Helaas, deze vacature is niet langer actief. Je kunt daarom niet meer solliciteren.

P&O-Adviseur in Bergschenhoek

Bergschenhoek | Zuid-Holland | Administratief | Fulltime (startersfunctie)

Lansingerland is een dynamische gemeente in het hart van de regio Rotterdam, bestaande uit de kernen Berkel en Rodenrijs, Bergschenhoek en Bleiswijk.

Beschrijving

P&O-Adviseur
 • Dienstverband: (28 - 36 uur)
 • Salaris: € 2726 - € 4121
 • Sluitingsdatum: 19 juli 2017

Lansingerland is een dynamische gemeente in het hart van de Metropoolregio Rotterdam Den Haag, bestaande uit de kernen Berkel en Rodenrijs, Bergschenhoek en Bleiswijk. De gemeente kenmerkt zich door mooie woonwijken en goede voorzieningen zoals winkels, scholen, sportaccommodaties en recreatiemogelijkheden en een rijk verenigingsleven. Gemeenschapszin, ondernemerschap en duurzaamheid bepalen daarbij onze identiteit. Lansingerland is als Greenport hèt kenniscentrum voor high tech agrobusiness en ontwikkelt zich steeds meer als logistiek centrum. Ruim 250 hectaren zijn gereserveerd voor innovatieve en recreatieve bedrijven (meer dan in buurstad Rotterdam). De gemeente Lansingerland heeft meer dan 60.000 inwoners. Er wordt nog volop gebouwd. Het college heeft vijf speerpunten benoemd: financiën op orde; kansen creëren en benutten bij de verkoop van gronden voor bedrijven en woningen; gezonde en krachtige samenleving; realistisch duurzaam; en anders besturen met wijkgericht werken en slim organiseren. Deze speerpunten vormen het hart van het beleid. Voor onze dynamische gemeente zoeken wij een energieke collega die ‘out of the box’ kan denken en houdt van uitdagingen. Voor onze afdeling Bestuurszaken, Informatievoorziening en Faciliteiten (afdeling BIF) zoeken wij een

 

P&O-adviseur Een stevige adviseur met visie en gevoel voor mensen

(28-36 uur)

 

Waar kom je te werken?

De afdeling Bestuurszaken, Informatievoorziening & Faciliteiten bestaat uit circa 64 fte en 4 teams: Juridische Zaken, Personeel en Organisatie (team JPO), team Communicatie, team Inkoop, Facilitair en DIV en team Informatievoorziening en Automatisering. Je komt te werken in team JPO dat totaal uit 17 medewerkers bestaat. Binnen het team verzorgen 8 collega’s alle aspecten van het P&O-werk: van (strategische) beleidsvorming tot uitvoering, van advisering tot administratie en van organisatie tot personeel. In de afgelopen jaren is het werk sterk gestroomlijnd en geprofessionaliseerd.

 

Wat ga je doen?

 • Je adviseert en ondersteunt een aantal afdelingen op het brede gebied van personeel en organisatie;
 • Je adviseert en ondersteunt het management bij personeel & organisatie-ontwikkelingsvraagstukken en toetst op volledigheid en haalbaarheid van dossiers;
 • Je behandelt zelfstandig (complexe) vragen en problemen op het gebied van personeel, organisatie en de rechtspositie. Je bent daarin sparringpartner voor het management en klankbord voor je P&O collega’s;
 • Je ondersteunt het management bij werving- en selectieprocedures;
 • Je bent de projectleider/projectdeelnemer van één of meerdere projectgroepen en je adviseert over één of meerdere P&O gerelateerde aandachtsgebieden;
 • Je onderhoudt, ontwikkelt en implementeert P&O-beleid en regelgeving.

 

Wie ben je?

