Helaas, deze vacature is niet actief.

Teamleider Buitendienst in Bergschenhoek

Beschrijving

Teamleider Buitendienst
 • Dienstverband: (36 uur)
 • Salaris: € 3266 - € 4740
 • Sluitingsdatum: 10 april 2017

Lansingerland is een dynamische gemeente in het hart van de regio Rotterdam, bestaande uit de kernen Berkel en Rodenrijs, Bergschenhoek en Bleiswijk. De gemeente kenmerkt zich door mooie woonwijken en goede voorzieningen zoals winkels, scholen, sportaccommodaties en recreatiemogelijkheden en een rijk verenigingsleven. Gemeenschapszin, ondernemerschap en duurzaamheid bepalen daarbij onze identiteit. Lansingerland is als Greenport hèt kenniscentrum voor high tech agrobusiness en ontwikkelt zich steeds meer als logistiek centrum. Ruim 260 hectaren zijn gereserveerd voor innovatieve en recreatieve bedrijven (meer dan in buurstad Rotterdam). De gemeente Lansingerland heeft 60.000 inwoners. De komende tijd staan wij voor grote uitdagingen, zoals het verder vormgeven van de decentralisaties van het sociale domein en het oplossen van de problemen die mede veroorzaakt zijn door achterblijvende woningbouw. Hiervoor zoeken wij een energieke collega die ‘out of the box’ kan denken en houdt van uitdagingen. Voor onze afdeling Beheer & Onderhoud zoeken wij een:

 

TEAMleider BUITENDIENST (36 uur)

People manager met gevoel voor dienstverlening

 

Waar kom je te werken?

De afdeling Beheer & Onderhoud is een moderne beheerorganisatie. Gezamenlijk zijn we verantwoordelijk voor een schone, hele en veilige openbare ruimte, beheer en onderhoud van de gemeentelijke gebouwen, de sportparken en –velden en de gemeentelijke begraafplaatsen, de inzameling van huishoudelijk afval, en vormen een onderdeel van de crisisbeheersingsorganisatie. We doen dit met circa 80 medewerkers in drie teams. De afdeling werkt, conform de gemeentelijke visie, op basis van het principe van regie. Dit betekent sturen op wat belangrijk is en uitbesteden wat kan. Goed opdrachtgeverschap en heldere sturing op basis van afspraken zijn hierdoor kerncompetenties. Het team buitendienst is in de kern verantwoordelijk voor de afhandeling van storingsmeldingen in de openbare ruimte. Ze is daarbij het visitekaartje van de gemeente door hoge kwaliteit van dienstverlening en professionele klantcontacten. Daarnaast is het team verantwoordelijk voor de avond- en weekendpiket, gladheidsbestrijding en enkele niet uitbestede onderhoudstaken in de openbare ruimte.

 

Wat ga je doen?

 • Functionele en operationele aansturing van het team van ruim 20 medewerkers
 • Coaching en begeleiding van medewerkers in de doorontwikkeling van dienstverlening, hierbij is een bijzonder aandachtspunt de verdere optimalisatie van de onderlinge samenwerking en het bouwen aan een open, transparante en professionele cultuur binnen het team.
 • Je bent verantwoordelijk voor de dienstverlening en afhandeling van de meldingen openbare ruimte en de overige taken van het team
 • Je bent verantwoordelijk voor aanschaf en onderhoud van voertuigen en machines
 • Je geeft samen met twee teamleiders en het afdelingshoofd vorm en inhoud aan het management van de afdeling
 • Het adviseren en informeren van de bestuurlijk portefeuillehouder op het vakgebied
 • Het adviseren van collega’s en management van de afdeling op het vakgebied

 

Wie ben je?

 • Je hebt minimaal een HBO werk- en denkniveau en ruime relevante werkervaring
 • Je hebt aantoonbaar leidinggevende ervaring aan een uitvoerende dienst
 • Je hebt een initiatiefrijke, proactieve en op samenwerking gerichte werkhouding
 • Je durft en neemt verantwoordelijkheid en je laat je hierop aanspreken
 • Je hebt een zelfstandige en resultaatgerichte instelling en goede communicatieve vaardigheden, zowel in woord als schrift
 • Je kunt opereren in een politiek-bestuurlijke omgeving met het vermogen te schakelen tussen strategisch en operationeel niveau, tussen beleid en uitvoering en tussen politiek en burgers
 • Je hebt een service en dienstverlenende instelling, je bent bekent met dienstverleningsconcepten en je weet hoe je medewerkers en processen hierin verder kunt ontwikkelen.

 

Wat kan je van ons verwachten?

