Helaas, deze vacature is niet actief.

Stagiaire Bedrijfsbureau ERP Staven ICT Amsterdam Sloterdijk

Amsterdam Sloterdijk , 32 - 38... Wat je gaat doenAls stagiair bedrijfsbureau ERP CC ga je het bedrijfsbureau ondersteunen met opdrachten op het gebied van: Kwaliteit, Informatiebeveiliging &......... Wat...

Beschrijving

Amsterdam Sloterdijk , 32 - 38 uur


Wat je gaat doen

Als stagiair bedrijfsbureau ERP CC ga je het bedrijfsbureau ondersteunen met opdrachten op het gebied van:

  • Kwaliteit, Informatiebeveiliging & Privacy
  • Servicemanagement
  • Architectuur
Wat we van je verwachten

Samenwerken en gezamenlijk resultaat boeken zijn de sleutelwoorden binnen ons team.
Wij vinden het fijn als je deel van ons team gaat uitmaken en wij zien graag dat je de volgende bagage meeneemt:
 

  • Je volgt een studie aan het HBO, bij voorkeur Business IT en management.
  • Je bevindt je in de eindfase van je studie (3e of 4e jaar)
  • Je komt een half jaar stage bij ons lopen (20 weken)
  • Je vindt het leuk te werken op het snijvlak van Business en IT.
  • Je kunt goed luisteren en bent creatief in het bedenken van oplossingen.
Wat je van ons kan verwachten

 
Uiteraard zullen wij je gedurende je stageperiode zo goed mogelijk begeleiden.
 
UWV is een aantrekkelijke werkgever en heeft jou als stagiair het volgende te bieden:
 
Stagevergoeding bij 38-urige werkweek € 363,- per maand
 

Iets meer over ERP Staven binnen ons bedrijf

UWV is het Uitvoeringsinstituut Werknemersverzekeringen in Nederland en zij draagt zorg voor de uitvoering van werknemersverzekeringen zoals WW, WIA, WAO en Ziektewet. Zij voert haar diensten uit als zelfstandig bestuursorgaan (ZBO).
 
Het bedrijfsonderdeel Concern ICT van UWV is verantwoordelijk voor het in stand houden en ontwikkelen van het UWV ICT landschap. Naast regie- en beleidstaken, is Concern ICT verantwoordelijk voor het in opdracht van de bedrijfsonderdelen beheren, ontwerpen en (laten) ontwikkelen van de ICT-applicaties. De uitvoerende ICT taken zijn uitbesteed. Concern ICT bestaat uit de afdelingen: Portfoliomanagement & Architectuur, CIO Control, en het ICT Bedrijf, waarbinnen ICT Services, Business Services, Leveranciersmanagement, HRM en PC&K hun plek vinden.

Onder Business Services valt o.a. de afdeling ERP CC, waar deze vacature zich bevindt. Deze afdeling is binnen UWV verantwoordelijk voor goede werking van de bedrijfsvoering en de uitvoering en implementatie van changes via releases op het applicatielandschap van de Staven van UWV. Dit betreft de domeinen: Financieel Economische Zaken, Facilitair Bedrijf en Human Resource Management.
 
Het bedrijfsbureau van ERP CC ondersteunt de domeinteams bij implementatie van standaarden en beleid in de uitvoerende processen. De focus van het team is gericht op het ondersteunen van het management van ERP CC op decentraal tactisch gebied, het betreft met name besturende processen, maar ook verbeter- en ondersteunende processen. 
 

Interesse

Wij verzoeken u uitsluitend via de sollicitatielink te solliciteren.


Meer informatie over de vacature bij : Jolanda Speets, Informatieanalist. Telefoon: 06 - 55 68 52 85.
jolanda.speets@uwv.nl  
Meer informatie over de sollicitatieprocedure bij; Nico de Lange, Servicemanager/Teamleider Bedrijfsbureau. Telefoon: 06 -51 15 94 18.
nico.delange@uwv.nl 

Wij houden, net als jij, van snelle en simpele sollicitatieprocedures. De motivatiebrief mag kort en bondig zijn. Een goed cv vinden wij belangrijk, zodat we een helder beeld kunnen vormen over je kennis en kunde. Vergeet daarin niet op te schijven van welke technieken, standaarden, systemen en processen je verstand hebt.

Wanneer wij jouw achtergrond interessant vinden, dan maken wij graag eerst persoonlijk kennis met je en leiden we je rond op de afdeling. Als wij daarna nog niet op elkaar zijn uitgekeken gaan we serieus het gesprek aan.

Extra informatie

Plaats
Amsterdam Sloterdijk
Dienstverbanden
Fulltime (startersfunctie)

Noord-Holland | Fulltime (startersfunctie)

Schrijf je nu in!

Wil jij op de hoogte gehouden worden van nieuwe interessante vacatures en altijd binnen 1 muisklik kunnen solliciteren? Schrijf je in als werkzoekende!

DIRECT INSCHRIJVEN

We heten wel YoungCapital, maar iedereen is even welkom. Ook als je al wat meer ervaring hebt. Meer weten? Check onze FAQ.