Helaas, deze vacature is niet actief.

Internist-hematoloog in Groningen

... ... ... De afdeling Hematologie is onderdeel van het UMCG Comprehensive Cancer Center. De afdeling biedt zorg aan patiënten met hematologische ziekten in de volle breedte van het vak. Daarnaast is...

Beschrijving

Afdeling

Hematologie

Werkomgeving

De afdeling Hematologie is onderdeel van het UMCG Comprehensive Cancer Center. De afdeling biedt zorg aan patiënten met hematologische ziekten in de volle breedte van het vak. Daarnaast is ieder staflid verantwoordelijk voor een specifiek competentiegebied van de hematologie (benigne, transplantatie, myeloïd, lymfoïd, multipel myeloom, infecties bij immuun-gecompromitteerde patiënten). De afdeling heeft 34 klinische bedden en 13 stafleden (10 hematologen; 1 infectioloog; 1 moleculair bioloog), 2 junior stafleden en 2-3 fellows. Het is onze ambitie om zowel hoogwaardige, klinische zorg te leveren als ook origineel en internationaal competitief toponderzoek te doen. We streven naar participatie in (inter)nationale studies en bouwen aan een fase I/II unit. Op het eigen laboratorium voor experimentele hematologie vindt basaal en translationeel onderzoek plaats (1 staflid, 2 senior onderzoekers, 2 post-docs). Zoals blijkt uit onze website www.hematologiegroningen.nl proberen we zo transparant mogelijk te werken.

Wij zijn bij voorkeur op zoek naar een hematoloog met speciale interesse in myeloïde ziekten en/of hematopoietische stamceltransplantatie. U bent van harte welkom om ons team te versterken. Gezamenlijk werken wij iedere dag om de ambities in de zorg, het onderzoek en het onderwijs te realiseren. Niet gemakkelijk gezien de dynamiek, complexiteit en gevarieerdheid van het werk, wel een heel interessante, verantwoordelijke en uitdagende opgave.

Functiebeschrijving

Wij zoeken een gepromoveerde hematoloog die samen met ons verder wil bouwen aan onze afdeling. U draagt bij aan het opleiden van fellows, arts-assistenten, coassistenten en verpleegkundigen. U wordt uiteraard in de gelegenheid gesteld om onderzoek te blijven doen, op te starten en te participeren in bestaande onderzoekslijnen.

Wat vragen wij

- U bent een geregistreerd hematoloog (of bijna).
- U bent een deskundig en betrokken arts.
- U heeft de ambitie u verder te bekwamen in de hematologie in een academische omgeving.
- U herkent zich in het profiel van de vacature en afdeling.
- U bent communicatief sterk, energiek, flexibel en u heeft gevoel voor humor.

Het UMCG voert een preventief Hepatitis B beleid. Dit kan betekenen dat u voldoende bescherming tegen Hepatitis B moet hebben opgebouwd voordat u kunt worden aangesteld. Indien nodig verzorgt het UMCG de vaccinatie.

Wat bieden wij

Wij bieden u een dynamische baan in een plezierige en collegiale sfeer binnen de afdeling Hematologie. Het betreft een structurele positie. Uw salaris bedraagt maximaal € 10.832,- bruto per maand (schaal UMS), afhankelijk van opleiding en relevante ervaring en op basis van een fulltime dienstverband. Daarnaast biedt het UMCG 8% vakantietoeslag, 8,3% eindejaarsuitkering en een budget voor ontwikkeling. De arbeidsvoorwaarden zijn volgens de CAO Universitair Medische Centra (CAO-UMC).

Meer informatie

Neem voor meer informatie contact op met:

dhr. prof. dr. G.A. Huls, hoofd afdeling Hematologie telefoonnummer (050) 361 2354 (niet gebruiken voor sollicitaties)
e-mail: g.a.huls@umcg.nl

Extra informatie kan worden verkregen via een van de volgende links:


Solliciteren

U kunt uitsluitend reageren via het digitale sollicitatieformulier onderaan deze pagina. Solliciteren kan tot en met 1 juni 2017. Meteen na het verzenden van het digitale sollicitatieformulier wordt een ontvangstbevestiging gemaild met nadere informatie.

Extra informatie

Plaats
Groningen
Dienstverbanden
Fulltime (startersfunctie)

Groningen | Fulltime (startersfunctie)

Schrijf je nu in!

Wil jij op de hoogte gehouden worden van nieuwe interessante vacatures en altijd binnen 1 muisklik kunnen solliciteren? Schrijf je in als werkzoekende!

DIRECT INSCHRIJVEN

We heten wel YoungCapital, maar iedereen is even welkom. Ook als je al wat meer ervaring hebt. Meer weten? Check onze FAQ.