Helaas, deze vacature is niet langer actief. Je kunt daarom niet meer solliciteren.

Medewerker personeels- en salarisadministratie in Bergschenhoek

Bergschenhoek | Zuid-Holland | Administratief | Fulltime (startersfunctie)

Lansingerland is een dynamische gemeente in het hart van de regio Rotterdam, bestaande uit de kernen Berkel en Rodenrijs, Bergschenhoek en Bleiswijk.

Beschrijving

Medewerker personeels- en salarisadministratie
 • Dienstverband: (24 uur)
 • Salaris: € 2277 - € 3293
 • Sluitingsdatum: 19 juli 2017

Lansingerland is een dynamische gemeente in het hart van de Metropoolregio Rotterdam Den Haag, bestaande uit de kernen Berkel en Rodenrijs, Bergschenhoek en Bleiswijk. De gemeente kenmerkt zich door mooie woonwijken en goede voorzieningen zoals winkels, scholen, sportaccommodaties en recreatiemogelijkheden en een rijk verenigingsleven. Gemeenschapszin, ondernemerschap en duurzaamheid bepalen daarbij onze identiteit. Lansingerland is als Greenport hèt kenniscentrum voor high tech agrobusiness en ontwikkelt zich steeds meer als logistiek centrum. Ruim 250 hectaren zijn gereserveerd voor innovatieve en recreatieve bedrijven (meer dan in buurstad Rotterdam). De gemeente Lansingerland heeft meer dan 60.000 inwoners. Er wordt nog volop gebouwd. Het college heeft vijf speerpunten benoemd: financiën op orde; kansen creëren en benutten bij de verkoop van gronden voor bedrijven en woningen; gezonde en krachtige samenleving; realistisch duurzaam; en anders besturen met wijkgericht werken en slim organiseren. Deze speerpunten vormen het hart van het beleid. Voor onze dynamische gemeente zoeken wij een energieke collega die ‘out of the box’ kan denken en houdt van uitdagingen. Voor onze afdeling Bestuurszaken, Informatievoorziening en Faciliteiten (afdeling BIF) zoeken wij een

 

Medewerker personeels- en salarisadministratie met gevoel voor mensen, taal en cijfers

(24 uur)

 

 

Waar kom je te werken?

De afdeling Bestuurszaken, Informatievoorziening & Faciliteiten bestaat uit circa 64 fte en 4 teams: Juridische Zaken, Personeel en Organisatie (team JPO), team Communicatie, team Inkoop, Facilitair en DIV en team Informatievoorziening en Automatisering. Je komt te werken in team JPO dat totaal uit 17 medewerkers bestaat. Binnen het team verzorgen 8 collega’s alle aspecten van het P&O-werk: van (strategische) beleidsvorming tot uitvoering, van advisering tot administratie en van organisatie tot personeel. In de afgelopen jaren is het werk sterk gestroomlijnd en geprofessionaliseerd.

 

Wat ga je doen?

 • Je verricht werkzaamheden op het gebied van personeels- en salarisadministratie. Je ondersteunt bij formatie/bezettingsvraagstukken, begrotingsvraagstukken, aansluiting financiële administratie, maand/jaarwerk, de uren/verlofregistratie en het doorvoeren en controleren van salarismutaties;
 • Je stelt brieven en besluiten op bij aanstellingen, wijzigingen en ontslag, en andere voorkomende situaties zoals bijvoorbeeld ouderschapsverlof;
 • Je bent aanspreekpunt voor management en medewerkers over de toepassing van de CAR-UWO, de inrichting van de personeels- en salarisadministratie;
 • Je draagt mede zorg voor een correcte en tijdige salarisverwerking en vervangt de salarisadministrateur bij diens afwezigheid;
 • Je ondersteunt P&O adviseurs, leidinggevenden en medewerkers inzake salaris gerelateerde vraagstukken;
 • Je draagt mede zorg voor het correct doorvoeren van wetswijzigingen en arbeidsvoorwaardelijke regelingen in het salarissysteem en draagt actief bij aan kennisoverdracht op je vakgebied aan het team PSA.

 

Wie ben je?

 • Je bent minimaal in het bezit van een afgeronde relevante MBO opleiding op niveau 4, bij voorkeur richting Personeel & Arbeid;
 • Je bent in het bezit van PDL en bij voorkeur Vakopleiding Payroll Services;
 • Je hebt bij voorkeur kennis van- en ervaring met het PSA systeem PIMS van Centric;
 • Je beschikt over minimaal 3 jaar relevante werkervaring, bij voorkeur binnen een gemeente;
 • Je bent nauwkeurig, communicatief vaardig en hebt een dienstverlenende instelling.

 

Wat kan je van ons verwachten?

Maatwerk, uitdaging en ontwikkeling zijn kernwoorden in ons personeelsbeleid. We hebben een informele en collegiale werksfeer, waarin het samen werken aan topkwaliteit dienstverlening voor onze inwoners centraal staat. Je krijgt ruime ontplooiingsmogelijkheden en goede secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een individueel keuzebudget van 18,5% van het jaarsalaris (inclusief vakantiegeld en eindejaarsuitkering en in te zetten voor verschillende doelen waaronder verlof), variabele werktijden en uitgebreide cursus- en trainingsmogelijkheden.