Het team Buitendienst bestaat uit betrokken professionals. Maatwerk, uitdaging en ontwikkeling zijn kernwoorden in ons personeelsbeleid. We hebben een informele en collegiale werksfeer, waarin het samen werken aan topkwaliteit dienstverlening voor onze inwoners centraal staat. Je krijgt ruime ontplooiingsmogelijkheden en goede secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een individueel keuzebudget van 18,5% van het jaarsalaris (inclusief vakantiegeld en eindejaarsuitkering en in te zetten voor verschillende doelen waaronder verlof), variabele werktijden en uitgebreide cursus- en trainingsmogelijkheden.

Je krijgt een ambtelijke aanstelling in algemene dienst. Je wordt aangesteld bij wijze van proef voor de duur van een jaar. Bij goed functioneren volgt een aanstelling voor onbepaalde tijd. De functie is gewaardeerd in salarisschaal 11 (max. € 4.740)  bruto per maand bij een 36-urige werkweek). Inschaling vindt plaats op basis van opleiding en ervaring. De generieke functienaam is teamleider B.

 

Wil je meer weten?

Wil je je nog verder verdiepen in de gemeente Lansingerland, kijk dan op . Om een completer beeld te krijgen over het werken bij gemeente Lansingerland nodigen we je uit om rond te kijken op onze jobsite .

Heb je nog vragen over de functie of de afdeling dan kun je contact opnemen met Ruud de Prez, afdelingshoofd Beheer & Onderhoud. Voor vragen over de sollicitatieprocedure kun je terecht bij Peter de Wilde, P&O adviseur. Beiden zijn bereikbaar via telefoon (010) 800 40 00.

 

Enthousiast geworden?

Dan zijn wij benieuwd naar je sollicitatiebrief en curriculum Vitae. Je kunt tot 11 april 2017 via onze jobsite rechtstreeks solliciteren bij de gemeente Lansingerland. Je ontvangt altijd direct een ontvangstbevestiging van je sollicitatie. De eerste gesprekken worden gepland in week 6. Een assessment kan deel uitmaken van de sollicitatieprocedure. De vacature wordt intern en extern tegelijkertijd opengesteld.

Als ambtenaar heb je een bijzondere verantwoordelijkheid. Daarom vragen we voor iedere nieuwe collega een Verklaring Omtrent het Gedrag aan en legt iedere nieuwe medewerker aan het begin van de aanstelling de ambtseed/belofte af. 

 

 

Interesse?
Vacature delen
Teamleider Buitendienst
 • Dienstverband: (36 uur)
 • Salaris: € 3266 - € 4740
 • Sluitingsdatum: 10 april 2017

Lansingerland is een dynamische gemeente in het hart van de regio Rotterdam, bestaande uit de kernen Berkel en Rodenrijs, Bergschenhoek en Bleiswijk. De gemeente kenmerkt zich door mooie woonwijken en goede voorzieningen zoals winkels, scholen, sportaccommodaties en recreatiemogelijkheden en een rijk verenigingsleven. Gemeenschapszin, ondernemerschap en duurzaamheid bepalen daarbij onze identiteit. Lansingerland is als Greenport hèt kenniscentrum voor high tech agrobusiness en ontwikkelt zich steeds meer als logistiek centrum. Ruim 260 hectaren zijn gereserveerd voor innovatieve en recreatieve bedrijven (meer dan in buurstad Rotterdam). De gemeente Lansingerland heeft 60.000 inwoners. De komende tijd staan wij voor grote uitdagingen, zoals het verder vormgeven van de decentralisaties van het sociale domein en het oplossen van de problemen die mede veroorzaakt zijn door achterblijvende woningbouw. Hiervoor zoeken wij een energieke collega die ‘out of the box’ kan denken en houdt van uitdagingen. Voor onze afdeling Beheer & Onderhoud zoeken wij een:

 

TEAMleider BUITENDIENST (36 uur)

People manager met gevoel voor dienstverlening

 

Waar kom je te werken?

De afdeling Beheer & Onderhoud is een moderne beheerorganisatie. Gezamenlijk zijn we verantwoordelijk voor een schone, hele en veilige openbare ruimte, beheer en onderhoud van de gemeentelijke gebouwen, de sportparken en –velden en de gemeentelijke begraafplaatsen, de inzameling van huishoudelijk afval, en vormen een onderdeel van de crisisbeheersingsorganisatie. We doen dit met circa 80 medewerkers in drie teams. De afdeling werkt, conform de gemeentelijke visie, op basis van het principe van regie. Dit betekent sturen op wat belangrijk is en uitbesteden wat kan. Goed opdrachtgeverschap en heldere sturing op basis van afspraken zijn hierdoor kerncompetenties. Het team buitendienst is in de kern verantwoordelijk voor de afhandeling van storingsmeldingen in de openbare ruimte. Ze is daarbij het visitekaartje van de gemeente door hoge kwaliteit van dienstverlening en professionele klantcontacten. Daarnaast is het team verantwoordelijk voor de avond- en weekendpiket, gladheidsbestrijding en enkele niet uitbestede onderhoudstaken in de openbare ruimte.

 

Wat ga je doen?