 • Je bent een echte adviseur met uitstekende communicatieve vaardigheden, overtuigingskracht, visie op P&O in een gemeentelijke context en je hebt een klantgerichte instelling. Hierdoor ken je de wensen en behoeften van alle betrokkenen en weet jij vanuit dat perspectief te handelen;
 • Je beschikt minimaal over een relevant HBO diploma, bijvoorbeeld Human Resource Management of Personeel en Arbeid;
 • Je hebt minimaal 5 jaar aantoonbare werkervaring op het gebied van personeel en organisatie in een complexe organisatie (bij voorkeur een gemeente of andere overheidsinstelling);
 • Je hebt ervaring met het schrijven, implementeren en evalueren van P&O beleid en het werken met jaarplannen, formatie, loonkostenbegroting, etc;
 • Je bent resultaatgericht, omgevingsbewust, organisatiesensitief en kijkt naar mogelijkheden en alternatieven;
 • Vanwege de teamsamenstelling gaat, bij gelijke geschiktheid, de voorkeur uit naar een man.

 

Wat kan je van ons verwachten?

Maatwerk, uitdaging en ontwikkeling zijn kernwoorden in ons personeelsbeleid. We hebben een informele en collegiale werksfeer, waarin het samen werken aan topkwaliteit dienstverlening voor onze inwoners centraal staat. Je krijgt ruime ontplooiingsmogelijkheden en goede secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een individueel keuzebudget van 18,5% van het jaarsalaris (inclusief vakantiegeld en eindejaarsuitkering en in te zetten voor verschillende doelen waaronder verlof), variabele werktijden en uitgebreide cursus- en trainingsmogelijkheden.

 

Je krijgt een ambtelijke aanstelling in algemene dienst. Je wordt aangesteld bij wijze van proef voor de duur van een jaar. Bij goed functioneren, volgt een aanstelling voor onbepaalde tijd. De generieke functienaam is Adviseur B en deze functie is gewaardeerd in salarisschaal 10 (max. € 4.121- per maand bij een 36-urige werkweek). Inschaling vindt plaats op basis van opleiding en ervaring. De werkdagen zijn in overleg, maar beschikbaarheid op dinsdag en woensdag is een vereiste.

 

Wil je meer weten?

Wil je je nog verder verdiepen in de gemeente Lansingerland kijk dan op . Om een completer beeld te krijgen over het werken bij gemeente Lansingerland nodigen we je uit om rond te kijken op onze jobsite .

 

Heb je nog vragen over de functie of de afdeling dan kun je contact opnemen met Beppie Hagenaars, teamleider P&O. Voor vragen over de sollicitatieprocedure kun je terecht bij Peter de Wilde, P&O adviseur. Beiden zijn bereikbaar op telefoonnummer 14010.

 

Enthousiast geworden?

Dan zijn wij benieuwd naar je sollicitatiebrief en curriculum vitae. Wil je daarin ook je eventuele vakantieperiode vermelden? Je kunt tot en met 19 juli via onze jobsite  rechtstreeks solliciteren bij de gemeente Lansingerland. Een assessment kan deel uitmaken van de selectieprocedure.

 

Deze vacature staat gelijktijdig intern en extern open. Interne kandidaten hebben bij gelijke geschiktheid voorrang t.o.v. externe kandidaten. De eerste sollicitatieronde zal, afhankelijk van het aantal kandidaten, plaatsvinden in de week van 24 juli.

 

Als ambtenaar heb je een bijzondere verantwoordelijkheid. Daarom vragen we voor iedere nieuwe collega een Verklaring Omtrent het Gedrag aan en legt iedere nieuwe medewerker aan het begin van de aanstelling de ambtseed/belofte af.

 

Acquisitie naar aanleiding van deze vacature stellen wij niet op prijs.