 

Je krijgt een ambtelijke aanstelling in algemene dienst. Je wordt aangesteld bij wijze van proef voor de duur van een jaar. Bij goed functioneren, volgt een aanstelling voor onbepaalde tijd. De generieke functienaam is Administratief medewerker E en de functie is gewaardeerd in salarisschaal 8 (max. € 3.293,00 bruto per maand bij een 36-urige werkweek). Inschaling vindt plaats op basis van opleiding en ervaring.

 

Wil je meer weten?

Wil je je nog verder verdiepen in de gemeente Lansingerland kijk dan op . Om een completer beeld te krijgen over het werken bij gemeente Lansingerland nodigen we je uit om rond te kijken op onze jobsite .

 

Heb je nog vragen over de functie of de afdeling dan kun je contact opnemen met Beppie Hagenaars, teamleider P&O. Voor vragen over de sollicitatieprocedure kun je terecht Peter de Wilde, P&O adviseurs. Zij zijn bereikbaar via telefoonnummer 14 010.

 

Enthousiast geworden?

Dan zijn wij benieuwd naar je sollicitatiebrief en curriculum vitae. Wil je daarin ook je eventuele vakantieperiode vermelden? Je kunt tot en met 19 juli via onze jobsite rechtstreeks solliciteren bij de gemeente Lansingerland. Een assessment kan deel uitmaken van de selectieprocedure.

 

Deze vacature staat gelijktijdig intern en extern open. Interne kandidaten hebben bij gelijke geschiktheid voorrang t.o.v. externe kandidaten. De eerste sollicitatieronde zal, afhankelijk van het aantal kandidaten, plaatsvinden in de week van 24 juli.

 

Als ambtenaar heb je een bijzondere verantwoordelijkheid. Daarom vragen we voor iedere nieuwe collega een Verklaring Omtrent het Gedrag aan en legt iedere nieuwe medewerker aan het begin van de aanstelling de ambtseed/belofte af.

 

Acquisitie naar aanleiding van deze vacature stellen wij niet op prijs.

Interesse?
Vacature delen
Medewerker personeels- en salarisadministratie
 • Dienstverband: (24 uur)
 • Salaris: € 2277 - € 3293
 • Sluitingsdatum: 19 juli 2017

Lansingerland is een dynamische gemeente in het hart van de Metropoolregio Rotterdam Den Haag, bestaande uit de kernen Berkel en Rodenrijs, Bergschenhoek en Bleiswijk. De gemeente kenmerkt zich door mooie woonwijken en goede voorzieningen zoals winkels, scholen, sportaccommodaties en recreatiemogelijkheden en een rijk verenigingsleven. Gemeenschapszin, ondernemerschap en duurzaamheid bepalen daarbij onze identiteit. Lansingerland is als Greenport hèt kenniscentrum voor high tech agrobusiness en ontwikkelt zich steeds meer als logistiek centrum. Ruim 250 hectaren zijn gereserveerd voor innovatieve en recreatieve bedrijven (meer dan in buurstad Rotterdam). De gemeente Lansingerland heeft meer dan 60.000 inwoners. Er wordt nog volop gebouwd. Het college heeft vijf speerpunten benoemd: financiën op orde; kansen creëren en benutten bij de verkoop van gronden voor bedrijven en woningen; gezonde en krachtige samenleving; realistisch duurzaam; en anders besturen met wijkgericht werken en slim organiseren. Deze speerpunten vormen het hart van het beleid. Voor onze dynamische gemeente zoeken wij een energieke collega die ‘out of the box’ kan denken en houdt van uitdagingen. Voor onze afdeling Bestuurszaken, Informatievoorziening en Faciliteiten (afdeling BIF) zoeken wij een

 

Medewerker personeels- en salarisadministratie met gevoel voor mensen, taal en cijfers

(24 uur)

 

 

Waar kom je te werken?

De afdeling Bestuurszaken, Informatievoorziening & Faciliteiten bestaat uit circa 64 fte en 4 teams: Juridische Zaken, Personeel en Organisatie (team JPO), team Communicatie, team Inkoop, Facilitair en DIV en team Informatievoorziening en Automatisering. Je komt te werken in team JPO dat totaal uit 17 medewerkers bestaat. Binnen het team verzorgen 8 collega’s alle aspecten van het P&O-werk: van (strategische) beleidsvorming tot uitvoering, van advisering tot administratie en van organisatie tot personeel. In de afgelopen jaren is het werk sterk gestroomlijnd en geprofessionaliseerd.

 

Wat ga je doen?

