weten? Check onze FAQ.