Helaas, deze vacature is niet langer actief. Je kunt daarom niet meer solliciteren.

Consulent WMO in Bergschenhoek

Bergschenhoek | Zuid-Holland | Administratief | Fulltime (startersfunctie)

Lansingerland is een dynamische gemeente in het hart van de regio Rotterdam, bestaande uit de kernen Berkel en Rodenrijs, Bergschenhoek en Bleiswijk.

Beschrijving

Consulent WMO
 • Dienstverband: (36 uur)
 • Salaris: € 2277 - € 3293
 • Sluitingsdatum: 21 juni 2017

Lansingerland is een dynamische gemeente in het hart van de Metropoolregio Rotterdam Den Haag, bestaande uit de kernen Berkel en Rodenrijs, Bergschenhoek en Bleiswijk. De gemeente kenmerkt zich door mooie woonwijken en goede voorzieningen zoals winkels, scholen, sportaccommodaties en recreatiemogelijkheden en een rijk verenigingsleven. Gemeenschapszin, ondernemerschap en duurzaamheid bepalen daarbij onze identiteit. Lansingerland is als Greenport hèt kenniscentrum voor high tech agrobusiness en ontwikkelt zich steeds meer als logistiek centrum. Ruim 250 hectaren zijn gereserveerd voor innovatieve en recreatieve bedrijven (meer dan in buurstad Rotterdam). De gemeente Lansingerland heeft meer dan 60.000 inwoners. Er wordt nog volop gebouwd. Het college heeft vijf speerpunten benoemd: financiën op orde; kansen creëren en benutten bij de verkoop van gronden voor bedrijven en woningen; gezonde en krachtige samenleving; realistisch duurzaam; en anders besturen met wijkgericht werken en slim organiseren. Deze speerpunten vormen het hart van het beleid. Voor onze dynamische gemeente zoeken wij een energieke collega die ‘out of the box’ kan denken en houdt van uitdagingen. Wij zoeken voor onze afdeling Publiekszaken per 1 mei 2017 een

 

Consulent WMO (36 uur)

 

Waar kom je te werken?  

De afdeling Publiekszaken werkt hard aan het leveren van uitstekende gemeentelijke producten en diensten aan de inwoners van Lansingerland. Burgerparticipatie en vraaggericht werken staan hoog in het vaandel. Alle publieksgerelateerde diensten komen hier fysiek bij elkaar.

Het team Maatschappelijke Ondersteuning & Jeugd bestaat uit 21 personen en houdt zich bezig met de uitvoering van de WMO, de Jeugdwet en informatie- en contractbeheer.

 

Wat ga je doen?

 • Je voert op integrale wijze gesprekken met inwoners en bent in staat op de verschillende leefgebieden eventuele problemen of ondersteunings-vragen te herkennen;
 • Je behandelt behandelt aanvragen en brengt schriftelijk advies uit over de aanvragen.
 • Je voert gesprekken met inwoners die een hulpvraag hebben en maakt in overleg met de eerstelijns professionals en de inwoner samen een ondersteuningsplan;
 • Je bent in staat een beoordeling te maken op het recht op individuele voorzieningen zoals vervoer, woningaanpassingen, rolstoelen en huishoudelijke ondersteuning;
 • Je bent een praktische netwerker.

 

Wie ben je?

 • Je hebt een Mbo werk- en denkniveau, blijkend uit minimaal een afgeronde Mbo-opleiding (niveau 4), bijvoorbeeld in de richting sociaal maatschappelijke dienstverlening;
 • Je hebt ten minste 3 jaar aantoonbare ervaring als WMO consulent;
 • Je hebt affiniteit met de doelgroepen;
 • Je hebt een klantgerichte en dienstverlenende instelling en je hebt een signalerende rol op inhoud;
 • Je hebt goede gespreksvaardigheden en bent oplossingsgericht; je bent in staat om mensen te bewegen eigen verantwoordelijkheid te nemen en hun netwerk in te zetten;
 • Je hebt een goede schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid en bent in staat de gesprekken met onze inwoners schriftelijk te vertalen in een ondersteuningsplan;
 • Je hebt kennis van GWS4all en de Suite voor Zorg.

 

Wat kan je van ons verwachten?

Maatwerk, uitdaging en ontwikkeling zijn kernwoorden in ons personeelsbeleid. We hebben een informele en collegiale werksfeer, waarin het samen werken aan topkwaliteit dienstverlening voor onze inwoners centraal staat. Je krijgt ruime ontplooiingsmogelijkheden en goede secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een individueel keuzebudget van 18,5% van het jaarsalaris (inclusief vakantiegeld en eindejaarsuitkering en in te zetten voor verschillende doelen waaronder verlof), variabele werktijden en uitgebreide cursus- en trainingsmogelijkheden. Je krijgt een ambtelijke aanstelling in algemene dienst. Je wordt aangesteld bij wijze van proef voor de duur van een jaar. Bij goed functioneren volgt een aanstelling voor onbepaalde tijd.

