Helaas, deze vacature is niet actief.

Practor “Zorg & ondersteuning dichtbij”

Beschrijving

Ben jij de onderzoekende en inspirerende practor die wij zoeken? Staat voor jou de eigen regie van de cliënt centraal? Heb je affiniteit met zorgtechnologie en innovatie? Houd je ervan om samen met docenten, studenten en het werkveld praktijkgericht onderzoek te doen en resultaten te boeken die ertoe doen? Wil je echt iets voor het beroepsonderwijs in de regio Groningen betekenen? Dan is dit jouw kans!

Noorderpoort Gezondheidszorg & Welzijn zoekt m.i.v. 1 december 2017 een practor voor het practoraat “Zorg & ondersteuning dichtbij” (werktitel). Het practoraat is een onderdeel van het project ZorgThuis. Dit project, gesubsidieerd door het Regionaal Investeringsfonds (RIF) richt zich op de inzet van zorgtechnologie om daarmee de kwaliteit van zorg en welzijn te verhogen. Vier zorgtechnologiehuizen worden opgestart en doorontwikkeld tot duurzame en zelfstandig te exploiteren ZorgThuizen, waar studenten, professionals, burgers en mantelzorgers ervaring kunnen opdoen met nieuwe zorgtechnologie. Het practoraat is in dit project de verbindende schakel tussen praktijkgericht onderzoek, de zorg- en welzijnspraktijk en het onderwijs.

Over deze baan
Aan het practoraat geeft je op een ondernemende en inspirerende wijze leiding. Je initieert, coördineert en begeleidt praktijkgericht onderzoek en bewaakt de kwaliteit hiervan. Daarnaast lever je een actieve bijdrage aan de implementatie van de onderzoeksresultaten. In het practoraat wordt nauw samengewerkt met het Lectoraat Verpleegkundige Diagnostiek van de Hanzehogeschool.

Door je enthousiaste en ondernemende houding bouw je een breed netwerk op en ben je in staat om bij de partners vragen op te halen voor praktijkgericht onderzoek. Met een creatieve en innovatieve inslag toon jij binnen en buiten het Noorderpoort hoe het practoraat “Zorg & ondersteuning dichtbij” bijdraagt aan behoud van eigen regie en het langer veilig thuis blijven wonen.

Uiteraard deel je de opbrengsten en ervaringen met het werkveld, onderwijsinstellingen, practoraten en partners. Je inspireert studenten, docenten en professionals in zorg en welzijn om samen bij te dragen aan het behoud en/of bevorderen van de eigen regie, het welbevinden en het functioneren van burgers en cliënten. Een belangrijke vraag hierbij is hoe zorgtechnologie daaraan kan bijdragen.

Je geeft leiding aan het practoraat. Dit houdt onder meer in:

• initiëren, coördineren en begeleiden van praktijkgericht onderzoek - in samenwerking met het hbo - op basis van vragen uit de praktijk;

• kennis ontwikkelen op het gebied van eigen regie van burgers en over het gebruikersgemak en toepasbaarheid van technologische innovaties om daarmee de beroepspraktijk en het beroepsonderwijs te verbeteren en te vernieuwen;

• actief de opgedane kennis, inzichten en ervaringen verbinden en delen met het werkveld, onderwijsinstellingen, practoraten en partners (co-creatie);

• inspireren en uitdagen van studenten, docenten en professionals in zorg en welzijn tot professionele ontwikkeling en een leven lang leren;

• actief mogelijkheden verkennen om met projectpartners fondsen te werven voor onderzoeksdoeleinden.

Jouw werkomgeving
Noorderpoort is het grootste ROC van Noord-Nederland. We hebben 17 scholen, 1400 medewerkers en ruim 15.000 studenten. We zetten ons elke dag opnieuw in voor het succes van deze studenten.

