Helaas, deze vacature is niet actief.

HRM-adviseur M/V in Nijkerk

Vacature... Inwoners, ondernemers, maatschappelijke instellingen en gemeente: samen zijn we Nijkerk, een dynamische gemeente met 42.000 inwoners. Als gemeentelijke organisatie faciliteren wij initiatieven van de samenleving en zoeken we...

Beschrijving

Vacature 201812

Inwoners, ondernemers, maatschappelijke instellingen en gemeente: samen zijn we Nijkerk, een dynamische gemeente met 42.000 inwoners. Als gemeentelijke organisatie faciliteren wij initiatieven van de samenleving en zoeken we de samenwerking actief op. Onze organisatie bestaat uit 27 slagvaardige zelfsturende teams, die plaats- en tijdonafhankelijk werken. Werk je bij ons, dan ben je een zelfstandige, ondernemende en flexibele professional. Voor de gemeente Nijkerk staan de kernwoorden ‘vertrouwen’, ‘verantwoordelijkheid’ en ‘eigen kracht’ centraal.

Voor ons team HRM zoeken wij een bevlogen en strategische

HRM-adviseur M/V

32-36 uur per week

Het team HRM  heeft  een belangrijke rol in de doorontwikkeling van onze zelfsturende organisatie. Daarnaast is het team zelf in ontwikkeling binnen een vergaand samenwerkingsverband tussen 4 gemeenten: Bunschoten, Leusden, Nijkerk en Putten (BLNP).

Wat ga je doen?

Als HRM-adviseur ben je een sparringpartner voor de teams, die in een fase van doorontwikkeling zijn. Belangrijk als HRM-adviseur is dat je proactief handelt en verbindingen kan leggen tussen organisatiedoelen en teamdoelen. Je gaat de teams en teamleden adviseren, ondersteunen en coachen op het HR- terrein. Concreet zijn dit (onder andere) de volgende HRM-processen:

 • capaciteitsvraagstukken, personeels- en jaarplanning;
 • werving en selectie;
 • ontwikkelings- mobiliteit- en begeleidingsvraagstukken van teammedewerkers;
 • casemanagement verzuim;
 • bijdragen aan en leiden van HRM gerelateerde projecten.

Functie-eisen

 • je beschikt over een HBO-plus/WO werk- en denkniveau, richting Personeel & Arbeid;
 • je hebt minimaal 3 jaar passende werkervaring in de genoemde onderwerpen,  bij voorkeur in een gemeentelijke organisatie;
 • kennis van en visie op zelfsturende organisaties is een pré;
 • je bent sterk in analyseren, adviseren en motiveren;
 • je beschikt over goede schriftelijke en mondelinge communicatieve vaardigheden;
 • je hebt aantoonbaar projectmanagement-vaardigheden;
 • kennis van de systemen Beaufort en YouForce is een pré.

Competenties

Je bent in staat om overzicht te bewaren in een hectische omgeving. Je zoekt de samenwerking op. Overige competenties: klantgericht, organisatiesensitief, inventief, oplossingsgericht, flexibel, overtuigingskracht en integer. Deze eigenschappen,  in combinatie met een positieve instelling en energieke werkhouding maken  jou tot een waardevolle aanvulling op ons team.

Wij zien graag dat je als medewerker:

 • nieuwsgierig blijft en in ontwikkeling wilt zijn.
 • de samenwerking zoekt en zelfstandig je taken oppakt.
 • kritisch durft te zijn en feedback geeft en ontvangt.
 • samen met je team de resultaten bepaalt.

Salaris

Afhankelijk van opleiding en ervaring bieden wij voor deze functie een salaris van maximaal € 4.541,- bij een fulltime dienstverband (schaal 10A, salarispeil 1 januari 2018).

Extra informatie

Plaats
Nijkerk
Dienstverbanden
Fulltime (startersfunctie)

Nijkerk | Utrecht | Fulltime (startersfunctie)

Schrijf je nu in!

Wil jij op de hoogte gehouden worden van nieuwe interessante vacatures en altijd binnen 1 muisklik kunnen solliciteren? Schrijf je in als werkzoekende!

DIRECT INSCHRIJVEN

We heten wel YoungCapital, maar iedereen is even welkom. Ook als je al wat meer ervaring hebt. Meer weten? Check onze FAQ.