Helaas, deze vacature is niet actief.

Verpleegkundigen HBO in Groningen

We zijn voor onze beschouwende afdeling Interne Geneeskunde op zoek naar enthousiaste, leergierige verpleegkundigen! De... Op onze afdeling vind je alle aspecten van het verpleegkundig vak: van het leveren van basiszorg en het...

Beschrijving

We zijn voor onze beschouwende afdeling Interne Geneeskunde op zoek naar enthousiaste, leergierige verpleegkundigen!

De afdelingen

Op onze afdeling vind je alle aspecten van het verpleegkundig vak: van het leveren van basiszorg en het uitvoeren van verpleegtechnische handelingen tot het bieden van palliatieve begeleiding. Samen met de betrokken collega's leveren we gastvrije zorg aan algemene interne, oncologische, endocrinologische en hematologische patiënten. Deze functie geeft jou dan ook de mogelijkheid om patiëntenzorg te bieden aan patiënten met een diversiteit aan ziektebeelden.

De functie

De functie van verpleegkundige HBO is nieuw binnen het Martini Ziekenhuis en daarmee deels nog in ontwikkeling. Op de afdeling werken wij met het model van teamverpleging met patiënttoewijzing. Binnen en tussen deze teams heb je als verpleegkundige HBO een regierol op het gebied van  kwaliteit van zorg: je bewaakt en bevordert de kwaliteit van de verpleegkundige zorg en initieert verbeteringen.

Om deze regierol goed te kunnen vervullen volg je binnen het ziekenhuis een opleidingstraject bestaande uit 4 modules gedurende je eerste jaar. Dit betreft scholing op het gebied van coaching, klinisch redeneren, verpleegkundig leiderschap en Evidence Based Practice. Ook op de werkplek word je begeleid en gecoacht in deze ontwikkelingen. Dagcoördinatie op de eigen en coördinatie tussen andere verpleegafdelingen is onderdeel van je functie.

Als verpleegkundige HBO ben je primair natuurlijk verpleegkundige: je verleent en coördineert verpleegkundige zorg en psychosociale begeleiding in alle voorkomende situaties om herstel, gezondheid en vitaliteit van individuele patiënten te bevorderen. Samen met de regierol maakt dat deze functie tot een zeer uitdagende rol waarin je je bovendien nog volop kunt ontwikkelen. We verwachten dan ook van jou dat je actief bijdraagt aan de professionele ontwikkeling van het team en voortdurend oog hebt voor verbetering en innovatie!

We bieden

Het salaris bedraagt max. 3.421,- euro bruto per maand bij een 36-urige werkweek (FWG 50). Het gaat om een aanstelling van 24 - 32 uur per week voor bepaalde tijd voor de duur van eerst 1 jaar, met zicht op een dienstverband voor onbepaalde tijd.

Je ontvangt 8,33% vakantietoeslag en 8,33% eindejaarsuitkering.

Ook biedt de Cao Ziekenhuizen o.a. regelingen op het gebied van verhuiskosten, studiekosten, ziektekosten en pensioen. Het Martini Ziekenhuis is aangesloten bij het pensioenfonds Zorg en Welzijn. We hebben een aantal goede voorzieningen voor medewerkers, o.a. collectieve zorgverzekeringen, pc privé regeling, het fietsplan, bedrijfsfitness en een fiscale regeling woon-werkverkeer.

Het Martini Ziekenhuis is goed bereikbaar met het openbaar vervoer en met de auto. Voor medewerkers is op loopafstand een ruim parkeerterrein aanwezig.

We vragen
  • diploma HBO-V;
  • BIG-registratie;
  • ingeschreven in het Kwaliteitsregister;
  • ervaring binnen een ziekenhuis.

Verder ben je een enthousiaste en gemotiveerde verpleegkundige die zelfstandig en in teamverband kan werken. Voor deze rol is het belangrijk dat je in staat bent om wetenschappelijke kennis, Evidence Based Practice (EBP), klinisch redeneren en klinische expertise (praktijkkennis) om te zetten naar de afdelingsorganisatie. Je bent vakbekwaam, denkt procesgericht en werkt resultaatgericht. Flexibiliteit is één van je basiscompetenties en je beschikt over goede sociale en communicatieve vaardigheden.

Belangstelling

Je kunt solliciteren op de vacature via het  op de website van het Martini Ziekenhuis.

Acquisitie naar aanleiding van de vacature wordt niet op prijs gesteld.

Informatie

. 050 - 5246501. Kijk voor meer
informatie over ons ziekenhuis op

Extra informatie

Plaats
Groningen
Dienstverbanden
Fulltime (startersfunctie)

Groningen | Groningen | Fulltime (startersfunctie)

Schrijf je nu in!

Wil jij op de hoogte gehouden worden van nieuwe interessante vacatures en altijd binnen 1 muisklik kunnen solliciteren? Schrijf je in als werkzoekende!

DIRECT INSCHRIJVEN

We heten wel YoungCapital, maar iedereen is even welkom. Ook als je al wat meer ervaring hebt. Meer weten? Check onze FAQ.