Helaas, deze vacature is niet actief.

Docenten Human Resource Management

Beschrijving

Vacaturenummer
v17.0101

Omvang
2,4 fte

Organisatie
Hanzehogeschool Groningen

Afdeling
Instituut voor Bedrijfskunde

In verband met groei van het aantal studenten heeft de opleiding HRM van het Instituut voor Bedrijfskunde tijdelijke vacatureruimte voor docenten Human Resource Management.

Studenten worden binnen de opleiding HRM opgeleid tot competente, zelfstandige professionals in een flexibele en beroepsgerichte onderwijsomgeving, die nauw aansluit bij de ontwikkelingen in de regio en de (inter)nationale beroepspraktijk. Afgestudeerden van de opleiding HRM verwerven de titel Bachelor of Arts.

Voor de versterking van ons team, zoeken wij ambitieuze en inspirerende mensen die vanuit de functie van docent, met ziel en zaligheid studenten binnen het hoger beroepsonderwijs helpen bij hun ontwikkeling tot beginnend beroepsbeoefenaren in de wereld van de Human Resource Management. In de kern proberen wij ons onderwijs persoonsgericht, spannend en co-creërend te maken. Vanuit de gezamenlijk opgestelde visie ‘learning and creating together, making people and organisations powerful’, zijn de kernwaarden actief partnerschap, zelfbewust en zichtbaar, open blik en persoonlijke ontwikkeling, de basis waar vanuit wij het onderwijs vormgeven en de interactie met studenten aan gaan.

Plaats in de organisatie
Als docent ben je werkzaam bij de opleiding HRM onder de verantwoordelijkheid van de teamleider HRM. De docenten werken samen in een inspirerend, enthousiast en inhoudelijk deskundig team dat bestaat uit met mensen met een diverse achtergrond. We vinden het in het team belangrijk om te werken aan de ontwikkeling van een mooi curriculum voor onze studenten en het werkveld en continu te streven naar verbetering. Het willen leveren van kwaliteit vanuit een gezamenlijke visie heeft ertoe geleid dat de bacheloropleiding HRM van de Hanzehogeschool de afgelopen jaren in de top meedraait van de twintig bacheloropleidingen in Nederland. De docenten dragen met de teamleider de verantwoordelijkheid voor de vormgeving en uitvoering van het onderwijs aan een kleine 800 studenten.

De onderzoeksactiviteiten van het instituut vinden plaats in multidisciplinaire kenniscentra, waarin lectoren, docenten en studenten participeren. Het aan het instituut en direct aan de opleiding HRM verbonden lectoraat Duurzaam HRM levert een inspirerende bijdrage in het Kenniscentrum Arbeid en het curriculum van de opleiding.


Functie-inhoud
Als docent lever je een inspirerende bijdrage aan de uitvoering , ontwikkeling en kwaliteit van het onderwijs- en onderzoeksprogramma. Onderwijs en onderzoek maak je met studenten, collega’s en het bedrijfsleven, waarbij je vanuit je eigen expertise gebied waarde toevoegt aan dat proces en de uitkomsten daarvan. In de opleiding ontwikkelen en verdiepen we als docenten en studenten, met het bedrijfsleven en de maatschappij, ons vakgebied van Human Resource Management.

Wij denken dat we een dynamische baan met gevarieerde werkzaamheden te bieden hebben. Er is binnen ons team en de functie veel ruimte voor zowel professionele als persoonlijke ontwikkeling. Ook zijn er afhankelijk van je loopbaanwensen of talenten mogelijkheden om onderwijs- en onderzoekswerkzaamheden te combineren met organisatorische taken.

Functie-eisen
- Relevante masterdiploma of je bent bezig met het behalen van je master;
- actuele praktijkervaring in het HRM werkveld, met expertise op meerdere van de volgende gebieden: arbeids- & organisatiepsychologie, leiderschap, HRM, bedrijfskunde en duurzame inzetbaarheid;
- eigen visie op onderwijs, praktijkgericht onderzoek en het beroepenveld;
- aantoonbare vaardigheden op gebied van het verzorgen en ontwikkelen van onderwijs en praktijkgericht onderzoek;
- inspiratiebron voor studenten en weet ze didactisch uit te dagen in hun leren;
- gericht op samenwerking en interactie zowel binnen als buiten de organisatie;
- mens- en ontwikkelingsgericht;
- communicatief vaardig in zowel Nederlands als Engelse taal en een echte teamspeler;
- in het bezit van een pedagogisch didactische aantekening voor het HBO, dan wel bereid deze te behalen.


Arbeidsvoorwaarden De datum van indiensttreding is 20 november 2017 of zo spoedig mogelijk daarna. Het betreft een tijdelijk dienstverband tot 31 augustus 2018, met de mogelijkheid van tijdelijke verlenging van 1 jaar, afhankelijk van beschikbare formatieruimte. De omvang van het dienstverband bedraagt minimaal 0,6 fte. Benoeming geschiedt volgens de bepalingen van de cao-hbo. De functieschaal is 11. Het salaris bedraagt minimaal € 3.201,- en maximaal € 4.661,- bruto per maand bij een volledige betrekking. Daarnaast ontvang je een vakantietoeslag van 8% en een gegarandeerde eindejaarsuitkering van 8,3%. Voor een overzicht van onze secundaire arbeidsvoorwaarden verwijzen we je graag naar de van de Hanzehogeschool Groningen. Nieuwe medewerkers moeten bij indiensttreding een Verklaring Omtrent het Gedrag (VOG) aanvragen. De kosten hiervoor worden door de Hanzehogeschool vergoed..Inlichtingen Informatie over deze functie kan worden ingewonnen bij Wietze Huitema, teamleider opleiding Human Resource Management via telefoonnummer 050-595 3440 of Voor vragen over het gebruik van het digitale sollicitatieformulier kan contact worden opgenomen met HR Recruitment, telefoonnummer 050-595 7505. Status vacature Deze vacature is gelijktijdig intern en extern opengesteld. Medewerkers die werkzaam zijn bij de Hanzehogeschool Groningen hebben voorrang op externe kandidaten. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Sluitingsdatum22-10-2017Solliciteren


Extra informatie

Dienstverbanden
Fulltime (startersfunctie)

Groningen | Fulltime (startersfunctie)

Schrijf je nu in!

Wil jij op de hoogte gehouden worden van nieuwe interessante vacatures en altijd binnen 1 muisklik kunnen solliciteren? Schrijf je in als werkzoekende!

DIRECT INSCHRIJVEN

We heten wel YoungCapital, maar iedereen is even welkom. Ook als je al wat meer ervaring hebt. Meer weten? Check onze FAQ.