De generieke functienaam is Medewerker Publieksdiensten C en deze functie is gewaardeerd in salarisschaal 8 (max. € 3.293,-). Inschaling vindt plaats op basis van opleiding en ervaring.

 

Wil je meer weten?

Wil je je nog verder verdiepen in de gemeente Lansingerland kijk dan op . Om een completer beeld te krijgen over het werken bij gemeente Lansingerland nodigen we je uit om rond te kijken op onze jobsite . Heb je nog vragen over de functie of de afdeling dan kun je contact opnemen met Patricia Barkmeijer, teamleider Maatschappelijke Ondersteuning & Jeugd. Voor vragen over de sollicitatieprocedure kun je terecht bij Marianne Wolters, P&O adviseur. Beiden zijn bereikbaar via telefoonnummer 14 010.

 

Enthousiast geworden?

Dan zijn wij benieuwd naar je sollicitatiebrief en curriculum Vitae. Je kunt tot 20 juni 2017 via onze jobsite rechtstreeks solliciteren bij de gemeente Lansingerland. Je ontvangt altijd direct een ontvangstbevestiging van je sollicitatie. Een assessment kan deel uitmaken van de sollicitatieprocedure.

 

Deze vacature staat gelijktijdig intern en extern open. Interne kandidaten hebben bij gelijke geschiktheid voorrang t.o.v. externe kandidaten.

 

Als ambtenaar heb je een bijzondere verantwoordelijkheid. Daarom vragen we voor iedere nieuwe collega een Verklaring Omtrent het Gedrag aan en legt iedere nieuwe medewerker aan het begin van de aanstelling de ambtseed/belofte af.

 

Acquisitie naar aanleiding van deze vacature stellen wij niet op prijs.

 

Interesse?
Vacature delen
Consulent WMO
 • Dienstverband: (36 uur)
 • Salaris: € 2277 - € 3293
 • Sluitingsdatum: 21 juni 2017

Lansingerland is een dynamische gemeente in het hart van de Metropoolregio Rotterdam Den Haag, bestaande uit de kernen Berkel en Rodenrijs, Bergschenhoek en Bleiswijk. De gemeente kenmerkt zich door mooie woonwijken en goede voorzieningen zoals winkels, scholen, sportaccommodaties en recreatiemogelijkheden en een rijk verenigingsleven. Gemeenschapszin, ondernemerschap en duurzaamheid bepalen daarbij onze identiteit. Lansingerland is als Greenport hèt kenniscentrum voor high tech agrobusiness en ontwikkelt zich steeds meer als logistiek centrum. Ruim 250 hectaren zijn gereserveerd voor innovatieve en recreatieve bedrijven (meer dan in buurstad Rotterdam). De gemeente Lansingerland heeft meer dan 60.000 inwoners. Er wordt nog volop gebouwd. Het college heeft vijf speerpunten benoemd: financiën op orde; kansen creëren en benutten bij de verkoop van gronden voor bedrijven en woningen; gezonde en krachtige samenleving; realistisch duurzaam; en anders besturen met wijkgericht werken en slim organiseren. Deze speerpunten vormen het hart van het beleid. Voor onze dynamische gemeente zoeken wij een energieke collega die ‘out of the box’ kan denken en houdt van uitdagingen. Wij zoeken voor onze afdeling Publiekszaken per 1 mei 2017 een

 

Consulent WMO (36 uur)

 

Waar kom je te werken?  

De afdeling Publiekszaken werkt hard aan het leveren van uitstekende gemeentelijke producten en diensten aan de inwoners van Lansingerland. Burgerparticipatie en vraaggericht werken staan hoog in het vaandel. Alle publieksgerelateerde diensten komen hier fysiek bij elkaar.

Het team Maatschappelijke Ondersteuning & Jeugd bestaat uit 21 personen en houdt zich bezig met de uitvoering van de WMO, de Jeugdwet en informatie- en contractbeheer.

 

Wat ga je doen?

 • Je voert op integrale wijze gesprekken met inwoners en bent in staat op de verschillende leefgebieden eventuele problemen of ondersteunings-vragen te herkennen;
 • Je behandelt behandelt aanvragen en brengt schriftelijk advies uit over de aanvragen.
 • Je voert gesprekken met inwoners die een hulpvraag hebben en maakt in overleg met de eerstelijns professionals en de inwoner samen een ondersteuningsplan;
 • Je bent in staat een beoordeling te maken op het recht op individuele voorzieningen zoals vervoer, woningaanpassingen, rolstoelen en huishoudelijke ondersteuning;
 • Je bent een praktische netwerker.