 • Je verricht werkzaamheden op het gebied van personeels- en salarisadministratie. Je ondersteunt bij formatie/bezettingsvraagstukken, begrotingsvraagstukken, aansluiting financiële administratie, maand/jaarwerk, de uren/verlofregistratie en het doorvoeren en controleren van salarismutaties;
 • Je stelt brieven en besluiten op bij aanstellingen, wijzigingen en ontslag, en andere voorkomende situaties zoals bijvoorbeeld ouderschapsverlof;
 • Je bent aanspreekpunt voor management en medewerkers over de toepassing van de CAR-UWO, de inrichting van de personeels- en salarisadministratie;
 • Je draagt mede zorg voor een correcte en tijdige salarisverwerking en vervangt de salarisadministrateur bij diens afwezigheid;
 • Je ondersteunt P&O adviseurs, leidinggevenden en medewerkers inzake salaris gerelateerde vraagstukken;
 • Je draagt mede zorg voor het correct doorvoeren van wetswijzigingen en arbeidsvoorwaardelijke regelingen in het salarissysteem en draagt actief bij aan kennisoverdracht op je vakgebied aan het team PSA.

 

Wie ben je?

 • Je bent minimaal in het bezit van een afgeronde relevante MBO opleiding op niveau 4, bij voorkeur richting Personeel & Arbeid;
 • Je bent in het bezit van PDL en bij voorkeur Vakopleiding Payroll Services;
 • Je hebt bij voorkeur kennis van- en ervaring met het PSA systeem PIMS van Centric;
 • Je beschikt over minimaal 3 jaar relevante werkervaring, bij voorkeur binnen een gemeente;
 • Je bent nauwkeurig, communicatief vaardig en hebt een dienstverlenende instelling.

 

Wat kan je van ons verwachten?

Maatwerk, uitdaging en ontwikkeling zijn kernwoorden in ons personeelsbeleid. We hebben een informele en collegiale werksfeer, waarin het samen werken aan topkwaliteit dienstverlening voor onze inwoners centraal staat. Je krijgt ruime ontplooiingsmogelijkheden en goede secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een individueel keuzebudget van 18,5% van het jaarsalaris (inclusief vakantiegeld en eindejaarsuitkering en in te zetten voor verschillende doelen waaronder verlof), variabele werktijden en uitgebreide cursus- en trainingsmogelijkheden.

 

Je krijgt een ambtelijke aanstelling in algemene dienst. Je wordt aangesteld bij wijze van proef voor de duur van een jaar. Bij goed functioneren, volgt een aanstelling voor onbepaalde tijd. De generieke functienaam is Administratief medewerker E en de functie is gewaardeerd in salarisschaal 8 (max. € 3.293,00 bruto per maand bij een 36-urige werkweek). Inschaling vindt plaats op basis van opleiding en ervaring.

 

Wil je meer weten?

Wil je je nog verder verdiepen in de gemeente Lansingerland kijk dan op . Om een completer beeld te krijgen over het werken bij gemeente Lansingerland nodigen we je uit om rond te kijken op onze jobsite .

 

Heb je nog vragen over de functie of de afdeling dan kun je contact opnemen met Beppie Hagenaars, teamleider P&O. Voor vragen over de sollicitatieprocedure kun je terecht Peter de Wilde, P&O adviseurs. Zij zijn bereikbaar via telefoonnummer 14 010.

 

Enthousiast geworden?

Dan zijn wij benieuwd naar je sollicitatiebrief en curriculum vitae. Wil je daarin ook je eventuele vakantieperiode vermelden? Je kunt tot en met 19 juli via onze jobsite rechtstreeks solliciteren bij de gemeente Lansingerland. Een assessment kan deel uitmaken van de selectieprocedure.

 

Deze vacature staat gelijktijdig intern en extern open. Interne kandidaten hebben bij gelijke geschiktheid voorrang t.o.v. externe kandidaten. De eerste sollicitatieronde zal, afhankelijk van het aantal kandidaten, plaatsvinden in de week van 24 juli.

 

Als ambtenaar heb je een bijzondere verantwoordelijkheid. Daarom vragen we voor iedere nieuwe collega een Verklaring Omtrent het Gedrag aan en legt iedere nieuwe medewerker aan het begin van de aanstelling de ambtseed/belofte af.

 

Acquisitie naar aanleiding van deze vacature stellen wij niet op prijs.

Interesse?
Vacature delen
Andere vacatures bij de Gemeente Lansingerland
Vacature delen
Powered by

Extra informatie

Plaats
Bergschenhoek
Dienstverbanden
Fulltime (startersfunctie)

Helaas, deze vacature is niet langer actief. Je kunt daarom niet meer solliciteren.

Zoek via het menu naar andere vacatures of bekijk hieronder vergelijkbare vacatures

Medewerker personeels- en salarisadministratie in Bergschenhoek

Lansingerland is een dynamische gemeente in het hart van de regio Rotterdam, bestaande uit de kernen Berkel en Rodenrijs, Bergschenhoek en Bleiswijk.

Lees meer

Schrijf je nu in!

Wil jij op de hoogte gehouden worden van nieuwe interessante vacatures en altijd binnen 1 muisklik kunnen solliciteren? Schrijf je in als werkzoekende!

DIRECT INSCHRIJVEN
We heten wel YoungCapital, maar iedereen is even welkom. Ook als je al wat meer ervaring hebt. Meer weten? Check onze FAQ.