 

Interesse?
Vacature delen
P&O-Adviseur
 • Dienstverband: (28 - 36 uur)
 • Salaris: € 2726 - € 4121
 • Sluitingsdatum: 19 juli 2017

Lansingerland is een dynamische gemeente in het hart van de Metropoolregio Rotterdam Den Haag, bestaande uit de kernen Berkel en Rodenrijs, Bergschenhoek en Bleiswijk. De gemeente kenmerkt zich door mooie woonwijken en goede voorzieningen zoals winkels, scholen, sportaccommodaties en recreatiemogelijkheden en een rijk verenigingsleven. Gemeenschapszin, ondernemerschap en duurzaamheid bepalen daarbij onze identiteit. Lansingerland is als Greenport hèt kenniscentrum voor high tech agrobusiness en ontwikkelt zich steeds meer als logistiek centrum. Ruim 250 hectaren zijn gereserveerd voor innovatieve en recreatieve bedrijven (meer dan in buurstad Rotterdam). De gemeente Lansingerland heeft meer dan 60.000 inwoners. Er wordt nog volop gebouwd. Het college heeft vijf speerpunten benoemd: financiën op orde; kansen creëren en benutten bij de verkoop van gronden voor bedrijven en woningen; gezonde en krachtige samenleving; realistisch duurzaam; en anders besturen met wijkgericht werken en slim organiseren. Deze speerpunten vormen het hart van het beleid. Voor onze dynamische gemeente zoeken wij een energieke collega die ‘out of the box’ kan denken en houdt van uitdagingen. Voor onze afdeling Bestuurszaken, Informatievoorziening en Faciliteiten (afdeling BIF) zoeken wij een

 

P&O-adviseur Een stevige adviseur met visie en gevoel voor mensen

(28-36 uur)

 

Waar kom je te werken?

De afdeling Bestuurszaken, Informatievoorziening & Faciliteiten bestaat uit circa 64 fte en 4 teams: Juridische Zaken, Personeel en Organisatie (team JPO), team Communicatie, team Inkoop, Facilitair en DIV en team Informatievoorziening en Automatisering. Je komt te werken in team JPO dat totaal uit 17 medewerkers bestaat. Binnen het team verzorgen 8 collega’s alle aspecten van het P&O-werk: van (strategische) beleidsvorming tot uitvoering, van advisering tot administratie en van organisatie tot personeel. In de afgelopen jaren is het werk sterk gestroomlijnd en geprofessionaliseerd.

 

Wat ga je doen?

 • Je adviseert en ondersteunt een aantal afdelingen op het brede gebied van personeel en organisatie;
 • Je adviseert en ondersteunt het management bij personeel & organisatie-ontwikkelingsvraagstukken en toetst op volledigheid en haalbaarheid van dossiers;
 • Je behandelt zelfstandig (complexe) vragen en problemen op het gebied van personeel, organisatie en de rechtspositie. Je bent daarin sparringpartner voor het management en klankbord voor je P&O collega’s;
 • Je ondersteunt het management bij werving- en selectieprocedures;
 • Je bent de projectleider/projectdeelnemer van één of meerdere projectgroepen en je adviseert over één of meerdere P&O gerelateerde aandachtsgebieden;
 • Je onderhoudt, ontwikkelt en implementeert P&O-beleid en regelgeving.

 

Wie ben je?

 • Je bent een echte adviseur met uitstekende communicatieve vaardigheden, overtuigingskracht, visie op P&O in een gemeentelijke context en je hebt een klantgerichte instelling. Hierdoor ken je de wensen en behoeften van alle betrokkenen en weet jij vanuit dat perspectief te handelen;
 • Je beschikt minimaal over een relevant HBO diploma, bijvoorbeeld Human Resource Management of Personeel en Arbeid;
 • Je hebt minimaal 5 jaar aantoonbare werkervaring op het gebied van personeel en organisatie in een complexe organisatie (bij voorkeur een gemeente of andere overheidsinstelling);
 • Je hebt ervaring met het schrijven, implementeren en evalueren van P&O beleid en het werken met jaarplannen, formatie, loonkostenbegroting, etc;
 • Je bent resultaatgericht, omgevingsbewust, organisatiesensitief en kijkt naar mogelijkheden en alternatieven;
 • Vanwege de teamsamenstelling gaat, bij gelijke geschiktheid, de voorkeur uit naar een man.