 

Wie ben je?

 • Je hebt een Mbo werk- en denkniveau, blijkend uit minimaal een afgeronde Mbo-opleiding (niveau 4), bijvoorbeeld in de richting sociaal maatschappelijke dienstverlening;
 • Je hebt ten minste 3 jaar aantoonbare ervaring als WMO consulent;
 • Je hebt affiniteit met de doelgroepen;
 • Je hebt een klantgerichte en dienstverlenende instelling en je hebt een signalerende rol op inhoud;
 • Je hebt goede gespreksvaardigheden en bent oplossingsgericht; je bent in staat om mensen te bewegen eigen verantwoordelijkheid te nemen en hun netwerk in te zetten;
 • Je hebt een goede schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid en bent in staat de gesprekken met onze inwoners schriftelijk te vertalen in een ondersteuningsplan;
 • Je hebt kennis van GWS4all en de Suite voor Zorg.

 

Wat kan je van ons verwachten?

Maatwerk, uitdaging en ontwikkeling zijn kernwoorden in ons personeelsbeleid. We hebben een informele en collegiale werksfeer, waarin het samen werken aan topkwaliteit dienstverlening voor onze inwoners centraal staat. Je krijgt ruime ontplooiingsmogelijkheden en goede secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een individueel keuzebudget van 18,5% van het jaarsalaris (inclusief vakantiegeld en eindejaarsuitkering en in te zetten voor verschillende doelen waaronder verlof), variabele werktijden en uitgebreide cursus- en trainingsmogelijkheden. Je krijgt een ambtelijke aanstelling in algemene dienst. Je wordt aangesteld bij wijze van proef voor de duur van een jaar. Bij goed functioneren volgt een aanstelling voor onbepaalde tijd.

De generieke functienaam is Medewerker Publieksdiensten C en deze functie is gewaardeerd in salarisschaal 8 (max. € 3.293,-). Inschaling vindt plaats op basis van opleiding en ervaring.

 

Wil je meer weten?

Wil je je nog verder verdiepen in de gemeente Lansingerland kijk dan op . Om een completer beeld te krijgen over het werken bij gemeente Lansingerland nodigen we je uit om rond te kijken op onze jobsite . Heb je nog vragen over de functie of de afdeling dan kun je contact opnemen met Patricia Barkmeijer, teamleider Maatschappelijke Ondersteuning & Jeugd. Voor vragen over de sollicitatieprocedure kun je terecht bij Marianne Wolters, P&O adviseur. Beiden zijn bereikbaar via telefoonnummer 14 010.

 

Enthousiast geworden?

Dan zijn wij benieuwd naar je sollicitatiebrief en curriculum Vitae. Je kunt tot 20 juni 2017 via onze jobsite rechtstreeks solliciteren bij de gemeente Lansingerland. Je ontvangt altijd direct een ontvangstbevestiging van je sollicitatie. Een assessment kan deel uitmaken van de sollicitatieprocedure.

 

Deze vacature staat gelijktijdig intern en extern open. Interne kandidaten hebben bij gelijke geschiktheid voorrang t.o.v. externe kandidaten.

 

Als ambtenaar heb je een bijzondere verantwoordelijkheid. Daarom vragen we voor iedere nieuwe collega een Verklaring Omtrent het Gedrag aan en legt iedere nieuwe medewerker aan het begin van de aanstelling de ambtseed/belofte af.

 

Acquisitie naar aanleiding van deze vacature stellen wij niet op prijs.

 

Interesse?
Vacature delen
Vacature delen
Powered by

Extra informatie

Plaats
Bergschenhoek
Dienstverbanden
Fulltime (startersfunctie)

Helaas, deze vacature is niet langer actief. Je kunt daarom niet meer solliciteren.

Zoek via het menu naar andere vacatures of bekijk hieronder vergelijkbare vacatures

Consulent WMO in Bergschenhoek

Lansingerland is een dynamische gemeente in het hart van de regio Rotterdam, bestaande uit de kernen Berkel en Rodenrijs, Bergschenhoek en Bleiswijk.

Lees meer

Schrijf je nu in!

Wil jij op de hoogte gehouden worden van nieuwe interessante vacatures en altijd binnen 1 muisklik kunnen solliciteren? Schrijf je in als werkzoekende!

DIRECT INSCHRIJVEN
We heten wel YoungCapital, maar iedereen is even welkom. Ook als je al wat meer ervaring hebt. Meer weten? Check onze FAQ.