Helaas, deze vacature is niet actief.

Midoffice Medewerker Team Publiek in Eemnes

De BEL Combinatie, werkorganisatie voor drie gemeenten, zoekt een: Midoffice Medewerker Team Publiek    32-36  uur per... Een uitdagende baan bij een bijzondere constructie in gemeenteland! De... De BEL Combinatie is een...

Beschrijving

De BEL Combinatie, werkorganisatie voor drie gemeenten, zoekt een:

Midoffice Medewerker Team Publiek    32-36  uur per week

Een uitdagende baan bij een bijzondere constructie in gemeenteland!

De Organisatie

De BEL Combinatie is een samenwerkingsverband tussen de gemeenten Blaricum, Eemnes en Laren. In deze constructie zijn de drie gemeenten zelfstandig en maken alle drie gebruik van één professionele en flexibele ambtelijke organisatie, de BEL Combinatie. Je werkveld is hierdoor verspreid over de gemeenten Blaricum, Eemnes en Laren. Onze organisatie houdt niet vast aan één organisatiemodel, maar blijft zich continue ontwikkelen. Wij werken op alle niveaus in de organisatie vanuit de volgende vier competenties: professionaliteit, openheid, samenwerken en publiek ondernemerschap.

Gedeputeerde Staten van Noord-Holland heeft opdracht gegeven voor het laten uitvoeren van een bestuurskrachtonderzoek in de regio Gooi- en Vechtstreken. Op basis van de inzichten die het bestuurskrachtonderzoek heeft  gegeven, is besloten welke vervolgstappen in de bestuurlijke inrichting van de regio zijn te nemen. Het besluit van Gedeputeerde Staten is dat een AHRI-procedure is gestart om te komen tot gemeentelijke herindeling binnen de regio Gooi- en Vechtstreek.

Wie zijn wij?

Het team Publiek is bij uitstek het visitekaartje van de BEL Combinatie en de drie gemeenten. Wij verzorgen alle taken rondom burgerzaken, de organisatie en uitvoering van de verkiezingen. Onze gasten ontvangen wij aan de receptie, we beantwoorden  zoveel mogelijk algemene vragen binnen onze Front Office en we geven informatie aan de balie Vergunningen.

De komende jaren zal het team Publiek nog meer dan nu de Frontoffice van de BEL Combinatie zijn voor vragen van inwoners en bedrijven. Ons team herbergt naast de Frontoffice van de BEL Combinatie en de drie gemeenten, ook de Midoffice en de Backoffice op het vakgebied van Burgerzaken specifiek. Binnen dat vakgebied zijn we op zoek naar een ervaren, gemotiveerde en klantgerichte medewerker om ons team verder te helpen om een van de beste teams Burgerzaken van de regio te worden.

Het profiel

Als medewerker Midoffice ben je zelfstandig werkzaam en vervul je onder andere de volgende werkzaamheden:

 • werkzaamheden rondom de Burgerlijke Stand;
 • adresonderzoek;
 • verwerking complexe mutaties;
 • controle mutaties burgerzaken;
 • ondersteuning en uitvoering verkiezingen;
 • Vraagbaak frontoffice;
 • verwerking berichtenverkeer;
 • briefadressen;
 • beoordeling eenvoudige brondocumenten etc.

Je bent daarnaast proceseigenaar en verantwoordelijk voor de doorontwikkeling van specifieke processen en je weet de vertaalslag te maken van wetaanpassingen naar de dagelijkse praktijk. De digitalisering van de processen speelt hier een grote rol in.

Wij zoeken iemand met een flexibele instelling, die redeneert vanuit het oogpunt van de dienstverlening en altijd op zoek is naar hoe het beter kan. Elke dag een stap extra voor de klant, is jouw uitgangspunt. Je bent in staat over je eigen werk heen te kijken en te zien wat nodig is voor de verdere ontwikkeling van de dienstverlening, ook op langere termijn. Je toont eigenaarschap en neemt verantwoordelijkheid voor jouw werk. Je maakt gebruik van de kennis om je heen en deelt die met jouw collega’s, om elkaar verder op te leiden en te ontwikkelen. Je hebt de ontwikkelingen op het gebied van burgerzaken gevolgd en begrijpt wat er van het vakgebied de komende jaren wordt verwacht. Je bent goed op de hoogte van de recente ontwikkelingen op het vlak van beleid, wetgeving en jurisprudentie. Wij verwachten van jou een kritische blik op onze dienstverlening binnen het vakgebied Burgerzaken en een actieve rol in de verbetering van ons werk hiervan. Je bent stressbestendig en weet een zorgvuldige en integere werkwijze te combineren met de noodzakelijke handelingssnelheid en oplossingsgerichtheid.

De functie-eisen

Voor deze functie is een MBO+/HBO werk- en denkniveau vereist. Je bent in het bezit van een gedegen burgerzakenopleiding en hebt aantoonbaar enkele jaren ervaring in een soortelijke functie bij een gemeentelijke organisatie. Je bent op zoek naar een nieuwe uitdaging en wilt pro-actief samen met je collega’s een bijdrage leveren aan het verder verbeteren van ons mooie vakgebied. Je denkt niet in problemen, maar in kansen en staat open om naast inhoudelijk ook continue te investeren in je persoonlijke ontwikkeling. Je kennis en ervaring zijn voor ons belangrijk, maar je persoonlijkheid maakt voor ons het verschil.

Ons Aanbod

We bieden je een dynamische omgeving waarin je jezelf de komende jaren verder kunt ontwikkelen. Continue ontwikkeling op professioneel – en persoonlijk vlak zien wij als vanzelfsprekend. Het profiel van de Midoffice Medewerker is nieuw ontworpen vanuit de doorontwikkeling waar het team Publiek zich in bevindt. Dit betekent dat de inschaling van deze functie gebaseerd is op een voorlopige schatting. Later dit jaar zullen de beschrijving en waardering definitief worden vastgesteld. Wij bieden jou het volgende:

 • Een indicatie salaris van maximaal € 3.376,- (schaal 8, salarispeil 1 januari 2018) bruto per maand op basis van 36 uur);
 • Individueel Keuzebudget (IKB) van 16,8% van het jaarsalaris;
 • Variabele werktijden;
 • Een modern en flexibel pakken aan arbeidsvoorwaarden. Voor alle gemeenteambtenaren gelden de arbeidsvoorwaarden van de CAR-UWO;

Solliciteren

Geïnteresseerd? Stuur dan je sollicitatie met motivatie en C.V. uiterlijk 10 juni 2018 ter attentie van Eva de Graaf-Folkersma, Adviseur HRM. Heb je vragen over de functie, neem dan contact op met Thio van der Velde, Teamleider Publiek. Zij zijn bereikbaar via telefoonnummer: 14035. De sollicitatiegesprekken staan gepland in week 25 en 26, te weten op dinsdagmiddag 19 juni (1e ronde) en dinsdagmiddag 26 juni 2018 (2e ronde).

Extra informatie

Plaats
Eemnes
Dienstverbanden
Fulltime (startersfunctie)

Eemnes | Utrecht | Fulltime (startersfunctie)

Schrijf je nu in!

Wil jij op de hoogte gehouden worden van nieuwe interessante vacatures en altijd binnen 1 muisklik kunnen solliciteren? Schrijf je in als werkzoekende!

DIRECT INSCHRIJVEN

We heten wel YoungCapital, maar iedereen is even welkom. Ook als je al wat meer ervaring hebt. Meer weten? Check onze FAQ.