 • Functionele en operationele aansturing van het team van ruim 20 medewerkers
 • Coaching en begeleiding van medewerkers in de doorontwikkeling van dienstverlening, hierbij is een bijzonder aandachtspunt de verdere optimalisatie van de onderlinge samenwerking en het bouwen aan een open, transparante en professionele cultuur binnen het team.
 • Je bent verantwoordelijk voor de dienstverlening en afhandeling van de meldingen openbare ruimte en de overige taken van het team
 • Je bent verantwoordelijk voor aanschaf en onderhoud van voertuigen en machines
 • Je geeft samen met twee teamleiders en het afdelingshoofd vorm en inhoud aan het management van de afdeling
 • Het adviseren en informeren van de bestuurlijk portefeuillehouder op het vakgebied
 • Het adviseren van collega’s en management van de afdeling op het vakgebied

 

Wie ben je?

 • Je hebt minimaal een HBO werk- en denkniveau en ruime relevante werkervaring
 • Je hebt aantoonbaar leidinggevende ervaring aan een uitvoerende dienst
 • Je hebt een initiatiefrijke, proactieve en op samenwerking gerichte werkhouding
 • Je durft en neemt verantwoordelijkheid en je laat je hierop aanspreken
 • Je hebt een zelfstandige en resultaatgerichte instelling en goede communicatieve vaardigheden, zowel in woord als schrift
 • Je kunt opereren in een politiek-bestuurlijke omgeving met het vermogen te schakelen tussen strategisch en operationeel niveau, tussen beleid en uitvoering en tussen politiek en burgers
 • Je hebt een service en dienstverlenende instelling, je bent bekent met dienstverleningsconcepten en je weet hoe je medewerkers en processen hierin verder kunt ontwikkelen.

 

Wat kan je van ons verwachten?

Het team Buitendienst bestaat uit betrokken professionals. Maatwerk, uitdaging en ontwikkeling zijn kernwoorden in ons personeelsbeleid. We hebben een informele en collegiale werksfeer, waarin het samen werken aan topkwaliteit dienstverlening voor onze inwoners centraal staat. Je krijgt ruime ontplooiingsmogelijkheden en goede secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een individueel keuzebudget van 18,5% van het jaarsalaris (inclusief vakantiegeld en eindejaarsuitkering en in te zetten voor verschillende doelen waaronder verlof), variabele werktijden en uitgebreide cursus- en trainingsmogelijkheden.

Je krijgt een ambtelijke aanstelling in algemene dienst. Je wordt aangesteld bij wijze van proef voor de duur van een jaar. Bij goed functioneren volgt een aanstelling voor onbepaalde tijd. De functie is gewaardeerd in salarisschaal 11 (max. € 4.740)  bruto per maand bij een 36-urige werkweek). Inschaling vindt plaats op basis van opleiding en ervaring. De generieke functienaam is teamleider B.

 

Wil je meer weten?

Wil je je nog verder verdiepen in de gemeente Lansingerland, kijk dan op . Om een completer beeld te krijgen over het werken bij gemeente Lansingerland nodigen we je uit om rond te kijken op onze jobsite .

Heb je nog vragen over de functie of de afdeling dan kun je contact opnemen met Ruud de Prez, afdelingshoofd Beheer & Onderhoud. Voor vragen over de sollicitatieprocedure kun je terecht bij Peter de Wilde, P&O adviseur. Beiden zijn bereikbaar via telefoon (010) 800 40 00.

 

Enthousiast geworden?

Dan zijn wij benieuwd naar je sollicitatiebrief en curriculum Vitae. Je kunt tot 11 april 2017 via onze jobsite rechtstreeks solliciteren bij de gemeente Lansingerland. Je ontvangt altijd direct een ontvangstbevestiging van je sollicitatie. De eerste gesprekken worden gepland in week 6. Een assessment kan deel uitmaken van de sollicitatieprocedure. De vacature wordt intern en extern tegelijkertijd opengesteld.

Als ambtenaar heb je een bijzondere verantwoordelijkheid. Daarom vragen we voor iedere nieuwe collega een Verklaring Omtrent het Gedrag aan en legt iedere nieuwe medewerker aan het begin van de aanstelling de ambtseed/belofte af. 

 

 

Interesse?
Vacature delen
Andere vacatures bij de LNSI
Vacature delen
Powered by

Extra informatie

Plaats
Bergschenhoek
Dienstverbanden
Fulltime (startersfunctie)

Bergschenhoek | Zuid-Holland | Administratief | Fulltime (startersfunctie)

Schrijf je nu in!

Wil jij op de hoogte gehouden worden van nieuwe interessante vacatures en altijd binnen 1 muisklik kunnen solliciteren? Schrijf je in als werkzoekende!

DIRECT INSCHRIJVEN

We heten wel YoungCapital, maar iedereen is even welkom. Ook als je al wat meer ervaring hebt. Meer weten? Check onze FAQ.