Helaas, deze vacature is niet actief.

Medior Informatieanalist ICT in Amsterdam Sloterdijk

Amsterdam Sloterdijk, 32 - 38... Wat je gaat doenHeb je feeling met digitalisering, maar verlies je ook het klantbelang niet uit het oog? Werk je graag in een multidisciplinair team? Dan ben je de informatieanalist die ons kan helpen de...

Beschrijving

Amsterdam Sloterdijk, 32 - 38 uur


Wat je gaat doen

Heb je feeling met digitalisering, maar verlies je ook het klantbelang niet uit het oog? Werk je graag in een multidisciplinair team? Dan ben je de informatieanalist die ons kan helpen de dienstverlening aan onze klanten verder te ontwikkelen.
 
Nu digitaal zaken doen steeds meer een vanzelfsprekendheid is, ook met publieke organisaties, verwachten klanten dat zij digitaal, op een veilige manier hun zaken kunnen regelen. Daar waar mogelijk biedt UWV haar dienstverlening dan ook digitaal aan. UWV bouwt continu door aan UWV.nl, het portaal voor onze klanten: werkzoekenden én werkgevers.
Er worden steeds meer diensten toegevoegd en verbeterd. Als informatieanalist onderzoek je wat hiervoor nodig is, hoe onze klanten het beste ondersteund worden.
Natuurlijk zorgt UWV ervoor dat ook de klanten, die niet digivaardig zijn, bediend worden. Bijvoorbeeld via het Klant Contact Centrum (KCC). Ook voor de applicaties van KCC kan jij in jouw toekomstige rol als informatieanalist worden ingezet. Jouw inbreng is dus direct zichtbaar voor de klanten van UWV.
 
Als informatieanalist in domein Klant & Service werk je in een multifunctionele omgeving. Een brede ervaring als analist is daarom een pré.
Je krijgt de volgende taken en verantwoordelijkheden:

 • Je maakt inzichtelijk wat de behoeftes en eisen van de stakeholders zijn (SCOPAFIJTH);
 • Je voert de probleemanalyse uit, biedt oplossingsalternatieven en geeft hier advies in;
 • Je geeft (mede) vorm aan projectvoorstellen en projectstartarchitectuur;
 • Je levert als teamspeler een belangrijke bijdrage aan de resultaten van ons team.
Wat we van je verwachten

Kom je als informatieanalist bij ons werken, dan kies je voor onze uitdagende ICT-omgeving en voor samenwerking. We bieden jou de kans om ons team te versterken en mee te werken aan de ambities van de UWV-divisie Klant & Service.
Als informatieanalist heb je een achtergrond in bijvoorbeeld informatica, informatiekunde of vergelijkbaar. In elk geval beschik je over de volgende vakvaardigheden:

 • kennis en ervaring met UML, RUP en Agile;
 • kennis en ervaring met Modelleringstechnieken;
 • een afgeronde bachelor opleiding of aantoonbaar HBO werk- en denkniveau.
 • ben je uiteraard een kei in plannen en organiseren;
 • maak je je de UWV voortbrengingsprocessen snel eigen en weet je herin de voortgang te bewaken;
 • heb je het communicatieve en organisatiesensitieve vermogen om te schakelen met diverse partijen;
 • en ben je klant- en resultaatgericht en weet je wat samenwerken betekent.
Wat je van ons kan verwachten

Als UWV willen we het beste voor onze mensen betekenen. Ons streven is een goede werk-privé balans en ontwikkelperspectief voor onze medewerkers.
We bieden een uitdagende baan. Daarnaast uitstekende arbeidsvoorwaarden zoals een goed salaris, een dertiende maand, een modern keuzeplan arbeidsvoorwaarden, een goede pensioenvoorziening en aantrekkelijke regelingen voor opleiding en ontwikkeling.

Minimaal aantal uren: 32
Maximaal aantal uren: 38

 
De salarisindicatie bedraagt max Euro 4.697,77 per maand op basis van een 38-urige werkweek, afhankelijk van kennis en ervaring.   

 

Iets meer over IV-Organisatie binnen ons bedrijf

Wij zijn een maatschappelijk dienstverleningsbedrijf dat draait op ICT. E-dienstverlening staat bij ons hoog in het vaandel. Hierdoor kunnen we dienstverlening bieden die past bij de wensen van de burger, werkgevers, politiek en overige stakeholders. Binnen de Informatievoorziening (IV) organisatie werken we hieraan met 1500 professionals. Dit doen wij in nauwe samenwerking met externe ICT-leveranciers.
De belangrijkste IV-thema’s zijn ondergebracht in vijf IV-domeinen. Dit zijn: Infrastructuur & Informatiebeveiliging, E-dienstverlening, E-werken, Bedrijfsvoering en Gegevenshuishouding. Sleutelwoorden hierbij zijn stabiliteit, continuïteit, veiligheid, vereenvoudiging en modernisering.

Interesse

Wij verzoeken u uitsluitend via de sollicitatielink te solliciteren.


Wij houden van snelle en simpele sollicitatieprocedures. De motivatiebrief mag kort en bondig zijn. Een goed cv vinden wij belangrijk, zodat we een helder beeld kunnen vormen van je kennis en kunde. Voor ons is het onontbeerlijk te weten van welke technieken, standaarden, systemen en processen je verstand hebt.
Solliciteren kan via de sollicitatiebutton. Voor meer informatie kun je contact opnemen met Rina Vogels, teammanager Business Services, via
 
Het raadplegen van openbare digitale bronnen kan onderdeel uitmaken van de selectieprocedure. Bij indiensttreding bij UWV dien je een recente Verklaring Omtrent Gedrag te overleggen. Tijdens de selectieprocedure ontvang je meer informatie over de aanvraag hiervan.
 
Acquisitie n.a.v. deze vacature wordt niet op prijs gesteld.
 

Is dit niet de baan die je zoekt? Bekijk dan:

Extra informatie

Plaats
Amsterdam Sloterdijk
Dienstverbanden
Fulltime (startersfunctie)

Noord-Holland | Fulltime (startersfunctie)

Schrijf je nu in!

Wil jij op de hoogte gehouden worden van nieuwe interessante vacatures en altijd binnen 1 muisklik kunnen solliciteren? Schrijf je in als werkzoekende!

DIRECT INSCHRIJVEN

We heten wel YoungCapital, maar iedereen is even welkom. Ook als je al wat meer ervaring hebt. Meer weten? Check onze FAQ.