 

Wat kan je van ons verwachten?

Maatwerk, uitdaging en ontwikkeling zijn kernwoorden in ons personeelsbeleid. We hebben een informele en collegiale werksfeer, waarin het samen werken aan topkwaliteit dienstverlening voor onze inwoners centraal staat. Je krijgt ruime ontplooiingsmogelijkheden en goede secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een individueel keuzebudget van 18,5% van het jaarsalaris (inclusief vakantiegeld en eindejaarsuitkering en in te zetten voor verschillende doelen waaronder verlof), variabele werktijden en uitgebreide cursus- en trainingsmogelijkheden.

 

Je krijgt een ambtelijke aanstelling in algemene dienst. Je wordt aangesteld bij wijze van proef voor de duur van een jaar. Bij goed functioneren, volgt een aanstelling voor onbepaalde tijd. De generieke functienaam is Adviseur B en deze functie is gewaardeerd in salarisschaal 10 (max. € 4.121- per maand bij een 36-urige werkweek). Inschaling vindt plaats op basis van opleiding en ervaring. De werkdagen zijn in overleg, maar beschikbaarheid op dinsdag en woensdag is een vereiste.

 

Wil je meer weten?

Wil je je nog verder verdiepen in de gemeente Lansingerland kijk dan op . Om een completer beeld te krijgen over het werken bij gemeente Lansingerland nodigen we je uit om rond te kijken op onze jobsite .

 

Heb je nog vragen over de functie of de afdeling dan kun je contact opnemen met Beppie Hagenaars, teamleider P&O. Voor vragen over de sollicitatieprocedure kun je terecht bij Peter de Wilde, P&O adviseur. Beiden zijn bereikbaar op telefoonnummer 14010.

 

Enthousiast geworden?

Dan zijn wij benieuwd naar je sollicitatiebrief en curriculum vitae. Wil je daarin ook je eventuele vakantieperiode vermelden? Je kunt tot en met 19 juli via onze jobsite  rechtstreeks solliciteren bij de gemeente Lansingerland. Een assessment kan deel uitmaken van de selectieprocedure.

 

Deze vacature staat gelijktijdig intern en extern open. Interne kandidaten hebben bij gelijke geschiktheid voorrang t.o.v. externe kandidaten. De eerste sollicitatieronde zal, afhankelijk van het aantal kandidaten, plaatsvinden in de week van 24 juli.

 

Als ambtenaar heb je een bijzondere verantwoordelijkheid. Daarom vragen we voor iedere nieuwe collega een Verklaring Omtrent het Gedrag aan en legt iedere nieuwe medewerker aan het begin van de aanstelling de ambtseed/belofte af.

 

Acquisitie naar aanleiding van deze vacature stellen wij niet op prijs.

 

Interesse?
Vacature delen
Andere vacatures bij de Gemeente Lansingerland
Vacature delen
Powered by

Extra informatie

Plaats
Bergschenhoek
Dienstverbanden
Fulltime (startersfunctie)

Helaas, deze vacature is niet langer actief. Je kunt daarom niet meer solliciteren.

Zoek via het menu naar andere vacatures of bekijk hieronder vergelijkbare vacatures

P&O-Adviseur in Bergschenhoek

Lansingerland is een dynamische gemeente in het hart van de regio Rotterdam, bestaande uit de kernen Berkel en Rodenrijs, Bergschenhoek en Bleiswijk.

Lees meer

Schrijf je nu in!

Wil jij op de hoogte gehouden worden van nieuwe interessante vacatures en altijd binnen 1 muisklik kunnen solliciteren? Schrijf je in als werkzoekende!

DIRECT INSCHRIJVEN
We heten wel YoungCapital, maar iedereen is even welkom. Ook als je al wat meer ervaring hebt. Meer weten? Check onze FAQ.