Op onze school werken de studenten voor en met mensen. Dat betekent dat er naast het verwerven van kennis en vaardigheden, ook veel aandacht is voor de persoonlijke ontwikkeling. Wij verzorgen modern en interactief onderwijs, waarbij de praktijk een belangrijk onderdeel is.  Wij bieden onderwijs in diverse richtingen zoals assisterenden in de gezondheidszorg: apothekers-, dokters- en tandartsassistent; verzorging en verpleging en sociaal-agogisch werk. Wij zien onze school als een inspirerende (leer)omgeving, waar studenten hun loopbaanwensen kunnen realiseren om succesvol deel te nemen aan de maatschappij. Alle medewerkers leveren hieraan graag een maximale bijdrage!

De practor wordt aangesteld door de stuurgroep en rapporteert aan de stuurgroep.

Dit ben jij
• Je bent thuis in methoden van onderzoek en hebt ruime aantoonbare ervaring met het doen van praktijkgericht onderzoek.

• Je bent sensitief voor de ontwikkelingen in het werkveld op het gebied van eigen regie en technologische innovaties en kan vragen uit de praktijk omzetten naar uitvoerbaar praktijkonderzoek.

• Je hebt een relevante academische achtergrond (bij voorkeur gepromoveerd)

• Je hebt aantoonbare affiniteit met het middelbaar beroepsonderwijs en het betrekken van docenten en studenten bij het onderzoek.

• Je hebt aantoonbare kennis van het onderzoeksgebied, verkregen door opleiding en/of ervaring.

• Je bent een netwerker en een verbinder pur sang en kent de drie werelden (onderzoek, onderwijs en beroepspraktijk) goed en kunt deze met elkaar verbinden.

• Je bent in staat onderzoeksresultaten helder te communiceren en om te zetten naar uitdagend onderwijs voor mbo-studenten en professionals.

Passen wij bij jou?
Bij Noorderpoort hechten we veel waarde aan een leven lang leren. Voor onze studenten, maar ook voor onze medewerkers. Je krijgt bij ons daarom alle mogelijkheden om jezelf te ontwikkelen.

Werken met jongeren vinden wij inspirerend en uitdagend. Het vergt flexibiliteit, inlevingsvermogen en doortastendheid van zowel onze docenten als onze medewerkers in ondersteunende functies.

Wij zetten ons elke dag met veel passie en plezier in voor het succes van onze studenten. Het bieden van uitstekend onderwijs heeft daarin altijd onze focus. Uitstekend onderwijs betekent in onze ogen onder andere dat er een nadrukkelijke verbinding is met de praktijk.

  Bij Noorderpoort krijg je naast een aantrekkelijke salaris (inclusief 13de maand) en goede secundaire arbeidsvoorwaarden (laptop en telefoon) volop ruimte voor je persoonlijke ontwikkeling. Om hierin te faciliteren bieden wij via de Noorderpoort Academie diverse opleidingen en activiteiten aan. Deze helpen je verder bij je persoonlijke & professionele ontwikkeling van je loopbaan. Jouw succes staat voorop!

  Het gaat bij aanvang om een tijdelijke aanstelling van 1 jaar, met uitloop voor de duur van het project, 4 jaar. De inschaling is marktconform en vindt plaats op basis van ervaring en achtergrond.

  De vacature sluit op woensdag 18 oktober 2017. De gesprekken zullen gevoerd worden op 1 of 2 november 2017.

  Extra informatie

  Dienstverbanden
  Fulltime (startersfunctie)

  Groningen | Fulltime (startersfunctie)

  Schrijf je nu in!

  Wil jij op de hoogte gehouden worden van nieuwe interessante vacatures en altijd binnen 1 muisklik kunnen solliciteren? Schrijf je in als werkzoekende!

  DIRECT INSCHRIJVEN

  We heten wel YoungCapital, maar iedereen is even welkom. Ook als je al wat meer ervaring hebt. Meer weten? Check onze FAQ.